Čt 15.5.14 17:00 BECH Koloušci AK Palouček AC   (HL6F)
Čt 15.5.14 18:15 BECH CFC Letňany DP Xaverov   (VL2B)
Čt 29.5.14 19:30 DEKAN VSK MFF UK Praha A Sean team A   (HL4C)
Čt 29.5.14 20:45 DEKAN Masters V Balabuška Old TJ   (VL3C)

24. 6. 14 19:30 MIKU2 Tučňáci SUP A Valník 11. 8:2 (2:1)
Tučňáci měli trvalou převahu ale v prvním poločase díky golmanovi skorovali pouze 2x. Slušně hrané utkání. Vladimír Karban, Petr Podhůrský
Tučňáci SUP A Valník
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský vs Miroslav Chloupek – Bohuslav Bára, Karel Chaloupka, Filip Fremund, Josef Kouba, Jan Mráz, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol, Luděk Tobola
38. Jindřich Procházka
9. 6. 14 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A 10. 7:0 (4:0)
Jednoznačné utkání a zasloužené vítězství domácích. Zdeněk Zimovčák
Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A
Martin Cicala – Vladimír Klupsa, Petr Kozlík, Jan Kyněra, Jiří Maršoun, Milan Musil, Milan Němeček, Petr Pohnán, Petr Sýkora vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Jiří Jeníček, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský
11. Petr Pohnán
18. Vladimír Klupsa
22., 55. Milan Němeček
23. Jiří Maršoun
32. Petr Kozlík
60. Milan Musil
2. 6. 14 18:15 MIKU4 Tučňáci SUP A Kbelák FC SUP 9. 5:0 (4:0)
Hrálo se za převahy domácích, která vyústila v jednoznačný výsledek. Hošek
Tučňáci SUP A Kbelák FC SUP
Roman Podhorský – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Jiří Mach vs Jan Soukup – Vladimír Albrecht, Petr Havlíček, Miroslav Hulín, Oldřich Passler, Jan Thienel, Jiří Veselý
4. Jiří Mach
10. Roman Bäumel
11. Jaroslav Hrdlička
26. Vlastislav Doležal
50. Roman Podhorský
26. 5. 14 18:15 MIKU4 Tučňáci SUP A AGČV/Ajax 5. 5:0 (1:0)
Pohledný fotbal s jednoznačným skóre pro domácí, které se ale vykrystalizovalo až v poslední 10ti minutovce. Dufek, Hausler
Tučňáci SUP A AGČV/Ajax
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský vs Zdeněk Havlík – Milan Jirásek, Matěj Pánek, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt, Jiří Vajnar
10. Jaroslav Hrdlička
51., 59. Roman Bäumel
55., 58. Vlastislav Doležal
30 Roman Podhorský 30. Milan Jirásek
19. 5. 14 18:15 MIKU2 Ortopedie Tučňáci SUP A 8. 10:2 (6:1)
Slušně vedené utkání s jednoznačným průběhem. Jaroslav Hubínek, Jaroslav Renda
Ortopedie Tučňáci SUP A
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Petr Kozel, Petr Mácha, Lukáš Poláček, Pavel Procházka, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Roman Podhorský
8., 23., 47. Martin Vyštejn
14., 22. Milan Cajthaml
17., 38., 59. Jiří Balcar
29., 32. Petr Mácha
27., 50. Roman Bäumel
12. 5. 14 18:15 MIKU4 Tučňáci SUP A Javorák plus 7. 2:2 (1:2)
Hostům vyšly dva brejky z kraje utkání a zavřeli těsnou obranu. Domácí díky Machovi nakonec zaslouženě vyrovnali. Kohout
Tučňáci SUP A Javorák plus
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Hroník, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský vs Roman Jungwirth – Ladislav Burian, Jan Chadt, Jaroslav Jačka, Alexandr Kurz, Vladimír Procházka, Petr Vlasák, Michal Vokřínek
20., 53. Jiří Mach 5. Alexandr Kurz
13. Vladimír Procházka
28. 4. 14 18:15 MIKU4 Dřevorubci Modřany S Tučňáci SUP A 6. 4:2 (1:1)
Zápas se hrál v poměrně rychlém tempu. Začátek s přehledem dominovali Dřevorubci. V závěru ae však Tučnácinadechli k poměrně solidnímu výkonu. Odskok byl však již výrazný.
Dřevorubci Modřany S Tučňáci SUP A
Ivan Moucha – Dušan Bruncko, Milan Cibík, Miloš Hála, Jindřich Müller, Milan Nový, Jiří Šlechta, Ludvík Szarka vs Tomáš Kutal – Vlastislav Doležal, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský
17., 36. Milan Cibík
34. Milan Nový
44. Jindřich Müller
12., 53. Jiří Mach 54. Stanislav Lehocký
14. 4. 14 18:15 MIKU3 Blesk VK SUP Tučňáci SUP A 4. 4:1 (3:1)
Blesk byl 1.poločas běhavější a dal rychlé branky. 2.poločas už jen bránil a z jednoho brejku dali branku. Stránský, Dokoupil
Blesk VK SUP Tučňáci SUP A
Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Marek Lorenc, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný vs Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský
3. Marek Lorenc
6. Daniel Dvořák
16. František Fencl
50. Jaroslav Výborný
2. Robert Jirák
7. 4. 14 18:15 MIKU4 Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet 3. 3:0 (2:0)
Lukáš Bejlovec, Ondřej Kocourek
Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet
Tomáš Kutal – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Stanislav Lehocký, Roman Podhorský vs Václav Kopecký – Vlastimil Datko, František Hamouz, Zdeněk Kolář, Robert Netušil, Milan Prekop, Jaroslav Pur, Zdeněk Ryvol, Miroslav Šusta
7. Jiří Jeníček
23. Robert Jirák
42. Roman Podhorský
31. 3. 14 18:15 MIKU3 Super Naděje A Tučňáci SUP A 2. 3:2 (2:2)
Dnes vyhrál tým, který dokázal lépe využít svých šancí. Petr Bureš, Radek Hlušička
Super Naděje A Tučňáci SUP A
Tomáš Peterka – Miroslav Duchek, Jaroslav Kloubek, Milan Kodálík, Vít Kulhánek, Tomáš Kvapil, Martin Routa, Petr Šafránek, Ivo Štric, Jan Syrovátka vs Jiří Hroník – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Roman Podhorský
18. Martin Routa
19. Petr Šafránek
55. Tomáš Kvapil
18., 19. Vlastislav Doležal
26. 3. 14 19:30 MIKU4 Tučňáci SUP A Pražačka seniors A 1. 1:0 (0:0)
Bojovné, vyrovnané utkání slušné úrovně. O vítězi rozhodl jediný, zato výstavní, gól v závěru. Trnka