Čt 5.6.14 20:15 P3 Endoprotéza Tučňáci SUP B   (SVL2A)

25. 6. 14 19:00 P2 Přezletice SG Daltonové VET 11. 3:5 (2:2)
Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban vs Radek Skořepa – Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr
30. Ladislav Pauch
47. Pavel Kaska
50., 56. Pavel Rideg
11. 6. 14 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Přezletice SG 10. 3:5 (1:3)
Hosté se dostali do vedení, ovšem domácí dokázali skóre vyrovnat. Závěr přesto patřil střelecky hostům. Kohout
Bronx KKK VET B Přezletice SG
Miloslav Suchánek – Martin Bartiš, Marek Bartůšek, Pavel Jinoch, David Mathouchanh, Martin Nykl, Radek Polák, Vladimír Viklický vs Petr Panocha – Martin Budař, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban
30., 39. Martin Nykl
47. Pavel Jinoch
12. Jaroslav Urban
20., 56. Jiří Polda
25., 59. Tomáš Hájek
4. 6. 14 19:30 KBELY Přezletice SG Károv ZJ veteran 9. 9:2 (2:0)
V prvním poločase vyrovnaný souboj, ve druhém se projevilo, že hosté byli bez střídání a zranil se jim jeden hráč. Michal Chládek, Josef Velán
Přezletice SG Károv ZJ veteran
Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban vs Zdeněk Reich – Milan Baláž, Jaroslav Kafka, Jiří Košťál, Zdeněk Martinovský, Luboš Neveršil
51. Jaroslav Kafka
28. 5. 14 19:30 DEKAN 1.FC RUM Přezletice SG 8. 3:6 (1:5)
Hosté ve druhém poločase výrazně polevili a dovolili soupeři korigovat stav utkání. Hošek
1.FC RUM Přezletice SG
Karel Bříza – Pavel Borovička, Petr Lukáč, Jan Lukáč-Baranec, Milan Miler, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch vs Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban
8. Pavel Borovička
39. Karel Vadlejch
55. Pavel Škirda
5., 13., 36. Petr Dufek
8., 16. Jaroslav Urban
11. Martin Budař
21. 5. 14 19:30 KBELY Přezletice SG Sebranka FC VET 7. 5:2 (1:2)
Ze začátku vyrovnané utkání. Hosté se dostali do vedení, ale ve druhém poločase jim došli síly, jelikož neměli nikoho na střídání. Domácí pak od 40. minuty ovládli zápas a zaslouženě vyhráli.
Přezletice SG Sebranka FC VET
Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban vs Pavel Markes – Leonidhas Avraamides, Václav Chmel, Kai Engel, Michael Heigl, Robert Kobera, Petr Kozel, Libor Nemec
20. Tomáš Hájek
42. Petr Dufek
48. Josef Slunéčko
52., 60. Miloslav Mazura
21., 23. Kai Engel
14. 5. 14 19:30 KBELY Traktor Praha VET Přezletice SG 6. 4:5 (4:1)
Průměrné utkání se zajímavým průběhem, 1.pol. lepší Traktor, který se dostal do 3gól. náskoku, ve 2.pol. se hosté podstatně zlepšili a výsledek zaslouženě obrátili ve svůj prospěch. Boris Novotný, Vladimír Svoboda
Traktor Praha VET Přezletice SG
Miroslav Chloupek – Filip Fremund, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Radek Šíp, František Stolař, Luděk Tobola vs Petr Panocha – Stanislav Fujko, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban
4., 24., 27. Jiří Malaník
28. František Stolař
7., 45. Jaroslav Urban
34. Josef Slunéčko
37., 55. Miloslav Mazura
30. 4. 14 18:45 KBELY Přezletice SG Tuscarora VET 5. 6:5 (4:2)
Domácím hrubě nevyšel úvod obou poločasů. Díky tomu to byl slušný a zajímavý zápas plný zvratů, který nakonec dotáhli do vítězného konce o něco lepší domácí. Vladimír Svoboda, Boris Novotný
Přezletice SG Tuscarora VET
Petr Panocha – Martin Budař, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban vs Jiří Vanča – Tomáš Bradáč, Patrick Brenton, Thomas Hartmann, František Novotný, Martin Novotný, Pavel Šnajdr, Karel Sůva
10. Tomáš Hájek
12., 14., 24., 45. Miloslav Mazura
39. Jaroslav Urban
3., 33. Karel Sůva
9., 37. Patrick Brenton
35. Pavel Šnajdr
23. 4. 14 18:45 KBELY Válcovna plechu VET Přezletice SG 4. 3:11 (1:6)
Pohledné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Vítězný tým podržel kvalitní golman. Luboš Varhaník, Martin Alexander
Válcovna plechu VET Přezletice SG
Vít Houška – Petr Dobruský, Jiří Fiala, Ludvík Hájek, František Kříž, Pavel Novák, Martin Pišan, Roman Šilhánek, Radovan Skoumal, Petr Syrůček vs Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban