Po 13.4.15 19:15, 20:30 STER1 Queens Park Club
Út 14.4.15 18:15, 19:30, 20:45 BECH Řežem to United
Ne 19.4.15 08:45, 10:00 HANSP Noční dravci
Ne 19.4.15 17:30, 18:45 LITVI Hoverla Zak
Út 21.4.15 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 Hertha ZMZ
So 25.4.15 10:00, 11:15, 12:30 ZAK Traktor humus A
So 25.4.15 10:00, 11:15, 12:30 KBELY Erko Kbely
Čt 30.4.15 19:00, 20:15 P1 Amfora restaurant
Po 4.5.15 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 Petrohradská BFK A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy alespoň základní fakta. Mezi elitu postupuje jeden ze tří nováčků Hertha, která slavila úspěch zejména zásluhou nejproduktivnějšího útoku skupiny. Na druhou pozici se zásluhou remízy s Hoverlou v závěrečném kole protlačil Queens Park. Naopak sestupuje Petrohradská a jako nejhorší z trojice týmů na osmi bodech také Amfora. O korunu krále střelců se s 12 brankami podělili Ondřej Staněk z Nočních dravců a Adam Kučera z Erka Kbely, gólmanům kraloval Jakub Halamka z QPC.

19. 6. 15 18:15 DEKAN Hertha ZMZ The Penguins 6:5 B 11. 6:3 (2:1)
Domácí lépe zakončujícím mužstvem.
Hertha ZMZ The Penguins 6:5 B
Svatopluk Sýkora – Lukáš Dont, Radim Kašprišin, Pavel Krois, Vladimír Máče, Jiří Vaněk, Filip Vincour vs Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, David Dušek, Aleš Hořický, Jiří Kratochvíl, Zdeněk Kremlík
46. Jiří Kratochvíl
19. 6. 15 18:15 HOSTI Queens Park Club Hoverla Zak 11. 1:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách skončil zaslouženou remízou.
Queens Park Club Hoverla Zak
Jakub Halamka – Martin Došek, Srdan Hadžiosmanovič, Pavel Hrubeš, Daniel Nebřenský, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Marek Švehla, Petr Voves vs János Mészáros – Bohdan Chendey, Eduard Danylaš, Roman Iarema, Vasyl Iarema, Ivan Komorskyy, Volodymyr Ploskina, Serhiy Tatynets, Denys Tokar
46. Pavel Hrubeš 50. Ivan Komorskyy
19. 6. 15 18:15 HANSP Noční dravci Amfora restaurant 11. 1:3 (0:3)
Drtivý nástup hostů rozhodl celý zápas. Vyrovnaná hra až do konce utkání. Bylo se na co koukat. Lubomír Štorek
Noční dravci Amfora restaurant
Jan Šlapánek – Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Vladimír Forejt, Martin Fořt, Michal Novák, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Roman Souček
43. Ondřej Staněk 2. Stanislav Ptáček
4. Roman Souček
18. Jakub Sedláček
19. 6. 15 18:15 ZABEH Petrohradská BFK A Traktor humus A 11. 1:0 (0:0)
Vzácně vyrovnané utkání rozhodla branka domácích na začátku druhého poločasu. Utkání dominovaly obrany a hlavně brankáři na obou stranách. Olmr - najatý týmem
Petrohradská BFK A Traktor humus A
Tomáš Procházka – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Martin Procházka, Jakub Rajniš vs Filip Kudrnáč – Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Roman Zvolský
38. Tomáš Birma
19. 6. 15 18:15 BECH Řežem to United Tuscarora A 11. 2:4 (1:1)
Pohledný, rychlý fotbal bez zbytečných řečí. Domácí do toho řezali až do 42. minuty, kdy v tichosti srovnal Tichý, aby vzápětí už za ohlušujícího jásotu otočil skóre. Pět minut před koncem Tuscarora potvrdila vítěztví a United zcela ztupili své pily. Zdeněk Zemanec, Miloš Zenkl
Řežem to United Tuscarora A
Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Jakub Kouba, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Matěj Vondrka vs Jan Kindl – Josef Hájek, Petr Mocek, Petr Šlegl, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Vondráček
27. Tomáš Paszyc
35. Michal Novák
18. Petr Šlegl
42., 46. Martin Tichý
55. Petr Vondráček
19. 6. 15 18:15 P1 Erko Kbely Deko 11. 4:2 (4:1)
Erko mělo famózní začátek, za 11 minut vedlo díky hattriku Pokorného o tři branky. Další branku vstřelil Kučera A., ale Deko dál bojovalo. Na zvrat už nestačili dvě vstřelené branky do sítě E. Kbely, které svůj náskok ve 2. poločase ubránili. Čapla J, Čapla Š.
Erko Kbely Deko
Jiří Kaiser – Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Radek Petráň, Jan Pokorný vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Filip Novák, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký, Juraj Vojtíšek

Statistika ligy Statistika soutěže
Poslední aktualizace 19. 4. 24, 15:35 Našli jste chybu? Napište na vedouci@psmf.cz.