Ne 19.4.15 08:45 HANSP Alej FK A Bamboocha City   (HL3D)
Ne 19.4.15 10:00 HANSP Periferie United Plný plíce   (HL6I)
Ne 10.5.15 16:00 HOSTI Tak dort jo NBND FC   (HL7L)
Ne 10.5.15 17:15 HOSTI Lipodur FC A Stříbrný hroch C   (HL8O)
Ne 24.5.15 18:30 HOSTI Borussia Predators FK ZAHR 1.FC   (HL8O)
Ne 24.5.15 19:45 HOSTI The Penguins 6:5 XXL Typos - Garda FC   (VL3D)

19. 6. 15 18:15 HANSP Noční dravci Amfora restaurant 11. 1:3 (0:3)
Drtivý nástup hostů rozhodl celý zápas. Vyrovnaná hra až do konce utkání. Bylo se na co koukat. Lubomír Štorek
Noční dravci Amfora restaurant
Jan Šlapánek – Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Vladimír Forejt, Martin Fořt, Michal Novák, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Roman Souček
43. Ondřej Staněk 2. Stanislav Ptáček
4. Roman Souček
18. Jakub Sedláček
6. 6. 15 11:15 HANSP Tuscarora A Noční dravci 10. 2:4 (2:1)
Vyrovnaný zápas, který hosté otočili třemi góly v druhém poločase a zvítězili 2:4. Martin Jiroušek, Vojtěch Jiroušek
Tuscarora A Noční dravci
David Mansfeld – Matěj Bělka, Aleš Dostál, Josef Hájek, Petr Mocek, Pavel Tichý vs Martin Plecháček – Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř
9., 30. Josef Hájek 17. David Ševčík
37. Filip Uhlíř
47. Ondřej Staněk
58. Martin Oubram
29. 5. 15 19:30 HANSP Noční dravci Deko 9. 3:3 (2:2)
Fotbal nahoru dolů se spoustou šancí na obou stranách. Spravedlivá remíza.
Noční dravci Deko
Jan Šlapánek – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Filip Kolman, Vlastimil Maštera, Filip Novák, Ladislav Obermajer, Martin Studecký, Juraj Vojtíšek
10. OG
24. Maroš Škvara
52. Ondřej Staněk
15. Daniel Černý
19., 34. Martin Studecký
17. 5. 15 20:00 ZABEH Traktor humus A Noční dravci 8. 1:3 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém patřil první poločas domácím. Ve druhé půli se však role otočila a hosté dokázali utkání otočit ve svůj prospěch. Julio Joaquin Armas Arciniega, Alcides Gabriel Grance Valiente
Traktor humus A Noční dravci
Filip Kudrnáč – Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Marcel Palašta, Petr Šebor, David Šefrna, Martin Špás, Matěj Valenta vs Jan Šlapánek – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř
17. Ladislav Kautský 38., 48. Ondřej Staněk
59. Filip Uhlíř
6. 5. 15 19:30 HANSP Noční dravci Petrohradská BFK A 7. 7:1 (1:1)
Pěkné utkání v dobrém tempu. Hosty položily dva rychlé góly na začátku druhé půle. Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek
Noční dravci Petrohradská BFK A
Martin Plecháček – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Martin Košťák – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
23., 36., 47. Ondřej Staněk
31., 32., 39. Maroš Škvara
44. Martin Oubram
6. Martin Kapucián
29. 4. 15 18:45 KBELY Erko Kbely Noční dravci 6. 4:3 (2:1)
Rušný zápas plný osobních soubojů. Rozhodly výkony brankářů, kdy domácí brankář svůj tým skvěle držel a hlavně díky němu se hostům nakonec nepodařilo vyrovnat. Novotný,Svoboda
Erko Kbely Noční dravci
Kamil KyralJiří Kaiser, Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jan Pokorný, Samuel Valenta vs Martin Plecháček – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk
13. Michael Leibl
29., 31. Adam Kučera
36. Jakub Kučera
18. Ondřej Staněk
59. Martin Bejček
60. Martin Oubram
25. 4. 15 12:30 HANSP Noční dravci Řežem to United 5. 7:1 (1:1)
Jednoznačné utkání, ve kterém byli jasně lepší domácí a zaslouženě vyhráli.
Noční dravci Řežem to United
Jan Šlapánek – Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Jakub Reichmann – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Tomáš Paszyc, Adam Petřík, Matěj Vondrka, Michal Vondrka
25. Libor Petrák
34., 45. Ondřej Staněk
36., 46. Filip Uhlíř
40. Martin Plecháček
54. Maroš Škvara
18. Jakub Kouba
18. 4. 15 11:15 HANSP Hoverla Zak Noční dravci 4. 3:2 (1:0)
Utkání vyrovnaného průběhu přineslo těsné vítězství domácího týmu.
Hoverla Zak Noční dravci
János Mészáros – Bohdan Chendey, Vasyl Iarema, Ivan Komorskyy, Vitalie Rusu, Ian Sakal, Vitalii Shchegliuk, Serhiy Tatynets, Myron Tokar vs Jan Šlapánek – Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř
15. Vasyl Iarema
36. Vitalie Rusu
46. Ian Sakal
35., 41. Martin Oubram
12. 4. 15 16:15 HANSP Hertha ZMZ Noční dravci 3. 3:1 (2:0)
Slušně hrané utkání. Domácí byli fotbalovější. Hosté ve 2.pol. přidali na důrazu, ale vyrovnat nestihli a v závěru ještě inkasovali. Peter Giertli, Václav Tejml
Hertha ZMZ Noční dravci
Josef Prokeš – Lukáš Dont, Radim Kašprišin, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka, Filip Vincour vs Jan Šlapánek – Martin Bejček, Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara
13. Petr Vejmelka
16. Lukáš Dont
59. Radim Kašprišin
41. Martin Bejček
6. 4. 15 18:30 HOSTI Noční dravci Queens Park Club 2. 4:2 (2:1)
Hosté byli po většinu zápasu aktivnější, ale proti oslabenému soupeři nedokázali využít množství šancí. Domácí jejich chyby trpělivě potrestali a po zásluze si odnášejí 2 body. Tomáš Linhart, Filip Masri
Noční dravci Queens Park Club
Libor Petrák – Martin Oubram, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Jakub Halamka – Michael Barák, Pavel Hrubeš, Daniel Nebřenský, Jan Nebřenský, Karel Pražák, Tomáš Proskočil, Ondřej Sedláček, Marek Švehla, Petr Voves
12., 45., 55. Maroš Škvara
20. Ondřej Staněk
27. Daniel Nebřenský
33. Michael Barák
29. 3. 15 18:45 HANSP The Penguins 6:5 B Noční dravci 1. 1:4 (0:2)
Výhra dravců byla přesvědčivá a zpečetěná brankou v poslední minutě. Plucar, Hošek
The Penguins 6:5 B Noční dravci
Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, Zdeněk Kremlík, David Kučera, Miroslav Mora vs Jan Šlapánek – Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, David Ševčík, Maroš Škvara, Ondřej Staněk