8. STS Chvojkovice - Brod 11 4 1 6 37:38 9
12. Pneuservis-Bartoušek 11 1 0 10 31:50 2

Út 28.4.15 18:15 HOSTI Benda 1964 OFC UVL AGČV UVL   (UVL1A)
Út 28.4.15 19:30 HOSTI Cvrčci FC Felix club   (HL4B)
Út 28.4.15 20:45 HOSTI Perpetis Prastará dáma   (HL8E)
Po 18.5.15 18:15 LITVI Miminka AC VET Sean team VET   (VL4A)
Po 18.5.15 19:30 LITVI Zlatý krysy FC Vyprahlo FC VET   (VL4A)
Po 18.5.15 20:45 LITVI Vládci Prahy Sean team A   (HL4A)

24. 6. 15 19:30 CESMI Martini BC Kříženeček 11. 3:4 (1:1)
Zápas plný osobních soubojů. Velice vyhecované utkání. Zvítězil tým, který po výhře toužil více.
Martini BC Kříženeček
Richard Kořínek – Ondřej Cibák, Petr Hoskovec, Tomáš Krejcar, Vojtěch Krejcar, Jakub Lulák, Jan Málek, Leonard Marku, Rajmond Marku, Michal Moravec, Tuan Nguyen Hoang, Jan Przyczko, Tomáš Vodrážka vs Zdeněk Pícha – Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Jetýlek, Ladislav Kurucz, David Matěna, Jan Niessner, Jiří Panocha, Martin Vlasák
18., 50. Tomáš Krejcar
36. Jan Przyczko
26., 39., 53. Josef Jetýlek
38. Michal Hnát
10. 6. 15 19:00 P3 K.T.S. FC Martini BC 10. 3:4 (0:4)
Velmi pohledné utkání. Zasloužená výhra lepších hostů. Tomáš Hettner, Daniel Růžička
K.T.S. FC Martini BC
Martin Čechák – Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Martin Kabelka, Jakub Mašata, Ondřej Platil, Pavel Švejda, Jan Svoboda vs Richard Kořínek – Ondřej Cibák, Tomáš Krejcar, Vojtěch Krejcar, Jakub Lulák, Jan Málek, Rajmond Marku, Michal Moravec, Tuan Nguyen Hoang
33. Jakub Mašata
38., 59. Ondřej Platil
11. Michal Moravec
12. Vojtěch Krejcar
15., 27. Tomáš Krejcar
3. 6. 15 19:00 P3 Martini BC Betl K.F.K. B 9. 5:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas rozhodla přesnější střelba a lepší kondice vítězů.
Martini BC Betl K.F.K. B
Richard Kořínek – Ondřej Cibák, Petr Hoskovec, Tomáš Krejcar, Vojtěch Krejcar, Jakub Lulák, Jan Málek, Leonard Marku, Rajmond Marku, Michal Moravec, Tuan Nguyen Hoang, Jan Przyczko, Tomáš Vodrážka vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Dyba, David Filip, Jan Lutr, Petr Wiesner, Tomáš Wiesner
9. Tomáš Krejcar
50. Tuan Nguyen Hoang
55. Petr Hoskovec
55. Tomáš Vodrážka
60. Jan Przyczko
27., 31., 52. Tomáš Wiesner
20. 5. 15 20:45 MIKU1 Alibi Martini BC 8. 0:4 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté nebyli schopni proměnit šance. Kučera, Šaróka
Alibi Martini BC
David Svoboda – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Radek Klouček, Jakub Kompert, Tomáš Kratochvíl, Matěj Mráz, Michal Šalanda, Štěpán Ťahan, Jiří Tourek, Matěj Wosyka, Karel Zacharda vs Richard Kořínek – Ondřej Cibák, Petr Hoskovec, Tomáš Krejcar, Vojtěch Krejcar, Jakub Lulák, Jan Málek, Leonard Marku, Rajmond Marku, Michal Moravec, Tuan Nguyen Hoang, Jan Przyczko, Tomáš Vodrážka
7. Vojtěch Krejcar
35., 52. Leonard Marku
43. Michal Moravec
13. 5. 15 19:00 SANC2 Martini BC Kožich II.FC 7. 3:8 (0:4)
Hosté vlétli do zápasu v obrovském tempu a rozhodli prakticky už v prvních 12 minutách. Plucar
Martini BC Kožich II.FC
Richard Kořínek – Ondřej Cibák, Petr Hoskovec, Tomáš Krejcar, Vojtěch Krejcar, Jakub Lulák, Jan Málek, Leonard Marku, Rajmond Marku, Michal Moravec, Tuan Nguyen Hoang, Jan Przyczko, Tomáš Vodrážka vs Juraj Kuka – Patrik Bílý, Milan Koblic, Ondřej Paul, Jakub Švec, Lukáš Tumpach, Jan Zita
35. Lukáš Tumpach
6. 5. 15 19:00 P1 Spirit bar FC B Martini BC 6. 3:4 (1:4)
Rychlé a zajímavé utkání. Hosté lepší v prvním poločase, ve druhém zase soupeř. Drama až do konce. Kopřiva
Spirit bar FC B Martini BC
Jaroslav Pospíšil – Daniel Bitter, Pavel Kadlec, Artur Pana, Petr Pěch, Jaroslav Randáček, Rostislav Šefraný, David Soucha, Miroslav Zahradníček, Tomáš Zahradníček vs Richard Kořínek – Ondřej Cibák, Petr Hoskovec, Tomáš Krejcar, Vojtěch Krejcar, Jakub Lulák, Jan Málek, Leonard Marku, Rajmond Marku, Michal Moravec, Tuan Nguyen Hoang, Jan Przyczko, Tomáš Vodrážka
3., 38. Artur Pana
45. Petr Pěch
11. Petr Hoskovec
17., 23. Rajmond Marku
28. Michal Moravec
29. 4. 15 20:15 ZABEH Martini BC Pneuservis-Bartoušek 5. 4:2 (1:2)
Utkání velmi dobré úrovně, rychlé a dynamické.  Domácí byli lepším týmem a po první půli sice prohrávali, ale ve druhé půli zabrali a zaslouženě otočili skóre ve svůj prospěch.
Martini BC Pneuservis-Bartoušek
Richard Kořínek – Ondřej Cibák, Petr Hoskovec, Tomáš Krejcar, Jakub Lulák, Jan Málek, Rajmond Marku, Jan Przyczko, Tomáš Vodrážka vs Sergey Greshnyakov – Jan Dvořák, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Pavlištík, Jiří Petr, Libor Řebíček, Jiří Šmejc, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak
8. Tomáš Krejcar
37., 57. Tomáš Vodrážka
59. Ondřej Cibák
18. Jiří Šmejc
19. Alexandr Šmejkal
22. 4. 15 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Martini BC 4. 3:0 (2:0)
Utkání rozhodl první poločas, v němž si domácí vypracovali dvoubrankový náskok. Ve druhé půli byli hráči hostů lepším celkem, avšak vstřelit branku se jim nepodařilo. Mlynařík, Smetana
PAPE Dejvice Martini BC
Robert Martišek – Daniel Beránek, Filip Čekal, Petr Hartman, Lukáš Holas, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Tomáš Vostrovský vs Richard Kořínek – Tomáš Krejcar, Vojtěch Krejcar, Jakub Lulák, Rajmond Marku, Tomáš Vodrážka
4., 18. Lukáš Holas
50. Petr Hartman
15. 4. 15 19:00 SANC2 Martini BC Mystique Dynamo CF 3. 1:0 (0:0)
Velice pohledné fotbalové utkání hrané ve slušném tempu z obou stran. Vítězství na svoji stranu strhli domácí v samém závěru. Těsné vítězství ubránili i za pomoci dvou nastřelených tyček v poslední minutě. Plucar, Smetana
Martini BC Mystique Dynamo CF
Richard Kořínek – Ondřej Cibák, Petr Hoskovec, Tomáš Krejcar, Vojtěch Krejcar, Jakub Lulák, Jan Málek, Leonard Marku, Rajmond Marku, Michal Moravec, Tuan Nguyen Hoang, Jan Przyczko, Tomáš Vodrážka vs Tomáš Moravec – Michal Burda, Jakub Burian, Marek Daněček, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Aleš Moravec, Ladislav Nový
57. Tomáš Vodrážka
8. 4. 15 18:15 MIKU4 STS Chvojkovice - Brod Martini BC 2. 4:5 (2:3)
Zápas velmi dobré úrovně, slušně vedený z obou stran. Ve vyrovnaném utkání nakonec šťastnější tým hostů. Brhel, Novotný
STS Chvojkovice - Brod Martini BC
Martin Suchý – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Jakub Lulák – Ondřej Cibák, Petr Hoskovec, Tomáš Krejcar, Vojtěch Krejcar, Jan Málek, Leonard Marku, Tuan Nguyen Hoang, Jan Przyczko, Tomáš Vodrážka
8., 30., 40. Jan Váňa
48. Jakub Hrubeš
6., 26., 52. Tomáš Krejcar
29. Jan Przyczko
56. Leonard Marku
25. 3. 15 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Martini BC 1. 1:7 (0:1)
Utkání s jasně lepším týmem hostů. Domácí se snažili, ale dnes byl soupeř nad jejich síly.