So 25.4.15 10:00 HOSTI Dýně AC A Cosmo Hagibor FC   (HL7I)
So 25.4.15 11:15 HOSTI Modrý balet A Rychlá rota   (HL7I)
Pá 29.5.15 18:15 zzNOVOB HNK Praha FC Real Prd   (HL6G)
Pá 29.5.15 19:30 zzNOVOB Bílá pohroma Bohemia AFK   (HL5F)

14. 6. 15 20:00 ZABEH Horst 1.FC WTF 11. 1:4 (0:1)
Tým WTF v čistém utkání a v rámci fair-play svého soupeře jasně přehrál a došel si pro vítězství. Jakub Kopáček, Ondřej Holubec
Horst 1.FC WTF
Jakub Nováček – Petr Hlavička, Michal Míka, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Adam Slánský, Petr Tomečka, Zdeněk Uher, Jakub Uxa vs Tomáš Michálek – Lukáš Bartoníček, Václav Bartoníček, Josef Bartoš, Antonín Beránek, Michal Průša, Marek Ulrich
56. Martin Pistulka 23., 44. Marek Ulrich
51., 59. Václav Bartoníček
31. 5. 15 15:00 SANC2 Drsný šrouby Horst 1.FC 10. 7:1 (4:0)
Plynule hrané utkání, ve kterém zvítězil produktivnější tým.
Drsný šrouby Horst 1.FC
David Roubal – Pavel Hájek, Zdeněk Kocián, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Jakub Nováček – Petr Hlavička, Michal Míka, Václav Nič, Petr Paulín, Petr Tomečka, Zdeněk Uher, Jakub Uxa
19., 25., 37., 59. Michal Roubal
28. Pavel Hájek
29., 53. Tomáš Zídek
57. Petr Paulín
24. 5. 15 15:00 P1 Horst 1.FC Černý pumy 9. 1:4 (1:2)
Černý pumy si vybudovaly malý náskok v první půli a v druhé soupeře jen doklepli. Horst by lepší výsledek neměl.
Horst 1.FC Černý pumy
Michal Míka – Petr Hlavička, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher vs Tomáš Malina – Petr Jandourek, Michal Lasko, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana, Václav Šmíd, Jindřich Špaček
21. Zdeněk Uher 6., 13., 34. Michal Lasko
35. Jindřich Špaček
17. 5. 15 17:30 P3 Beton FC Horst 1.FC 8. 2:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém šli domácí  do vedení, ale Horst utkání otočil a o výhru přišel až 2 minuty před koncem. Čapla, Čapla
Beton FC Horst 1.FC
Marek Šístek – Petr Benda, Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Michal Mikeš, Mohamed Amine Mouaddab, Jakub Pastyřík, Daniel Vakerman, Jakub Valenta vs Jakub Nováček – Petr Hlavička, Petr Kadlec, Michal Míka, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka
31. Jakub Pastyřík
58. Daniel Vakerman
33. Petr Kadlec
50. Petr Paulín
10. 5. 15 17:30 P1 Horst 1.FC Beerchester United 7. 2:3 (1:0)
Pohledné utkání s nečekaným koncem. Prohrál lepší tým, který si ale myslel, že se zápas vyhraje sám. Eugeniu Marandici
Horst 1.FC Beerchester United
Jakub Nováček – Petr Hlavička, Michal Míka, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka, Zdeněk Uher vs Filip Ernest – Michal Kubeš, David Lukáč, Štěpán Pavlíček, Pavel Štěpánek, Michal Vávra, Petr Vítek
15., 42. Martin Pistulka 33., 46. Pavel Štěpánek
59. Michal Kubeš
3. 5. 15 12:30 ZAK Apači Horst 1.FC 6. 3:2 (3:2)
Krásné utkání, kterému by slušela remíza, ale hosté své šance před koncem neproměnili. Smetana, Smetana
Apači Horst 1.FC
Matěj Procházka – Michal Ferkl, Martin Máčal, Šimon Peterka, Štěpán Peterka, Vojtěch Peterka, Jan Šindler vs Petr Tomečka – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Lukáš Kropík, Michal Míka, Jakub Nováček, Martin Pistulka
13. Jan Šindler
17. Martin Máčal
23. Šimon Peterka
4., 28. Martin Pistulka
26. 4. 15 16:15 P1 Horst 1.FC Talent Praha FC 5. 3:2 (3:2)
Domácí rozhodli o své výhře už v prvním poločase. Talent měl v závěru převahu, ale vyrovnávací gól dát nedokázal. Jan Zachariáš, Václav Šindelář
Horst 1.FC Talent Praha FC
Jakub Nováček – Petr Hlavička, Petr Kadlec, Michal Míka, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Petr Tomečka vs Martin Holovský – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Lukáš Holoubek, Josef Holovský, Luboš Míchal, Jan Skalický, Jan Štangel, Adam Stuchel
1. Petr Paulín
17., 22. Martin Pistulka
10. Lukáš Holoubek
29. Adam Stuchel
19. 4. 15 15:00 TEMPO Heliport SK Horst 1.FC 4. 3:1 (3:1)
Domácí i bez střídání ovládli zápas a zaslouženě vyhráli. Jiří Musil, Jakub Jiroudek
Heliport SK Horst 1.FC
Ondřej Prejzek – Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Miroslav Rubeš vs Miroslav Zámola – Petr Hlavička, Karel Krejsa, Michal Míka, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Zdeněk Uher
19. Marek Foglar
20., 30. Alan Mašláni
16. Martin Pistulka
12. 4. 15 17:30 TEMPO Horst 1.FC Sací komando Modřany 3. 2:8 (1:3)
Hosté jasně přehráli unaveného soupeře. Plucar, Hošek
Horst 1.FC Sací komando Modřany
Michal Míka – Petr Hlavička, Petr Kadlec, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Zdeněk Uher vs Michal Kalbáč – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Václav Dvořák, Lukáš Hlavatý, Michal Kalbáč ml., Martin Kupka, Tomáš Strnad, Jan Zachar, Miroslav Ženíšek
30. Václav Nič
33. Petr Hlavička
4., 33. Tomáš Čížek
8. Lukáš Hlavatý
30., 31. Jan Zachar
37., 44., 50. Ondřej Čížek
6. 4. 15 17:30 ZABEH s.Oliver A Horst 1.FC 2. 3:7 (2:2)
průměrné utkání, hosté v druhém poločase dokázali proměnit více šancí. Petr Bittmann, Jan Mikl
s.Oliver A Horst 1.FC
Tomáš Vlček – Patrik Böhm, Marek Fiedler, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Radek Tůma, Martin Valenta, Václav Venclík vs Michal Míka – Ondřej Fišer, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Lukáš Kropík, Václav Nič, Jakub Nováček, Martin Pistulka, Zdeněk Uher
22. Martin Valenta
23., 39. Petr Horák
11. Ondřej Fišer
19. Zdeněk Uher
32., 34., 45. Martin Pistulka
49., 52. Jakub Nováček
29. 3. 15 17:45 METE1 Horst 1.FC Levá fuska 1. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání kde vyhrál tým, který proměnil šance. Z obou stran pohledný fotbal. Stanislav Petroušek, Jan Pechar
Horst 1.FC Levá fuska
Jakub Nováček – Petr Hlavička, Karel Krejsa, Václav Nič, Petr Paulín, Martin Pistulka, Zdeněk Uher vs Václav Strnad – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jakub Kabourek, Michal Kubrycht, Pavel Mejstřík, David Neužil, Lukáš Valenta, Jan Vencour, Ondřej Venglař