St 8.4.15 19:00 SANC2 Sparta Pivaři AC Těžká demence   (HL5D)
St 8.4.15 20:15 SANC2 Namo FC Tohle není hokej?   (HL8H)
St 29.4.15 19:00 SANC1 Prapražačka B Sokol Újezd VET   (VL4D)
St 29.4.15 20:15 SANC1 Rumpra Praha FC Guinness AC   (HL7G)
Pá 22.5.15 19:00 ZABEH Míchačky Brázda OZ   (HL7H)
Pá 22.5.15 20:15 ZABEH Rito Pls Ústavan 01 KK B   (HL8K)

18. 6. 15 19:30 ARIT Gobi dezert Virtus Praha FK 11. 0:2 (0:0)
Virtus měl po celý zápas převahu, ale golově byl dost jalový. Tomáš Mládek, Jan Kroj
Gobi dezert Virtus Praha FK
Martin Havel – Zdeněk Bambas, Petr Hejna, Tomáš Hejna, Jiří Kostiha, Miroslav Kozel, Tomáš Mohelský, Miloš Plachý vs Josef Kodl – Josef Halama, Jakub Kowolowski, Václav Lancinger, Miroslav Petrásek, Jiří Plicka, Lukáš Plicka, Aleš Rejchrt
32. Josef Halama
44. Aleš Rejchrt
2. 6. 15 18:30 HRAB2 Virtus Praha FK Squadra Azzurra 10. 1:2 (1:1)
Průměrné utkání, ve kterém byli hosté přesnější v zakončení a díky tomu o jeden gól vyhráli. Matyáš Neuwirth
Virtus Praha FK Squadra Azzurra
Václav Lancinger – Josef Halama, Josef Kodl, Jakub Kowolowski, Miroslav Petrásek, Jiří Plicka, Lukáš Plicka, Aleš Rejchrt, Tomáš Tojnar, Lukáš Vázler vs Patrik Kozár – Filip Cicala, Tomáš Dittrich, Luka Milovanovic, Karel Vančura, Jiří Veleba
22. Tomáš Tojnar 25. Tomáš Dittrich
36. Filip Cicala
28. 5. 15 20:15 MOTO3 Gladieitrs ! Virtus Praha FK 9. 3:6 (2:2)
Bojovné utkání nadprůměrné úrovně skončilo zaslouženým vítězstvím hostů. Trnka
Gladieitrs ! Virtus Praha FK
Patrick-Djouno Djakoualno – Viktor Bobůrka, Adam Kalanin, Martin Polák, Matěj Polák, František Prokleška, Jan Slepička, Matěj Švarc, Bartoloměj Sviták, Jan Trefný vs Josef Kodl – Josef Halama, Jiří Havel, Jakub Kowolowski, Miroslav Petrásek, Jiří Plicka, Lukáš Plicka, Aleš Rejchrt, Tomáš Tojnar
58. Jiří Havel
19. 5. 15 18:15 zzNOVOB Virtus Praha FK Pistol Shrimps 8. 2:1 (2:1)
Nezáživné utkání, jenž rozhodly 3 branky v úvodních dvaceti minutách. Šťástka, Kučera
Virtus Praha FK Pistol Shrimps
Václav Lancinger – Josef Halama, Josef Kodl, Jakub Kowolowski, Miroslav Petrásek, Jiří Plicka, Lukáš Plicka, Aleš Rejchrt, Tomáš Tojnar vs Jakub Hudec – Lukáš Besperát, Vojtěch Chalupa, Jakub Heřmánek, Martin Holzknecht, Vladimír Holzknecht, Adam Šoltés, Pavel Trnka
13. OG
17. Aleš Rejchrt
14. OG
14. 5. 15 20:45 MIKU1 Druhá fáze Virtus Praha FK 7. 1:4 (0:0)
Výborné utkání, zvítězili lepší tým. Melíšek, Vostatek
Druhá fáze Virtus Praha FK
Milan Půlkrábek – Petr Dočekal, Viktor Fojt, Ivo Hrdina, Aleš Kocour, Petr Škoda, Martin Voldřich, Ladislav Zvolský vs Josef Kodl – Josef Halama, Jakub Kowolowski, Miroslav Petrásek, Jiří Plicka, Aleš Rejchrt, Tomáš Tojnar
37. Petr Dočekal 43. Jakub Kowolowski
45. Aleš Rejchrt
55. Josef Halama
59. Miroslav Petrásek
7. 5. 15 20:45 DEKAN Virtus Praha FK No madam ! B 6. 5:1 (2:0)
Souboj generací lépe zvládli běhavější a fotbalovější domácí. Na obou stranách se svými výkony zaskvěli brankáři. Matouš Novosad, Michael Krutina
Virtus Praha FK No madam ! B
Václav Lancinger – Josef Halama, Jiří Havel, Josef Kodl, Miroslav Petrásek, Jiří Plicka, Aleš Rejchrt, Tomáš Tojnar, Lukáš Vázler vs Tomáš Baier – Emiliano Caroti, Pavel Charvát, Petr Dvořák, Petr Kabát, Jan Lachmann, Petr Ležatka, Petr Novotný, Michael Novoveský
12. Josef Halama
26. Miroslav Petrásek
49., 58. Aleš Rejchrt
51. Tomáš Tojnar
43. OG
28. 4. 15 20:15 MOTO3 Concur 1.FC Virtus Praha FK 5. 1:1 (0:0)
Po nudné půli obě družstva začala hrát fotbal. Remíza je spravedlivá. Plucar, Mlynařík
Concur 1.FC Virtus Praha FK
Derk van de Belt – Dave Bhoyroo, Oskar Brož, Ivan Chaushev, Tomáš Gregor, Aurelio Hernández Lopez, Daniel Ramet Barea, Marc Henri Thull vs Jakub Kowolowski – Josef Bauer, Josef Halama, Jiří Havel, Václav Lancinger, Miroslav Petrásek, Jiří Plicka, Lukáš Plicka, Aleš Rejchrt, Tomáš Tojnar, Lukáš Vázler
48. Tomáš Gregor 42. Tomáš Tojnar
23. 4. 15 19:00 P3 Virtus Praha FK No fear KK 4. 2:2 (1:1)
V nervozním utkání byli lepší domácí. Výhru je stála snaha komunikovat se sudím místo soustředění na hru. Tomáš Svoboda, Jiří Kubeš
Virtus Praha FK No fear KK
Josef Kodl – Josef Bauer, Josef Halama, Jiří Havel, Jakub Kowolowski, Miroslav Petrásek, Jiří Plicka, Lukáš Plicka, Aleš Rejchrt, Tomáš Tojnar, Lukáš Vázler vs Andrej Melnik – Radoslav Běhal, Vít Kalina, Petr Mikulec, Michal Mikuš, Petr Sedláček, Ondřej Štefl, Jan Trojan
18. Josef Halama
37. Tomáš Tojnar
1. Petr Sedláček
45. Radoslav Běhal
16. 4. 15 19:30 MIKU4 CFG Suchdol Virtus Praha FK 3. 1:8 (0:2)
Virtus vyhrál první půli 0:2 a i v druhé půli potvrdil, že je v tomto duelu lepším týmem. Dalšími 6 góly potvrdil vedení a Suchdol vysoko rozstřílel.
CFG Suchdol Virtus Praha FK
Vojtěch Doležal – Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, David Krejčí, Bohumír Nepožítek, Lukáš Tůma vs Václav Lancinger – Josef Bauer, Josef Halama, Jiří Havel, Jakub Kowolowski, Jiří Plicka, Lukáš Plicka, Aleš Rejchrt, Tomáš Tojnar, Lukáš Vázler
43. David Krejčí 2. Tomáš Tojnar
18., 42., 60. Jakub Kowolowski
34. Josef Bauer
49., 49., 57. Lukáš Vázler
7. 4. 15 20:45 zzNOVOB Virtus Praha FK Haryba FK 2. 6:1 (0:1)
Jasný průběh zápasu, kde FK Virtus Praha měli jasnou převahu celých 60 minut.
Virtus Praha FK Haryba FK
Václav Lancinger – Josef Halama, Jiří Havel, Jakub Kowolowski, Miroslav Petrásek, Jiří Plicka, Lukáš Plicka, Aleš Rejchrt, Tomáš Tojnar vs Adam Bílý – Ondřej Bártko, Lubomír Cibulka, Vojtěch Klos, Michael Kostroun, Martin Nožička, Jan Pokorný, Pavel Schieszl, David Špička, Tomáš Urbanský
35., 49., 57. Miroslav Petrásek
42. Tomáš Tojnar
52. Aleš Rejchrt
59. Jiří Plicka
8. Vojtěch Klos
24. 3. 15 18:30 HRAB3 Klamovská skvadra Virtus Praha FK 1. 1:4 (0:2)
Hosté měli zápas pod kontrolou, takovým hřebíkem do rakve pro domácí tým byl gól do šatny na 0:2. Procházka M., Dreklser V.