So 11.4.15 10:00, 11:15 HOSTI Old Mosquitos
So 11.4.15 11:15, 12:30 TEMPO Strážci Pomeranče
So 18.4.15 08:45, 10:00, 11:15 ZAK Krabice
So 18.4.15 11:15, 12:30 TEMPO Morna to zařídí FC
St 22.4.15 18:30, 19:45 HRAB3 Zlíchov Catholic FC
Pá 24.4.15 18:15, 19:30 HANSP England Praha
Pá 1.5.15 10:00, 11:15, 12:30 ZAK Krabice
So 16.5.15 08:45, 10:00 BECH Stodůlecký piráti
So 16.5.15 08:45, 10:00 P2 Fernet team Říčany
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy alespoň základní fakta. Do sedmé ligy postoupilo z prvního místa suverénní City Lhotka, které za celou sezónu prohrálo jen jednou, Doprovodí ho Strážci Pomeranče a také England Praha, který nakonec nemine dodatečný postup ze třetího místa. Korunu krále střelců získal za 16 branek Slavomír Stárek ze Strážců Pomeranče, gólmanům kraloval Ladislav Špička z City Lhotka.

21. 6. 15 11:15 P1 Lokomotiva DP Zlíchov Catholic FC 11. 8:2 (3:0)
Klasický zápas posledního kola 8. hanspaulské ligy. Ievgen Kliushnyk, Oleksii Ostrenskyi
Lokomotiva DP Zlíchov Catholic FC
Pavel Dvořák – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Lukáš Kotrba, Martin Koubek, Arnaud Quily vs Štěpán Sklenička – Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Michael Jirsa, Josef Sklenička
7., 43. David Čermák
10. Rostislav Antal
29., 35., 42. Pavel Filip
38., 47. Ondřej Hlad
45. Josef Sklenička
54. Michael Jirsa
21. 6. 15 11:15 BECH Old Mosquitos Morna to zařídí FC 11. 1:2 (0:0)
Hosté neproměnili řadu šancí a tak mohli být konec rádi za šťastný gól v poslední minutě. Klasický zápas úrovně osmé ligy. Dufek
Old Mosquitos Morna to zařídí FC
Jiří Sedmík – Richard Franěk, Adam Hospodarz, Radek Opichal, Michal Pešek, Zdeněk Schlibener, Jan Zeman, Lukáš Zemek vs Michal Hulala – Jan Dus, Filip Fikejz, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Lukáš Malina, Vojtěch Poskočil, Jan Valenta, Jiří Valenta
35. Lukáš Zemek 40., 60. Filip Fikejz
21. 6. 15 11:15 TEMPO Strážci Pomeranče England Praha 11. 3:2 (1:0)
I když šlo o postup, utkání se hrálo poměrně v klidu. Domácí na konci zabrali a dokázali nejdříve vyrovnat a poté i otočit utkání ve svůj prospěch. Rajniš,Dreksler
Strážci Pomeranče England Praha
David Šťastný – Harry Löwit, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, Šimon Větrovský, Milan Vondra vs Radek Pubanc – Jiří Chmelík, Zdeněk Hopjan, Radek Jahoda, Václav Krček, Pavel Marek, Josef Skořepa, Jiří Smetana
21. Slavomír Stárek
56. Šimon Větrovský
58. Harry Löwit
33. Václav Krček
38. Radek Jahoda
21. 6. 15 11:15 P2 Stodůlecký piráti Fernet team Říčany 11. 1:4 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání. Hosté hráli celé utkání o jednoho hráče v poli oslabeni, ale i přesto hráli skvěle a zaslouženě vyhráli. Adam Tročil, Dominik Čemus
Stodůlecký piráti Fernet team Říčany
Tomáš Směták – Tomáš Archmann, Michal Kučera, Pavel Kulovaný, Martin Malina, Miroslav Pánek, Matěj Spálenka vs Ondřej Švagr – Michal Havránek, Václav Horník, Tomáš Kučera, Jiří Macháček, Martin Rákosník
3. Matěj Spálenka 13., 54. Martin Rákosník
29. Tomáš Kučera
52. Václav Horník
21. 6. 15 11:15 P3 Tichý vánek City Lhotka FC 11. 1:3 (1:0)
V první půli byli domácí o něco lepší a vypracovali si vedení. Ve druhé půli však hosté zabrali a zaslouženě utkání otočili ve svůj prospěch. Vojtěch Koželka, Jan Hanton
Tichý vánek City Lhotka FC
Daniel Kunc – Jan Kroupa, Pavel Mikeska, Tomáš Procházka, Martin Smola, Petr Smola vs Ladislav Špička – Tomáš Černý, Vanilson Alessandro De Abreu, Milan Dědek, Joao Cesar Dos Santos, Miroslav Landa, Miroslav Landa ml., Přemysl Rozkopal, Adriano Santana do Esprito, Otakar Verner
30. Pavel Mikeska 43. Joao Cesar Dos Santos
48. Ladislav Špička
60. Tomáš Černý
21. 6. 15 11:15 ZAK Krabice Laxní přístup 11. 2:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodl třemi góly hráč hostí Šén.
Krabice Laxní přístup
Radek Bachar – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Lenfeld, Filip Loužecký, Marek Rytina, Michal Šeda, Karel Vaněk, Petr Zikmunda, Pavel Zvěřina vs Ondřej Zeman – Ondřej Bajar, Zdeněk Bajar, Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Jaroslav Paima, Vojtěch Procházka, Jiří Šafka, David Šátek, Radek Šén, Michal Široký, Jakub Šrámek, Tomáš Zahradníček