8. Atletico Dělo SFC A 11 5 0 6 42:28 10
12. Spořilov Represent 11 0 0 11 0:66 -6

St 23.9.15 18:30 HRAB3 Slawoj Břevnov Traktor Praha VET   (VL3C)
St 23.9.15 19:45 HRAB3 Tuscarora 03 Typos FC   (HL5E)
Čt 15.10.15 19:00 P2 Berušky B Lomíci   (SVL3C)
Čt 15.10.15 20:15 P2 Tučňáci VET MSG   (VL3D)
Út 3.11.15 19:00 METE1 Koberce Trend ARG Martini BC   (HL3B)
Út 3.11.15 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Dirty Bastards   (HL4B)

25. 11. 15 18:15 PRKOP Fotbaloví bozi El Barto 11. 1:5 (0:1)
Hosté byli fotbalovější a to se projevilo zejména ve druhé půli, kdy začali proměňovat své šance.
Fotbaloví bozi El Barto
Jakub Strnad – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Luke Dellorso, Vojtěch Hejda, Jiří Mařík, Marek Pelán, Patrik Sytný, Jan Zdrálek
40. Ondřej Schejbal 20., 35., 37., 45. Luke Dellorso
56. Patrik Sytný
13. 11. 15 18:15 BECH Cerveza 18.FC Fotbaloví bozi 10. 0:2 (0:1)
Utkání měl od začátku pod kontrolou hostující tým. Fotbaloví bozi zaslouženě vyhráli. Trnka
Cerveza 18.FC Fotbaloví bozi
Tomáš Kriebel – Jan Kareta, David Levý, Ondřej Levý, Marek Martinka, Aleš Miškovský, Jaroslav Paseka, Marek Schneeweis vs Jakub Strnad – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček
20. Lukáš Grygar
55. Tomáš Hendrych
4. 11. 15 18:15 zzNOVOB Fotbaloví bozi Atletico Dělo SFC A 9. 1:2 (1:1)
Pohledné fotbalové utkání, které hosté dovedli takticky k vítězství. Plucar
Fotbaloví bozi Atletico Dělo SFC A
Jakub Strnad – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal vs Daniel Bacho – Jan Fronček, Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Tomáš Kaplan, Jan Lasák, Michal Pazderník, Jan Říha
16. Daniel Res 3. Jan Fronček
37. Jiří Hanel
28. 10. 15 20:45 MIKU1 AC SK FC Fotbaloví bozi 8. 3:4 (2:3)
Domácí doplatili na neproměňování šancí. I když druhý poločas byli lepší týmem, přesto prohráli gólem těsně před koncem ze standardní situace.
AC SK FC Fotbaloví bozi
Martin Holada – Josef Hančl, Filip Holakovský, Jan Kosík, Jan Kutman, Jakub Kvizda, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Sebastian Rygl vs Jakub Strnad – Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal
4., 42. Jan Kutman
15. Jakub Kyselka
6., 9. Adam Kubricht
30., 58. Ondřej Schejbal
22. 10. 15 19:00 MOTO3 Fotbaloví bozi 1.W.C. 7. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Michal Černoch
Fotbaloví bozi 1.W.C.
Jakub Strnad – Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal vs
14. 10. 15 19:30 BIHOR Vibromax 1985 Fotbaloví bozi 6. 6:0 (1:0)
V prvním poločase se jednalo o vyrovnané utkání. Ve druhém poločase Bozi otevřeli hru a soupeř pěknými kombinacemi trestal. Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár
Vibromax 1985 Fotbaloví bozi
Milan Fischer – Josef Doseděl, Ondřej Freml, Zdeněk Hrdina, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Václav Janek, Jiří Jantač, Robert Volník vs Jakub Strnad – Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal
11., 52. Jiří Jantač
35., 45. Jakub Hudec
36. Václav Janek
54. Ondřej Freml
8. 10. 15 18:15 MIKU4 Fotbaloví bozi Spořilov Represent 5. 6:0 k.
Vítězové byli po celý zápas lepším týmem, Spořilov se snažil držet hru, ale nebyl mu dán ani čestný úspěch. Hráno velmi svižně a korektně. Michal Janoška, Tomáš Němec
Fotbaloví bozi Spořilov Represent
Jakub Strnad – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček vs Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Jan Hladík, Pavel Pudil, Marek Voženílek
12. Šimon Fuka
23., 45. Ondřej Schejbal
32. Tomáš Hendrych
58. Daniel Res
30. 9. 15 20:15 METE2 J.R.Club B Fotbaloví bozi 4. 0:0 (0:0)
Utkání nevalné úrovně končící zaslouženou bezbrankovou remízou. Drekler
J.R.Club B Fotbaloví bozi
Petr Nedvěd – Arnošt Havrlant, Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Lukáš Skřivan vs Jakub Strnad – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček
24. 9. 15 19:00 MOTO1 Fotbaloví bozi Houbařův Ráj 3. 2:0 (2:0)
Martin Kupka, Miroslav Ženíšek
Fotbaloví bozi Houbařův Ráj
Jakub Strnad – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Lukáš Snopek, Matěj Urban, Jakub Zais
12. Ondřej Schejbal
26. Lukáš Grygar
16. 9. 15 19:30 PRKOP VŠSK MFF UK B Fotbaloví bozi 2. 1:7 (0:3)
Vcelku jednoznačné utkání z pohledu hostů. Škoda, že byl druhý tým ze začátku v oslabení. Štěpán Hájek, Dimitris Patenidis
VŠSK MFF UK B Fotbaloví bozi
Jan Butora – Oldřich Dominik, Jan Hanousek, Matěj Ryston, Jakub Šťasta, Marek Zelc vs Jakub Strnad – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal
42. Oldřich Dominik 10., 13., 52., 58. Ondřej Schejbal
19. Adam Kubricht
48. Tomáš Hendrych
52. Šimon Fuka
10. 9. 15 19:00 MOTO2 Footside Fotbaloví bozi 1. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Michal Kabelka, Jan Varga
Footside Fotbaloví bozi
Petr Schorsch – Jakub Grünbaum, Lukáš Kopal, Petr Lžičař, Ondřej Michalčík, Milan Rezek, Michal Smolen vs Jakub Strnad – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Daniel Res, Ondřej Schejbal