Ne 20.9.15 11:15 P1 Beton FC Stars beer   (HL6J)
Ne 20.9.15 12:30 P1 Lopaty Tým Jakuba Harapáta   (HL8P)
Út 6.10.15 18:15 HOSTI Dynamit Vršovice Canary FC   (HL8D)
Út 6.10.15 19:30 HOSTI Stýbla Ďáblic VET The Penguins 6:5 XXL   (VL3B)
Út 6.10.15 20:45 HOSTI Atletico Dělo SFC B Yellow Dildos B   (HL7C)

23. 11. 15 20:45 MIKU3 Traktor Praha A Čelzí 11. 2:2 (0:1)
Domácí hráli ještě o postup a hosté o sestup. Vyrovnané utkání hrané v plném nasazení. Bojovnost převyšovala fotbalovost. Zasloužená remíza. Petr Vaněček
Traktor Praha A Čelzí
Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Pavel Rybář, Marek Seidel, Petr Stiblík, Petr Táborský, Jan Zajíček vs Jakub Appelt – Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Matouš Kostlivý, Marek Lojkásek, Adam Modrý, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot
34. Petr Stiblík
48. Petr Hošek
20. Adam Modrý
42. Vojtěch Sedmidubský
9. 11. 15 19:00 METE2 Pavana AK B Traktor Praha A 10. 2:3 (1:0)
Zápas, ve kterém přišla Pavana o vítězství v závěru utkání.
Pavana AK B Traktor Praha A
Jan Popelka – Vladimír Dřevojan, Petr Kardinál, Richard Knapp, Tomáš Kostorek, Zdeněk Kůs, Alexandr Runt, Petr Vospálek vs Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Petr Stiblík, Petr Táborský, Michal Veverka
15. Petr Kardinál
44. Vladimír Dřevojan
53., 55. Petr Stiblík
56. Michal Veverka
2. 11. 15 20:45 MIKU4 Traktor Praha A Turbosršni CF 9. 0:2 (0:0)
Bojovné utkání vedené ve velkém tempu na svoji stranu naklonilo družstvo Turbosršňů.
Traktor Praha A Turbosršni CF
Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček vs Šimon Derner – Tomáš Jurka, Tomáš Klouda, Ondřej Kokta, Adam Kubišta, Jan Lanhaus, David Linhart, Adam Löffelmann
37. Šimon Derner
43. Adam Kubišta
26. 10. 15 18:15 ARIT Ya Basta! A Traktor Praha A 8. 2:2 (1:1)
Neskutečně běhavé utkání na 1-3 doteky s množstvím nepřesností, ale s velkým nasazením skončilo spravedlivou remízou. Husák
Ya Basta! A Traktor Praha A
Daniel Mališ – Štěpán Ciprýn, Tomáš Faukner, Štěpán Jahoda, Ondřej Lhotský, Kryštof Vancl, Tomáš Žůrek vs Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Petr Hošek, Jan Novotný, Marek Seidel, Petr Stiblík, Petr Táborský, Jan Zajíček
11. Kryštof Vancl
45. Štěpán Jahoda
9. Jan Zajíček
59. Marek Seidel
19. 10. 15 18:00 STER1 Švárni šuhaji Traktor Praha A 7. 3:2 (3:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí ze začátku aktivnějším týme. Druhá půle už ale byla zcela v režii hostů, jejichž tlak byl místy až drtivým. I přes tento se jim však vyrovnat nepodařilo. Šťástka, Kremlík
Švárni šuhaji Traktor Praha A
Milan Mikuš – Matej Demčík, Jaroslav Fibichr, Milan Kurilla, Štefan Lipták, Jakub Sekula, Pavol Stanek vs Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Jan Novotný, Pavel Rybář, Marek Seidel, Petr Stiblík, Petr Táborský, Michal Veverka
13., 15. Štefan Lipták
23. Pavol Stanek
4., 15. Jan Brož
12. 10. 15 17:00 HANSP Traktor Praha A Slovan Amatéři 6. 12:3 (4:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Traktor Praha A Slovan Amatéři
Jan Bulíček – Jan Brož, Vojtěch Bulíček, Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Petr Stiblík, Petr Táborský, Michal Veverka, Jan Zajíček vs Leoš Navrátil – Matyáš Buriánek, David Cajthaml, Jiří Fousek, Jan Hořejší, Jan Kmeť, Jiří Navrátil, Jan Včelák
47. Jiří Navrátil
29. 9. 15 18:15 zzNOVOB New Jersey Devils B Traktor Praha A 5. 3:4 (3:1)
Vyrovnaný zápas, kde se zdálo, že štěstí je na straně domácích, kteří v první půli na co sáhli, tak jim vyšlo a vedli 3:1. Ve druhé zaspali začátek a dali šanci hostům, kteří nervozity domácích využili a získali plný počet bodů. Marek Mach, Prček
New Jersey Devils B Traktor Praha A
Petr Mecera – Jan Bleha, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Jiří Pelich, Michal Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta vs Jan Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Petr Stiblík, Roman Švejstil, Petr Táborský, Michal Veverka, Jan Zajíček
17. Jan Šebesta
25. Jaroslav Mareček
28. Michal Pelich
4., 32. Michal Veverka
39. Petr Hošek
54. Jan Zajíček
21. 9. 15 18:15 ARIT Traktor Praha A Manchlastr FC 4. 3:2 (2:1)
Zpočátku férově hrané utkání se v závěru změnilo v dosti nervózní klání plné zbytečných nedovolených zákroků. "Týmovější" kombinační hra Traktoru nakonec slavila úspěch nad pojetím hry Manchlastru, který spíš sázel na individuální průniky svých hráčů. Šimon Bercha, Jan Ihnát
Traktor Praha A Manchlastr FC
Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Jan Novotný, Marek Seidel, Petr Stiblík, Petr Táborský, Michal Veverka, Jan Zajíček vs Jakub Bečvář – Filip Kotyza, Antonín Lanhaus, Antonín Lanhaus ml., Miroslav Sládek, Tomáš Tejnor, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka
2. Michal Veverka
18. Jan Novotný
39. Jan Zajíček
29., 44. Pavel Vondrášek 43. Matěj Veselý
14. 9. 15 18:45 TEMPO Klub odložených mužů Traktor Praha A 3. 8:6 (3:5)
Oboustranně výborný fotbal, v němž měli oba týmy mnoho šancí na skórování. Hosté vedli po půli o dvě branky, ale ve druhé půli domácí zabrali a hlavně díky Nekolovi dokázali vývoj utkání zvrátit ve svůj prospěch.
Klub odložených mužů Traktor Praha A
Josef Pecháček – Pavel Brychta, Robert Cába, Jan Karban, Ondřej Nekola, Martin Pišl, Ondřej Prchal, Petr Šiller, Jaroslav Voráček vs Jan Bulíček – Vojtěch Bulíček, Petr Hošek, Pavel Rybář, Marek Seidel, Petr Táborský, Michal Veverka, Jan Zajíček
12., 26. Robert Cába
22., 45., 46., 55., 57., 59. Ondřej Nekola
6., 35. Petr Hošek
15. Petr Táborský
17., 22. Michal Veverka
21. Marek Seidel
7. 9. 15 19:15 MALES Traktor Praha A Kerata Chíjos 2. 7:3 (4:1)
Domácí byli po celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Hosté dokázali utkání zdramatizovat, ale v závěru domácí opět zabrali a navýšili svůj náskok. Josef Kubr, Radek Martínek
Traktor Praha A Kerata Chíjos
Jan Bulíček – Jan Brož, Vojtěch Bulíček, Petr Hošek, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Pavel Rybář, Marek Seidel, Roman Švejstil, Michal Veverka vs Tomáš Bucek – Antonín Hejl, Jiří Novotný, Roman Rosocha, Pavel Skála, David Souček, Petr Špringer, Filip Tatoušek, Tomáš Vosátka
10., 26., 27., 53., 58. Petr Hošek
25. Vojtěch Bulíček
55. Jan Novotný
3. Petr Špringer
45. OG
48. Jiří Novotný
31. 8. 15 19:30 MIKU2 Demínka A Traktor Praha A 1. 3:5 (2:3)
Hostující celek díky dvěma brankám ve 30 minutě prvního poločasu otočil stav utkání a to byl rozhodující moment celého zápasu. Caizl a Tichý
Demínka A Traktor Praha A
Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Robert Spálavský, Aleš Valiček, Tomáš Velinský vs Vojtěch Bulíček – Petr Hošek, Jan Novotný, Pavel Rybář, Marek Seidel, Roman Švejstil, Michal Veverka, Jan Zajíček