Čt 3.9.15 19:00 MOTO1 Dromedarians Praha VSK MFF UK Praha A   (HL6G)
Čt 3.9.15 20:15 MOTO1 GFC Suchá dáseň AC   (HL8I)
Po 21.9.15 19:00 MOTO2 Pirelli Erectico TBC   (HL6A)
Po 21.9.15 20:15 MOTO2 Turbosršni CF Klub odložených mužů   (HL7A)
St 18.11.15 17:00 HANSP J.R.Club A Penco FC   (HL5E)
St 18.11.15 18:15 HANSP Arctica Islandica Pivušky FC   (HL7F)

29. 11. 15 15:00 TEMPO South Prague FC Mamissero 11. 5:2 (3:0)
Férový zápas z obou stran, plný nepřesností. Hráno v neustálém dešti. Jiří Krofta
South Prague FC Mamissero
Jan Hlavatý – Vladimír Beneš, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Marek Roušal, Martin Stričko, Jan Veverka vs Lukáš Rob – Dan Buchta, Huy Dinh Hoang, Martin Šebek, Lev Seidl, Robert Smutný, Adam Suchomel, Filip Voldřich, Otakar Žák
8. Jan Veverka
10. Martin Stričko
16., 47. Vladimír Beneš
60. Josef Omcirk
44. OG
51. Filip Voldřich
15. 11. 15 20:00 MIKU3 Strážci Pomeranče South Prague FC 10. 3:1 (2:0)
Vítězové byli úspěšnější ve střelbě a v kombinaci, proto vedli po první půli 2:0. Když v druhé půli dali na 3:0, bylo rozhodnuto. Česťnák dal Beneš až pět minut před koncem. Výborný výkon podal i gólman Pomerančů, jež čaroval, ale čisté konto neudržel. Petr Jambor
Strážci Pomeranče South Prague FC
Harry Löwit – David Chott, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, Petr Tinka, Šimon Větrovský vs Jan Hlavatý – Vladimír Beneš, Jakub Kodr, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Marek Roušal, Jan Veverka
10. Petr Tinka
14. Šimon Větrovský
35. Slavomír Stárek
55. Vladimír Beneš
8. 11. 15 20:00 MIKU3 Sexnejensex South Prague FC 9. 0:6 k.
1. 11. 15 20:00 MIKU2 South Prague FC Petrovice A 8. 2:3 (0:1)
Neuvěřitelný zápas. South Prague jasně dominovali, jenže z dvaceti střel po rozebrání soupeře zazdili, co mohli a dva góly jsou velmi málo. Petrovicím zahráli dva hráči, střelec Kočiřík a brankář Vojáček, zbytek týmu ubránil výhra á la Chelsea 2010. Daniel Prosenc, Filip Žák
South Prague FC Petrovice A
Dmitrij Medveděv – Vladimír Beneš, Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Marek Musil, Josef Omcirk, Marek Roušal, Jan Veverka vs David Vojáček – Jiří Andrýsek, Lukáš Čáp, Vladimír Čech, Petr Kočiřík, Jan Kožoušek, Petr Kožoušek, Martin Šebesta
45. Josef Omcirk
56. Jakub Kodr
24., 44., 47. Petr Kočiřík
25. 10. 15 20:00 MIKU2 Malvazinky 1.FC South Prague FC 7. 7:2 (3:1)
Jednoznačné utkání, zasloužené vítězství. Dreksler, Rajniš
Malvazinky 1.FC South Prague FC
Matěj Mareček – David Adamec, Josef Brož, Josef Černý, Filip Novotný, Pavel Rákosník, Jiří Šesták vs Jan Hlavatý – Vladimír Beneš, Jakub Kodr, Tomáš Materna, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Marek Roušal, Martin Stričko, Jan Veverka
3., 6., 37., 51. Josef Černý
26. Filip Novotný
36., 48. Pavel Rákosník
27. Vladimír Beneš
60. Marek Musil
18. 10. 15 20:00 MIKU2 South Prague FC M16 AC FC 6. 1:5 (0:2)
Zatímco South Prague hráli prakticky bez obrany, tak defenzíva hostů předvedla dobrou organizaci. Vyhrál lepší tým.
South Prague FC M16 AC FC
Jan Hlavatý – Vladimír Beneš, Jakub Kodr, Dmitrij Medveděv, Marek Roušal, Martin Stričko, Jan Veverka vs Lukáš Porazil – Ondřej Brejcha, Tomáš Porazil, Pavel Švec, Pavel Vávra, Jakub Vokatý, Michal Zelba
43. Jan Veverka 10. Michal Zelba
13., 55. Pavel Švec
35. Jakub Vokatý
58. Ondřej Brejcha
11. 10. 15 16:15 MIKU3 Komety FC B South Prague FC 5. 6:3 (3:2)
Pohledné utkání v duchu fair-play. Hosté doplatili na to, že neměli hráče na střídání. Viktor Wanner, Karel Kučera
Komety FC B South Prague FC
Stanislav Ineshin – Alexander Bondarev, Artur Kashapov, Ivan Khomyak, Eduard Leganov, Vadim Leganov, Mark Litvinov, Alexander Novoselov, Eduard Reypashi, Sebastian Skradde, Alexej Tsarev, Dmitriy Volkov vs Jan HlavatýVladimír Beneš, Jakub Kodr, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Martin Stričko
3., 40. Artur Kashapov
7., 18., 45. Mark Litvinov
37. Ivan Khomyak
24., 30. Vladimír Beneš
39. Dmitrij Medveděv
4. 10. 15 20:00 MIKU2 South Prague FC England Praha 4. 7:2 (2:1)
1. poločas vyhrál tým South Prague FC s těsnějším rozdílem 2:1. 2. poločas byl v režii South Prague. Husák, Jelínek
South Prague FC England Praha
Jan Hlavatý – Vladimír Beneš, Jakub Kodr, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Marek Roušal, Martin Stričko vs Radek Pubanc – Zdeněk Hopjan, Radek Jahoda, Václav Krček, Jan Langer, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana
2., 22., 42. Josef Omcirk
51., 57., 59., 60. Vladimír Beneš
12. Josef Skořepa
35. Radek Jahoda
20. 9. 15 20:00 MIKU3 Buzuluk Úvaly FC South Prague FC 3. 4:3 (4:3)
Pavel Čírtek, Filip Šmahel
Buzuluk Úvaly FC South Prague FC
Ján Borženský – Milan Cibulec, Matěj Krček, Marco Moles, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Ján Urban, Jakub Votápek vs Jan Hlavatý – Vladimír Beneš, Jakub Kodr, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Marek Roušal, Martin Stričko
1., 3. Milan Cibulec
4. Jakub Votápek
6. Marco Moles
7. Marek Roušal
25., 28. Josef Omcirk
13. 9. 15 20:00 MIKU2 South Prague FC Bad Boys FC 2. 6:5 (1:3)
Útočný fotbal a neuvěřitelné chyby v obraně. Obrat v posledních 9 minutách z 2:5 na 6:5! Prostě nezkušenost hostů. Pavel Fiala, Kamil Molnár
South Prague FC Bad Boys FC
Marek Roušal – Vladimír Beneš, Jan Hlavatý, Jakub Kodr, Dmitrij Medveděv, Marek Musil, Josef Omcirk, Martin Stričko vs Tomáš Sedláček – Michal Coubal, Milan Doležal, Jan Hradecký, Michal Jonáš, Václav Kremer, Lukáš Linek, Petr Milovanovič, Daniel Nicolosi