St 23.9.15 19:00 P1 Nova LFC A Petrohradská BFK A   (HL3B)
St 23.9.15 19:00 P3 Vemex Kehar Club FC   (HL4B)
St 23.9.15 19:00 P2 Po Útlumu 06 Befeleme VET   (VL3C)
St 23.9.15 20:15 P1 Sokol Újezd VET Šrot FC VET   (VL3C)
St 23.9.15 20:15 P2 Kings FC Restaurace U Pecků B   (HL4C)
St 23.9.15 20:15 P3 AGČV/Ajax PFC Kodymka SUP A   (SVL1A)

23. 11. 15 20:15 P1 Fugas CF B Senioři Praha B 11. 2:1 (1:1)
Šťastnější vyhrál. Klail, Pekárek
Fugas CF B Senioři Praha B
Daniel Shelong – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Jan Kron, Petr Sova, Jan Stiborek vs Jan Bozděch – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Martin Bučinský, Carlos Martinez Exposito, Bohuslav Macháček, Tomáš Novák, Tomáš Vítek
19. Petr Sova
49. Jan Klozar
6. Tomáš Vítek
9. 11. 15 20:15 P2 Airborne Příbram Fugas CF B 10. 5:4 (3:2)
Na 8. ligu fajn podívaná. Mladící z Airborne měli po celý zápas hru pevně v rukou. Na konci jim však docházeli síly a hosté se postarali o dramatický závěr. Jaroslav Stasinka, Jan Weisser
Airborne Příbram Fugas CF B
Zdeněk Boukal – Matěj Boukal, Jan Celina, Jan Pinkava, Vít Průša, Ondřej Šimánek vs Daniel Shelong – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Jan Kron, Petr Sova, Jan Stiborek
58. Jan Kron
2. 11. 15 20:15 P2 Fugas CF B 64! FC Kobylisy B 9. 4:1 (1:1)
První půle byla velmi vyrovnaná, ale od 32. minuty tým Fugas CF ovládl zápas a zajistil si vítězství.
Fugas CF B 64! FC Kobylisy B
Daniel Shelong – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Jan Kron, Miloš Moravec, Petr Sova, Jan Stiborek vs Martin Skatula – Tomáš Hric, Matej Hušták, Marek Picka, Petr Schütz, Tomáš Tumpach, Jan Vepřek
14. Jan Kron
32. Zdeněk Drozd
48. Jan Stiborek
49. Lukáš Burian
15. Petr Schütz
26. 10. 15 20:15 P2 Zelení lenochodi FC Fugas CF B 8. 0:1 (0:0)
Pěkné, vyrovnané utkání rozhodla krásná branka Fugasu. Vostatek
Zelení lenochodi FC Fugas CF B
Martin Rus – Martin Dukát, Šimon Kotlář, Ondřej Kysilka, Martin Nesvorný, Ondřej Palla, Vojtěch Princ, Jakub Valenta vs Daniel Shelong – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Jan Kron, Miloš Moravec, Petr Sova, Jan Stiborek
33. Lukáš Burian
12. 10. 15 20:15 P3 Fugas CF B Ši Kyo 7. 4:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, kdy ve druhé půli měl více sil domácí tým a rozhodlo tak o své výhře. Přemysl Beneš
Fugas CF B Ši Kyo
Daniel Shelong – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Kron, Miloš Moravec, Petr Sova, Jan Stiborek vs Leszek Lysek – Jiří Hadraba, Jiří Havelka, Jan Hrdlička, Jan Klimčík, Lukáš Palarczyk, Lukáš Urbánek
21. Jan Stiborek
30., 54. Lukáš Burian
45. Jan Kron
22. Jan Hrdlička
31. Lukáš Palarczyk
5. 10. 15 19:00 ZABEH Tream Deam FC Fugas CF B 6. 4:0 (0:0)
Na 8. ligu naprůměrné utkání hrané ve stylu Fair Play a plné osobních soubojů. Tream Deam střídající z pětky se nakonec prosadil a do té doby vyrovnané utkání zlomil ve svůj prospěch a zaslouženě bere body. Jan Šíp, Lukáš Tenora
Tream Deam FC Fugas CF B
Petr Tuláček – Petr Aksamít, Ondřej Černík, Adam Drnek, Jakub Hrábek, Pavel Janský, Tomáš Janský, Jan Krpata, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš, David Roubal vs Daniel Shelong – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Jan Kron, Miloš Moravec, Jan Stiborek
38. Adam Drnek
45. Ondřej Černík
47., 49. Pavel Janský
29. 9. 15 20:15 P3 Rudý teror Fugas CF B 5. 1:7 (1:4)
Klidný a fair play fotbal se spoustou šancí. Jan Kušta, Jeremy Sova
Rudý teror Fugas CF B
Marek Kortus – Libor Bláha, Petr Böhm, Jan Götthans, Tomáš Götthans, David Konopík, Lukáš Novotný, Marcel Novotný, Aleš Palásek vs Daniel Shelong – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Kron, Miloš Moravec, Petr Sova, Jan Stiborek
26. Aleš Palásek 5., 19., 23., 47. Jan Stiborek
15., 35. Zdeněk Drozd
57. Jan Kron
21. 9. 15 20:15 P2 Fugas CF B Prtzalona C.F. 4. 4:1 (0:0)
Poklidné utkání se zaslouženou výhrou Fugase. Boubín, Bubník
Fugas CF B Prtzalona C.F.
Daniel Shelong – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Jan Kron, Miloš Moravec, Jan Stiborek vs Patrik Sedliský – Ondřej Bartoš, Marek Beneš, Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Patrik Diamant, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, Filip Sedliský
41., 42. Jan Klozar
50. Jan Stiborek
60. Lukáš Burian
39. Ondřej Bartoš
14. 9. 15 20:15 P3 Nounejm Fugas CF B 3. 0:1 (0:1)
Snaha na každé straně, ale bohužel zápas bez velkých fotbalových momentů a gólových šancí. Melíšek
Nounejm Fugas CF B
Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Marian Janíček, Roman Janíček, Jakub Kastner, Michal Morong, Josef Pospíšil, Vladimír Vodička, Robert Zikán vs Daniel Shelong – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Jan Kron, Miloš Moravec, Jan Stiborek
19. Lukáš Burian
7. 9. 15 20:15 P2 Fugas CF B Libeň SK A 2. 4:2 (0:2)
Bojovnost vyhrávala nad fotbalovostí. Libeň prohospodařila vedení 0:2. Zápasu by slušela dělba bodů. Vostatek, Carev
Fugas CF B Libeň SK A
Daniel Shelong – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Jan Kron, Miloš Moravec, Jan Stiborek vs Roman Guttenberg – Pavel Čtvrtečka, Adam Donát, Pavel Mančař, Jaroslav Matějka, Martin Pivoňka, David Radechovský, David Řezáč, Michal Vlk
50., 55., 57. Lukáš Burian
60. Jan Stiborek
7. Adam Donát
20. Jaroslav Matějka
54. Adam Donát
31. 8. 15 20:15 P3 Hustý FC Fugas CF B 1. 1:1 (0:1)
Zápas prakticky bez šancí. V první půli lepší Fugas, ale do zakončení se dostával sporadicky a když ano, vychytal je gólman. Po pauze se hra vyrovnala a Hustý šťastnou střelou srovnal. Ondřej Lang, Marek Vogl
Hustý FC Fugas CF B
Josef Klenot – Jaroslav Bartoš, Petr Daněk, Michal Kovalovský, Jaroslav Meisner, Marek Škába, Jakub Vilim vs Daniel Shelong – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Miloš Moravec, Jan Stiborek