16. 11. 15 20:15 P1 Kolíci Kovárna PC 10. 2:2 (1:1)
Pohledné vyrovnané utkání, které skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Delegovaní rozhodčí se nedostavili, tým uprosil jiného.
Petr Hanek – Eva Bartoňková, Tomáš Charvát, Filip Dohnálek, Martin Hanek, Michal Král, Tomáš Král, Stanislav Novák, Josef Orel, Zbyněk Pawlas, Tomáš Soldát vs Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Josef Zmeškal
46. Michal Král
25. Jan Doubek
43. Patrik Pleštil
9. 11. 15 20:15 MOTO2 Kovárna PC KáGéčko C 9. 8:1 (3:1)
Domácí byli v utkání zkušenější a trpělivě čekali na své šance, které nakonec dokázali i proměnit a zaslouženě vyhráli. Miroslav Pöschl
Kovárna PC KáGéčko C
Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil vs Vojtěch Müller – Bohuslav Cabrnoch, Matyáš Holna, David Hron, Ondřej Hybášek, Antonín Matys, Václav Moskaljuk, Anh Nguyen Duong, Daniel Pajas
9., 27., 59. Petr Bažata
21., 44., 46. Patrik Pleštil
39., 57. Patrik Doubek
30. Václav Moskaljuk
3. 11. 15 18:30 HRAB3 Hell Avalanche Kovárna PC 8. 1:1 (1:0)
V tomto utkání nebylo vidět moc fotbalovosti a tudíž není ani co hodnotit.
Hell Avalanche Kovárna PC
Richard Šťastný – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Petr Hozman, Tiziano Marasco, Lukáš Rejšek, Jaume Rodriguez Santamaria, Tomáš Špaček, Rudolf Varga vs Tomáš Procházka – Libor Adamec, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michael Košata, Martin Machač, Josef Zmeškal
24. Tiziano Marasco 36. Patrik Doubek
21. 10. 15 19:30 MIKU2 Kovárna PC Demínka B 7. 6:0 (3:0)
Klidný zápas, svižné tempo. Paleček, Bulíř
Kovárna PC Demínka B
Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Josef Zmeškal vs Petr Poláček – Jan Benák, Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Daniel Plachý, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Jan Zalabák
16. Petr Bažata
22. Jan Doubek
29., 55., 58. Patrik Doubek
45. Pavel Plachý
13. 10. 15 18:15 LITVI Ansámbl Kovárna PC 6. 5:4 (4:1)
Utkání, ve kterém oba soupeři předváděli pěkné, útočné kousky, ale domácí si v první půli vybudovali náskok, který zuby nehty udrželi.
Ansámbl Kovárna PC
František Podzimek – Jiří Bačkora, Jan Byrtus, Petr Kremsa, Daniel Novotný, Jakub Špatenka, Lubomír Vraniak vs Tomáš Procházka – Libor Adamec, Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michael Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Josef Zmeškal
40. Jan Doubek
7. 10. 15 20:30 STER2 Kovárna PC Executors United 5. 4:3 (3:2)
Vynikající zápas nad úrovní osmé ligy. Oba týmy hráli útočný fotbal. Kovárna byla přímočařejší a vytvořila si dvougólový náskok, a přestože odstoupil její nejlepší hráč Pleštil, vedení už nepustila. Husák, Vondráček
Kovárna PC Executors United
Michael Košata – Libor Adamec, Petr Bažata, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Josef Zmeškal vs Lukáš Fiala – Jiří Bumba, Vítězslav Culka, Ivan Jakúbek, Jiří Jiráček, Richard Müller, Jakub Pavel, Miroslav Semerád, Zbyněk Švejcar, Zbyněk Tetour, Adam Žáček
45. Zbyněk Švejcar
29. 9. 15 19:15 STER2 The Hamptons Kovárna PC 4. 2:2 (1:1)
Pěkné utkání, velmi rychlý fotbal díky oběma týmům, zasloužená remíza. Husák, Petr
The Hamptons Kovárna PC
Jan Stejskal – Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař, Jan Vedlich vs Patrik Doubek – Libor Adamec, Petr Bažata, Jan Doubek, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Josef Zmeškal
15. Jakub Stejskal
35. Dan Lapáček
17. Patrik Pleštil
37. Martin Machač
23. 9. 15 18:15 MIKU1 Kovárna PC Rumburaci A 3. 5:2 (4:0)
Poměrně kvalitní utkání, které Kovárna rozhodla v 1. půli. I ve druhé půli se Rumburaci zlepšili a v závěru korigovali na 5:2. Miroslav Weiner, Jan Chaloupka
Kovárna PC Rumburaci A
Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Josef Zmeškal vs Jakub Kovařík – Martin Čech, Vít Fuksa, Zdeněk Jungvirt, Tomáš Krupička, Petr Pechoušek, Matej Pressl, Jakub Rod, Róbert Smida, Jan Staš, Jiří Staš
13., 40. Petr Bažata
18., 28. Josef Zmeškal
20. Patrik Pleštil
58. Tomáš Krupička
59. Petr Pechoušek
16. 9. 15 18:15 MIKU2 Playboy team AC Kovárna PC 2. 0:6 (0:1)
Celozápasová územní převaha Kovárny PC se střelecky začala projevovat až po 50. minutě. Pohledné utkání.
Playboy team AC Kovárna PC
Michal Richter – Arylson Caetano, Carlos E. Espinoza G, Pavel Hrstka, Petr Mašek, Dan Presler, David Presler, Roman Toula vs Tomáš Procházka – Jan Doubek, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Josef Zmeškal
38 Dan Presler 14., 54., 58., 59. Josef Zmeškal
51. Martin Machač
57. Patrik Pleštil
9. 9. 15 20:30 STER1 Kovárna PC Athletico KMF 1. 3:4 (2:3)
Hezké utkání, které nabídlo vše, co má Hanspaulka mít. Výhru slaví hosté. Dufek, Dufek
Kovárna PC Athletico KMF
Patrik Doubek – Libor Adamec, Jan Doubek, Michael Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Josef Zmeškal vs Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Andrej Jančařík, Pavel Marášek, Michael Rutar, Lukáš Tenora