Čt 31.3.16 18:15 MIKU4 Typos - Garda FC Partizan Praha VET   (VL3D)
Čt 31.3.16 19:30 MIKU4 Úderka Žižkov Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
Čt 31.3.16 20:45 MIKU4 Deportivo Estudiantil FC A K.T.S. FC   (HL4B)
Pá 20.5.16 17:45 TEMPO SoClose United Tvoje máma FC   (HL8K)
Pá 20.5.16 19:00 TEMPO Los Bimbananos Černý koně TMK   (HL6H)

15. 6. 16 19:30 MIKU1 Kříženeček Lachtánci 1.WC 11. 1:5 (0:1)
Bojovné utkání, oba soupeři šli do každého souboje s vervou. Vyhrál lepší tým.
Luděk Michalík – Ladislav Kurucz, David Matěna, Jan Niessner, Jiří Panocha, Bohuslav Pixa, Rudolf Stein vs Ivo Tyburec – Jiří Baroch, Martin Chaloupka, Josef Maršík, Martin Špička, Jan Tyburec, Michal Václavek, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek
47. Bohuslav Pixa 48 Ladislav Kurucz 6., 42., 55. Michal Václavek
46., 50. Josef Maršík
1. 6. 16 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Démoni 10. 7:2 (3:0)
V první minutě zahodili hosté dvě tutovky, což následně gólově soupeř potrestal. Během čtvrthodinky bylo po zápase, když domácí vedli o tři branky. V úvodu druhého poločasu nepřišlo vzepětí hostů, ale naopak opět udeřili Lachtánci. Zasloužená výhra, k vidění bylo devět branek. Český
Lachtánci 1.WC Démoni
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Michal Kaucký, Josef Maršík, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Jiří Přeučil – Tomáš Berger, Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Jiří Valo
53., 60. Pavel Drápal
25. 5. 16 20:30 SCBEC Gepard AFC Lachtánci 1.WC 9. 1:4 (1:3)
První půle byla v režii hostů. Ve druhé půli navýšili své vedení o gól, zajistili si vítězství a body z tohoto zápasu.
Gepard AFC Lachtánci 1.WC
Roman Byrtus – Jakub Kostrounek, Jan Martinka, Benjamín Peterka, Martin Radina, Daniel Reiter, Karel Rochl, Lubomír Velčovský, Jan Zápotočný vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Michal Kaucký, Josef Maršík, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka
6. Martin Radina 44 Benjamín Peterka 7. Michal Kaucký
18. Josef Maršík
20. Ladislav Skalský
36. Jan Vokůrka
44. Ladislav Skalský
18. 5. 16 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Vokra VV 8. 2:3 (2:0)
Rychlé a dramatické utkání dobré úrovně, v němž nakonec lepší tým otočil nepříznivé skóre ve svůj prospěch až v závěru.
Lachtánci 1.WC Vokra VV
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Michal Kaucký, Josef Maršík, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Tomáš Voříšek vs Radek Činovec – Jan Cikrt, Radek Kalenda, Adam Klofáč, Ladislav Kovács, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda
1. Josef Maršík
10. OG
47., 55. Ladislav Kovács
52. Jan Cikrt
11. 5. 16 20:30 SCBEC Ďáblice FK Lachtánci 1.WC 7. 2:1 (2:1)
Bojovné utkání. Nouze o střely nebyla. Vše v rámci pravidel. Nakonec Ďáblice šťastnější tým.
Ďáblice FK Lachtánci 1.WC
Lukáš Kukla – Lukáš Majcharčík, Antonín Mareš, Roman Samek, Ladislav Sobotka, Michal Šušák, Pavel Šušák vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Michal Kaucký, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek
10., 30. Michal Šušák 6. Michal Kaucký 26. Martin Chaloupka
4. 5. 16 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Ramutant CF 2. 1:5 (0:2)
Vyrovnané utkání, kde rozhodla lepší koncovka hostujícího týmu a nemohoucnost domácích.
Lachtánci 1.WC Ramutant CF
Ivo Tyburec – Michal Kaucký, Josef Maršík, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Jiří Klečka – Václav Brom, František Klečka, Michal Opava, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra, Miroslav Zetek
60. Michal Kaucký 13., 43. Jan Šlapák
22., 51. Michal Vávra
41. František Klečka
27. 4. 16 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC STS Chvojkovice - Brod 6. 5:1 (2:1)
Výborné utkání plné nasazení a technické dovednosti. Po vyrovnaném začátku se převaha projevila u domácího týmu, který díky skvělé efektivitě hráče číslo 6 jasně vyhrál. Jaroslav Guzy, Lubomír Kania
Lachtánci 1.WC STS Chvojkovice - Brod
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Michal Kaucký, Josef Maršík, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jan Vokůrka vs David Černý – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa
10., 20., 40., 43. Jan Tyburec
35. Josef Maršík
3. Martin Suchý
20. 4. 16 20:30 SCBEC Restaurace U Pecků B Lachtánci 1.WC 5. 5:2 (2:2)
Rychlé a pěkné utkání skončilo výhrou domácích.
Restaurace U Pecků B Lachtánci 1.WC
Jaroslav Šuranský – Jan Filípek, Petr Kubát, David Mikoláš, Michal Musil, Vít Pecka, David Schneider, Karel Tureček, Tomáš Vajnar, Pavel Žitný vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek
11. OG
14., 50. Petr Kubát
37. Jan Filípek
54. David Schneider
23 Vít Pecka 15. Jan Tyburec
19. Martin Chaloupka
13. 4. 16 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Pendula Bona AC 4. 3:4 (2:2)
Utkání by více slušela remíza, ale hosté strhli vítězství na svou stranu začátkem druhé půle. Boubín, Bubník
Lachtánci 1.WC Pendula Bona AC
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Michal Kaucký, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Aleš Mecner – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Vojtěch Mentberger, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Václav Zrno
3., 39. Jan Tyburec
28. Jan Vokůrka
9. Václav Zrno
30., 32. OG
38. Vojtěch Mentberger
6. 4. 16 19:30 LITVI Betl K.F.K. B Lachtánci 1.WC 3. 6:0 (3:0)
Hrálo se prakticky na jednu branku. Hostující brankář podal velmi dobrý výkon a jen díky němu nebyl výsledek daleko jednoznačnější.
Betl K.F.K. B Lachtánci 1.WC
Vít Klupák – Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Filip, Michal Kubelka, Jan Lutr, Martin Šaroun, Tomáš Wiesner vs Ivo TyburecMartin Chaloupka, Radek Janouš, Josef Maršík, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Tomáš Voříšek
12., 28., 50. Tomáš Wiesner
21. David Filip
51., 53. Petr Cízner
23. 3. 16 19:15 ZAK GFC Regent A Lachtánci 1.WC 1. 11:0 (7:0)
Krásné leč jednostranné utkání. Hráči domácího týmu si otevřeli střelnici a jednoznačně zvítězili.