Po 4.4.16 18:15 BECH Strakonická 2007 1.FC Lunochod 1.MFK A   (HL8B)
Po 4.4.16 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron Kliďas SFC   (VL2A)
Po 4.4.16 20:45 BECH Admira 97 Bulánci   (HL7B)
Po 25.4.16 18:15 MIKU3 Pekárny United FC Turbosršni CF   (HL6A)
Po 25.4.16 19:30 MIKU3 MVS Vršovice A Výtržník HFC   (HL2A)
Po 25.4.16 20:45 MIKU3 Deportivo bez Coruna A Pražská legie 2000   (HL5A)

22. 6. 16 19:30 STOD Rumpra Praha FC Lužinýýý Boys 11. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání rozhodli domácí v prvním poločase. Soupeři se ve druhém pokusili o obrat, ale nakonec mohli být rádi, že dohráli v šesti. Robert Kvaček, Jan Lehejček
Rumpra Praha FC Lužinýýý Boys
Jan Kilián – Martin Bláha, Ondřej Čáp, Jiří Doležel, David Falby, Václav Hašek, Libor Kosman, Marek Polanecký vs Oleg Koval – Jan Gerschon, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, Tomáš Míka, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Jiří Uher
12. Ondřej Čáp
37. Marek Polanecký
46. Jiří Uher 42. Jan Gerschon
8. 6. 16 20:15 P3 Kehar Club FC Rumpra Praha FC 10. 3:11 (1:2)
Hosté byli od začátku lepším týmem, ale soupeř se nedal a o první poločas zabojoval. Druhá půle již jasně patřila vítězům. Drtivé vítězství. Janča
Kehar Club FC Rumpra Praha FC
Daniel Šmíd – Martin Dražan, Štěpán Kučera, Petr Pergler, Jan Rákosník, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs Tomáš Peterka – Martin Bláha, Ondřej Čáp, František Chytka, Jiří Doležel, David Falby, Václav Hašek, Libor Kosman
23., 43. Jan Sekerka
34. Petr Pergler
5. Libor Kosman
22., 50. František Chytka
31., 37., 55., 58., 59. Martin Bláha
40., 44., 53. David Falby
25. 5. 16 19:00 P3 Rumpra Praha FC F.C.K. 9. 5:1 (4:1)
Tým Rumpra prokazoval jasnou převahu. Míč se soupeřových kopače téměř nedotkl. Martin Rus, Ondřej Palla
Rumpra Praha FC F.C.K.
Jan Kilián – František Chytka, Jiří Doležel, David Falby, Libor Kosman, Tomáš Peterka, Marek Polanecký, Jiří Sušický vs Pavel Monhart – Daniel Hrubý, David Monhart, Tomáš Otta, Lukáš Procházka, Jan Sedlář, Jaromír Šolc
6. Tomáš Peterka
13., 40. Jiří Sušický
20., 24. David Falby
14. OG
18. 5. 16 19:15 SCBEC Sparta Pivaři AC Rumpra Praha FC 8. 2:1 (0:0)
Utkání průměrné úrovně. Zasloužené, leč hubené, vítězství domácích. Brhel
Sparta Pivaři AC Rumpra Praha FC
Bohumil Říčař – Jan David, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík vs Jan Kilián – Ondřej Čáp, Jiří Doležel, Michal Klimeš, Libor Kosman, Marek Polanecký, Roman Vaňouček
37. Jan David
54. Zdeněk Klein
40. Libor Kosman
4. 5. 16 20:45 BECH Rumpra Praha FC Dejnámbůra FC 7. 2:3 (1:1)
Vyrovnané tvrdé bojovné utkání, kterému by lépe slušela remíza. V poslední minutě  ve svůj prospěch rozhodli hosté. Brhel
Rumpra Praha FC Dejnámbůra FC
Jan Kilián – Martin Bláha, Ondřej Čáp, Jiří Doležel, Václav Hašek, Michal Klimeš, Libor Kosman, Tomáš Peterka, Jiří Sušický vs Dušan Jakl – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Jan Velíšek, Allan Zípek
15. Václav Hašek
57. Libor Kosman
18. Miloslav Goll
32. Jan Velíšek
60. David Lambl
27. 4. 16 19:30 MIKU3 Tuscarora 03 Rumpra Praha FC 6. 0:1 (0:1)
Super utkání, ve kterém byly šance na obou stranách, ale domácí je zahazovali. Kovařík
Tuscarora 03 Rumpra Praha FC
Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček vs Jan Kilián – Ondřej Čáp, František Chytka, David Falby, Václav Hašek, Michal Klimeš, Libor Kosman, Jiří Sušický, Roman Vaňouček
24. Václav Hašek
20. 4. 16 18:15 BECH Rumpra Praha FC Kliďas FC 5. 2:4 (2:2)
Rychlé bojovné utkání. Zasloužené vítězství Kliďase. Kubík
Rumpra Praha FC Kliďas FC
Jan Kilián – Ondřej Čáp, Jiří Doležel, David Falby, Libor Kosman, Tomáš Peterka, Jiří Sušický vs Bohuslav Křeček – Jonáš Čech, Tomáš Legát, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Roman Šinágl, Jan Slezák, Václav Venta, Petr Zelenka
11., 21. Jiří Doležel 7., 54. Matěj Lopata
26., 49. Václav Venta
13. 4. 16 19:45 HRAB1 Tralalalala Rumpra Praha FC 4. 1:5 (0:4)
Bojovné utkání dobré úrovně skončilo jasným vítězstvím týmu Rumpra Praha. Trnka
Tralalalala Rumpra Praha FC
David Karal – Veronika Blechová, Petr Habásko, Jaroslav Homoláč, Tomáš Kouřim, Milan Lecián, Roman Pangrác, Filip Petrásek, Jakub Šandera vs Jan Kilián – Martin Bláha, Jiří Doležel, David Falby, Václav Hašek, Michal Klimeš, Libor Kosman, Jiří Sušický, Roman Vaňouček
32. Milan Lecián 25 Jaroslav Homoláč 5. Roman Vaňouček
6., 59. Michal Klimeš
29. Václav Hašek
30. David Falby
25. David Falby
40. Michal Klimeš
6. 4. 16 19:30 zzNOVOB Rumpra Praha FC Santovi Sobi 3. 4:4 (3:1)
Pěkný zápas plný šancí nakonec skončil zaslouženou remízou. Martin Hajný, Lukáš Harazin
Rumpra Praha FC Santovi Sobi
Jan Kilián – Ondřej Čáp, David Falby, Václav Hašek, Michal Klimeš, Libor Kosman, Tomáš Peterka, Jiří Sušický vs David Švertšal – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, Marek Vetengl
44. Martin Sekáč
30. 3. 16 20:00 BIHOR Vibromax 1985 Rumpra Praha FC 2. 3:4 (1:1)
Vyrovnané utkání dvou technicky vyspělých týmů. Štěstí se nakonec v závěru přiklonilo k hostům, kteří hráli s větším klidem. Viliam Valúch, Kryštof Šídlo
Vibromax 1985 Rumpra Praha FC
Milan Fischer – Petr Endrst, Ondřej Freml, Zdeněk Hrdina, Jakub Hudec, Patrik Hudec, Daniel Janda, Václav Janek, Jakub Janhuba, Jiří Jantač, Robert Volník vs Jan Kilián – Martin Bláha, Ondřej Čáp, Jiří Doležel, Libor Kosman, Jiří Sušický, Roman Vaňouček
29. Petr Endrst
35. Jakub Hudec
37. Jiří Jantač
15., 59. Ondřej Čáp
36. Jiří Doležel
53. Libor Kosman
23. 3. 16 19:30 BECH Pozdní sběr II Rumpra Praha FC 1. 3:3 (3:0)
Zápas rozdílných poločasů. V 1. půli Pozdní sběr svého soupeře jasně přehrával. Ve druhé půlce chtěl náskok jen ubránit, ale Rumpa najednou získala převahu a boj vyhrála. Kopřiva, Hladík
Pozdní sběr II Rumpra Praha FC
Aleš Řeřicha – Vilém Černý, Miroslav Malý, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štika vs Jan Kilián – Ondřej Čáp, Jiří Doležel, David Falby, Michal Klimeš, Tomáš Peterka, Marek Polanecký, Jiří Sušický