31. 5. 16 20:15 P3 Bohemia AFK Medvědi A 10. 2:5 (1:2)
Hosté byli konsolidovanější a v klidu dokráčeli k výhře. Procházka
Petr Bartoníček – Miloslav Adámek, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Martin Petřina – Petr Černík, Petr Kalaš, Michal Lávička, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek, Tomáš Vogl, Petr Želechovský
33., 56. Jan Šimůnek
34. Petr Kalaš
54. Michal Lávička
24. 5. 16 18:15 DEKAN Juventus Pivus Bohemia AFK 9. 2:3 (1:2)
Vrovnaná první půle, kdy si oba soupeři vytvořili mnoho šancí, ale prosadili se jen jednou. Hosté zasadili domácím těsně před pauzou gól do šatny. Druhá půle byla ve znamení dobývání brankovišť. Domácí poměrně rychle vyrovnali a když už to vypadalo na remízu, vstřelili hosté z trestňáku vítězný gól.
Juventus Pivus Bohemia AFK
Jan Oliva – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vojtěch Vokoun vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
29. Radim Przybyla
39. Miroslav Křesina
22. Jan Hudák
30. Lukáš Ramík
59. Miloslav Adámek
17. 5. 16 18:15 MIKU4 Bohemia AFK HNK Praha FC 8. 1:2 (1:1)
Vyrovnaný 1. poločas. HNK 2. poločas rozhodli utkání. Husák
Bohemia AFK HNK Praha FC
Petr Bartoníček – Miloslav Adámek, Pavel Bělík, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Ondřej Kopecký – Václav Felgr, Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Josef Jonáš, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner
15. Jan Hudák 30. Pavel Vágner
56. Stanislav Plecitý
3. 5. 16 20:15 P1 GFC Regent B Bohemia AFK 7. 1:11 (1:6)
Celý zápas v jasné režii AFK Bohemia. Petr Mračno, Michael Maňák
GFC Regent B Bohemia AFK
Petr Klouček – Marek Grössl, Martin Janyš, Jan Kohout, Martin Kotouček, Jan Mašl, Jiří Prošek, Lukáš Zachariáš vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
8. Jan Mašl 3., 4., 15., 23., 27., 36., 42., 48. Jan Hudák
6. Miloslav Adámek
39. OG
57. Aleš Krupička
26. 4. 16 18:15 LITVI Bohemia AFK Demoliční četa 6. 0:3 (0:2)
První půli zcela ovládl tým Demoliční četa, když ve třetí a 15. minutě vstřelil gól. Ve druhé půli svůj náskok navýšil ještě o jeden gól. Jambor
Bohemia AFK Demoliční četa
Martin Budinský – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Petr Beer – Petr Blažek, David Brdek, Jaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
3. Oldřich Pastyřík
15. Tomáš Vencl
53. Michal Sofron
19. 4. 16 19:30 ARIT Bohemia AFK VSK MFF UK Praha A 5. 2:5 (1:1)
Matfyz měl převahu, ale během 1. poločasu trefil minimálně 5x brankovou konstrukci. AFK Bohemia bez možnosti střídání držela vyrovnané skóre do 42. minuty, ale pak inkasovala a závěr už patřil hráčům Matfyzu. Jiří Čapla
Bohemia AFK VSK MFF UK Praha A
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Šimon Srp – Václav Bičovský, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Dominik Marko, Matěj Ryston, Vladimír Šišma, Viktor Szabados, Marek Zelc
9. Petr Bartoníček
57. Stanislav Starý
2., 45. Dominik Marko
42. Václav Bičovský
50. Viktor Szabados
58. OG
12. 4. 16 20:30 SCBEC Horoušany FC Bohemia AFK 4. 4:3 (2:2)
Vyrovnané utkání - šťastnější zvítězil.
Horoušany FC Bohemia AFK
Petr Piroš – Roman Fouček, Petr Holuša, David Horák, Karel Nedvěd, Petr Procházka, Tomáš Regner, Tomáš Růžička vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
13., 24. Tomáš Růžička
43. Tomáš Regner
46. Petr Holuša
6., 21. Petr Bartoníček
52. Jan Hudák
50. Petr Bartoníček
5. 4. 16 20:45 ARIT Bohemia AFK Deportivo Estudiantil FC B 3. 2:4 (1:1)
Vyrovnané utkání, Deportivo bylo techničtější, Bohemia důraznější. Deportivo rozhodlo o svém vítězství až v závěru zápasu. Čapla
Bohemia AFK Deportivo Estudiantil FC B
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Martin Budinský, Aleš Krupička, Stanislav Starý vs Iván de Jesús Beltrán Hernandez – Jose Alonso Morales, Armando Jacobo Rivera, Giovanni Mina, David Ramos Molano, Josmar Regalado, Ricardo Rivera Martinez, David Rodriguez, Mihail Siarov, Jakub Sládeček, André Soares Campos, Nacim Zerizar
8. Pavel Bělík
57. Martin Budinský
6. David Ramos Molano
50. Ricardo Rivera Martinez
58. Mihail Siarov
60. Nacim Zerizar
29. 3. 16 20:45 MIKU3 Sorry FC Bohemia AFK 2. 2:5 (2:3)
Modří dobře organizovali obranu a v pravý čas dávali branky. Zasloužená výhra. Hošek
Sorry FC Bohemia AFK
Petr Vtípil – Josef Antoš, Pavel Caizl, Tomáš Hejduk, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Karol Peterčík, Jakub Sochor vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Martin Budinský, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý
8. Pavel Caizl
14. Tomáš Hejduk
10., 14., 32., 60. Pavel Bělík
18. Miloslav Adámek
22. 3. 16 19:45 HRAB2 Bohemia AFK Praga Calcio CC 1. 5:0 (1:0)
Rozhodčí se nedostavili. Utkání odpískali hráči z obou týmů.
Bohemia AFK Praga Calcio CC
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Pavel Bělík, Martin Budinský, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý vs Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Karel Hrych, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Michal Šindelář