1. 6. 16 18:15 HOSTI Bába FC Švárni šuhaji 10. 2:8 (0:5)
Jasné vítězství lepších hostů. Jan Kučera, Faltys
Ivo Cenek – Zdeněk Blažek, Martin Brož, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Marek Starý vs Norbert Bartovič – Filip Halm, Martin Kováč, Milan Kurilla, Peter Lipták, Štefan Lipták, Milan Mikuš, Marián Revay
18., 42. Filip Halm
20., 53. Štefan Lipták
55. Martin Kováč
25. 5. 16 18:15 HOSTI Sean team B Bába FC 9. 3:4 (2:3)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Domácí držel v naději hlavně jejich výborný brankář. Voldán
Sean team B Bába FC
Martin Šuk – Lukáš Dvorčák, Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Petr Smělý, Petr Šmigol, Pavel Tomšík vs Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Vojtěch Říha, Marek Starý
13. Petr Šmigol
27. Martin Šuk
38. Lukáš Dvorčák
15. David Mally
22., 33. Martin Brož
23. Marek Starý
18. 5. 16 18:15 HOSTI Bába FC Penco FC 8. 2:5 (1:2)
Po první, vcelku vyrovnané polovině vedli hráči Penca pouze 2:1. Ve druhém části však své vedení do 55. minuty navýšili na 5:1. Poslední slovo měl však Mally z FC Bába a upravil skóre na 5:2. Jasný zisk dvou bodů pro Penco.
Bába FC Penco FC
Ivo Cenek – Zdeněk Blažek, Martin Brož, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Marek Starý vs Pavel Kunert – Filip Bari, Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Jiří Fiala, Pavel Horelica, David Prachař, Michal Voith
15. Tomáš Mertha
57. David Mally
4. Patrik Byrouti
25., 55. Michal Voith
31. Pavel Horelica
53. Vladyslav Bobko
11. 5. 16 18:15 HOSTI Míchačky Bába FC 7. 4:2 (1:1)
Ze strany týmu FC Bána profesorský fotbal, po celý zápas pěkné přihrávky. Ve druhém poločase se ukázalo mládí týmu Míchačky, který si v závěru pohlídal vítězství. Filip Kotek, Martin Soukup
Míchačky Bába FC
Ondřej Bobek – Jakub Felgr, Vojtěch Horský, Milan Lišák, Jakub Matějů, Vojtěch Outlý, Viktor Sháněl, Petr Šimek, Bohumil Šišpera, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Ivo Cenek – Zdeněk Blažek, Martin Brož, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Marek Starý
29., 59. Milan Lišák
41. Tomáš Urban
56. Václav Valenta
17., 55. David Mally
4. 5. 16 18:15 HOSTI Bába FC Kojots United 6. 6:1 (1:0)
V prvním poločase drželi Kojoti s Bábou vyrovnanou partii, ale v poslední čtvrtině i vinou zranění jim došli síly a Bába proměnila závěr zápasu v exhibici. Čapla
Bába FC Kojots United
Ivo Cenek – Zdeněk Blažek, Martin Brož, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Vojtěch Říha, Marek Starý vs Martin Šimek – Filip Donát, Patrik Engst, Michal Furčák, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Pavel Svoboda
9., 49. David Mally
43., 56. Martin Brož
46., 52. Zdeněk Blažek
48. Pavel Svoboda
27. 4. 16 18:15 HOSTI Bába FC Víťazný február FK 1. 4:4 (2:2)
Vyrovnané utkání dvou zkušených týmů. Zasloužená remíza. Josef Pelikán, Jaroslav Stehlík
Bába FC Víťazný február FK
Ivo Cenek – Zdeněk Blažek, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, David Mally, Jan Pavelka, Vojtěch Říha, Marek Starý vs Jiří Jansa – Šimon Bercha, David Bohuslav, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Petr Lomský, Michal Vrátný, Aleš Vytečka
28. David Bohuslav
20. 4. 16 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC Bába FC 5. 5:3 (3:1)
Jednoznačný zápas ve prospěch domácích až na pár akcí hostů, že kterých padly 3 góly.
Hlavonožci na niti FC Bába FC
Petr Komárek – Jakub Ferjenčík, Martin Fotr, Filip Horáček, Josef Jelínek, Viktor Komárek, Marek Školud, Lukáš Turhanovský vs Ondřej Husák – Zdeněk Blažek, Martin Brož, David Mally, Tomáš Mertha, Vojtěch Říha, Marek Starý
15. Filip Horáček
20., 51., 53. Marek Školud
24. OG
47 Filip Horáček 4., 59. David Mally
48. Zdeněk Blažek
54. Tomáš Mertha
13. 4. 16 18:15 HOSTI Bába FC Houbařův Ráj 4. 5:1 (1:0)
Vyšší tempo, hráčská zralost i šíře kolektivu Báby zvrátily z počátku vyrovnané utkání. Za Houbaře tvořil většinu nebezpečných situací Kaousta, který by s větší podporou skóroval vícekrát.
Bába FC Houbařův Ráj
Ivo Cenek – Zdeněk Blažek, Martin Brož, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Vojtěch Říha, Marek Starý vs Vladimír Olšovský – Aleš Čornanič, Tomáš Kapusta, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Kareem Shalaby, Jakub Zais
11. David Mally
36., 59. Marek Starý
40. Zdeněk Blažek
57. Tomáš Mertha
45. Tomáš Kapusta
6. 4. 16 20:15 METE1 Fotbaloví bozi Bába FC 3. 3:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas. Václav Kysela, Rudolf Petík
Fotbaloví bozi Bába FC
Jakub Strnad – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal vs Ivo Cenek – Zdeněk Blažek, Martin Brož, Radek Chaloupka, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Eduard Polášek, Marek Starý
8., 32., 46. Ondřej Schejbal 21. Eduard Polášek
38. Marek Starý
50. OG
40. Ondřej Husák
30. 3. 16 18:15 HOSTI Bába FC Black bridge elite 2. 4:6 (1:6)
V utkání byli viděny tři hattricky, z toho dva na straně hostů, kteří byli fotbalovějším týmem a po zásluze zvítězili. Rataj