Čt 7.4.16 19:30 DEKAN Partizan Praha VET Tycho de Brahe VET   (VL3D)
Čt 7.4.16 20:45 DEKAN Balabuška Old TJ Rychlé pípy VET   (VL4B)
Po 2.5.16 19:00 DABLI Veteráni Ďáblice Sean team VET   (VL3A)
Po 2.5.16 20:15 DABLI Blue devils VET Exact old boys   (VL4A)
Ne 5.6.16 17:45 METE1 Yugo FC Tvoje máma FC   (HL8K)
Ne 5.6.16 19:00 METE1 Sever 1.FC Hattrick Prosek FC   (HL6K)

15. 6. 16 20:15 ZABEH Pivušky FC Executors United 11. 2:6 (0:2)
Hrálo se za stálé převahy Executors, až v samém závěru Pivušky zmírnily svoji prohru.
Pivušky FC Executors United
Petr Ovčáček – Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Lukáš Fiala – Jan Culka, Vítězslav Culka, Jiří Jiráček, Martin Lančarič, Dominik Marek, Jakub Pavel, Zbyněk Tetour
59., 60. Jindřich Černý 19. Jakub Pavel
28., 33., 45. Vítězslav Culka
49. Jan Culka
51. Zbyněk Tetour
1. 6. 16 17:45 ZABEH Executors United Notorlet Stodůlky 10. 4:0 (1:0)
V první půli vyrovnané utkání. Po poločase hosté fyzicky nestíhali zvýšené tempo Executors a z vyrovnaného zápasu se stala jednoznačná záležitost. Jaroslav Krejčí
Executors United Notorlet Stodůlky
Jiří Jiráček – Jiří Bumba, Vítězslav Culka, Lukáš Fiala, Ivan Jakúbek, Martin Lančarič, Jakub Pavel, Zbyněk Tetour vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Jakub Poláček, Jakub Urban, Vladimír Valášek
17. Vítězslav Culka
38., 56. Ivan Jakúbek
42. Zbyněk Tetour
25. 5. 16 17:45 ZABEH Kovárna PC Executors United 9. 1:6 (1:3)
Ofenzivní myšlení na obou stranách zcela překonalo defenzivní chování. Český
Kovárna PC Executors United
Tomáš Procházka – Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Josef Zmeškal vs Lukáš Fiala – Vítězslav Culka, Jiří Jiráček, Martin Lančarič, Dominik Marek, Dominik Megela, Zbyněk Tetour, Jiří Žežulík
27. Josef Zmeškal 10. Jiří Jiráček
19. Vítězslav Culka
22. Martin Lančarič
31., 60. Dominik Marek
57. Jiří Žežulík
18. 5. 16 17:45 ZABEH Executors United J.R.Club B 8. 3:2 (2:2)
Spousta šancí na obou stranách, ale individualita Dominika Marka převážila misku vah na stranu Executors. Český
Executors United J.R.Club B
Lukáš Fiala – Jan Culka, Ivan Jakúbek, Jiří Jiráček, Martin Lančarič, Dominik Marek, Richard Müller, Zdeněk Palán, Jakub Pavel, Petr Svoboda vs Petr Nedvěd – David Coufal, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek
5., 34. Dominik Marek
6. Ivan Jakúbek
8., 26. Lukáš Skřivan
11. 5. 16 17:45 ZABEH Executors United Ya Basta! A 7. 4:2 (2:1)
Executors prohrávali, ale do konce 1. půle skóre otočili a jako o něco fotbalovější tým, který měl více šancí, vyhráli.
Executors United Ya Basta! A
Lukáš Fiala – Jiří Bumba, Jan Culka, Jiří Jiráček, Martin Lančarič, Dominik Marek, Zdeněk Palán, Jakub Pavel vs Daniel Mališ – Jiří Andrs, Štěpán Ciprýn, Štěpán Jahoda, Libor Kodl III., Ondřej Lhotský, Dan Podpěra, Kryštof Vancl, Tomáš Žůrek
13., 59. Dominik Marek
25. Martin Lančarič
44. Jiří Jiráček
4. Kryštof Vancl
47. Tomáš Žůrek
4. 5. 16 17:45 ZABEH Czech line Executors United 6. 0:1 (0:1)
Poklidné utkání rozhodl jeden gól v prvním poločase. Tým Executors United bez problémů vedení udržel.
Czech line Executors United
Martin Ejem – Tomáš Brom, Petr Jirka, Zdeněk Máslo, Václav Přeučil, Radek Skořepa, Silvestr Svoboda vs Lukáš Fiala – Jiří Bumba, Vítězslav Culka, Ivan Jakúbek, Jiří Jiráček, Martin Lančarič, Dominik Marek, Jakub Pavel, Zbyněk Tetour
20. Vítězslav Culka
27. 4. 16 17:45 ZABEH Executors United Arctica Islandica 5. 4:4 (1:3)
Arctica vedla už 0:3, ale nakonec se zrodila "veselá" remíza 4:4. Hošek
Executors United Arctica Islandica
Miloš Jíša – Jiří Bumba, Jan Culka, Vítězslav Culka, Jiří Jiráček, Dominik Marek, Richard Müller, Jakub Pavel, Zbyněk Tetour vs Ondřej Němeček – Lukáš Chvátal, Tomáš Chvátal, Ondřej Málek, Marek Přeučil, Jindřich Smrčina, Tomáš Veselý
27. Dominik Marek
51. Richard Müller
54. Jiří Jiráček
54. Jan Culka
2., 20. Jindřich Smrčina
24., 56. Marek Přeučil
13. 4. 16 17:45 ZABEH !nBev Tigers Executors United 4. 2:4 (1:1)
Bojovné utkání plné soubojů získali po změně stran ve svůj prospěch hráči Executors. Čapla
!nBev Tigers Executors United
Paulo Machado – Emile Buret, Pierre De Pauw, Petr Kuruc, Kyle Lockeron, Vivien Mousqueton, Maxim Tretiakov, Sven Weenink vs Jakub Pavel – Jiří Bumba, Jan Culka, Vítězslav Culka, Jiří Jiráček, Martin Lančarič, Dominik Marek, Richard Müller
18., 45. Pierre De Pauw 23. Vítězslav Culka
37., 44. Martin Lančarič
50. Richard Müller
6. 4. 16 17:45 ZABEH Executors United V.I.P. 3. 5:2 (2:2)
Klidné utkání, které domácí rozhodli ve 2. poločase, hlavně díky větší individuální kvalitě svých ofenzivních hráčů. Zdeněk Stratil, Tomáš Nováček
Executors United V.I.P.
Jakub Pavel – Jiří Bumba, Vítězslav Culka, Ivan Jakúbek, Miloš Jíša, Martin Lančarič, Zbyněk Tetour, Jiří Žežulík vs Petr Křenek – Petr Ctibor, Tomáš Hájek, Jakub Hlavatý, Martin Nykl, David Pecha, Jan Řezanina, Jiří Sís, Miloš Sobotka
7. Vítězslav Culka
29., 50., 57., 57. Ivan Jakúbek
9., 27. Jakub Hlavatý
30. 3. 16 20:45 DEKAN Uličníci FC Executors United 2. 4:3 (3:3)
Svižný zápas dvou vyrovnaných týmů se šťastnějším koncem pro Uličníky. Voldán
Uličníci FC Executors United
Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, Petr Šigut vs Miloš Jíša – Jiří Bumba, Vítězslav Culka, Ivan Jakúbek, Jiří Jiráček, Richard Müller, Jakub Pavel, Zbyněk Tetour, Adam Žáček
9., 37. Petr Nipl
15., 19. Antonín Ambrož
3. Jakub Pavel
12. Vítězslav Culka
18. Adam Žáček
23. 3. 16 17:45 ZABEH Executors United Sváteční mančaft 1. 7:4 (3:1)
Rychlé utkání plné šancí. Vyhrál tým s lepší koncovkou. Jiří Sýkora, Michal Trojan
Executors United Sváteční mančaft
Lukáš Fiala – Jiří Bumba, Vítězslav Culka, Jiří Jiráček, Richard Müller, Jakub Pavel, Zbyněk Švejcar, Zbyněk Tetour, Ondřej Voda vs Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Pawel Lesiak, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka