9. Polnohospodár Praha 11 5 1 5 31:34 11
10. Válcovny plechu MS FC 11 4 1 6 25:25 9

Út 22.3.16 19:00 MOTO3 Midget Rebel Circus   (HL8D)
Út 22.3.16 20:15 MOTO3 Delta FC Zelení študáci   (HL8B)
Čt 2.6.16 17:00 HANSP Dejvický expres VET Válcovna plechu VET   (VL4D)
Čt 2.6.16 18:15 HANSP Pražský axiom Sedm zbabělých A   (HL8E)
Čt 2.6.16 19:30 HANSP Ravens FC Lazareth   (HL7G)

23. 6. 16 20:45 MIKU3 KáGéčko B OrangeBoom 11. 5:6 (2:3)
Poklidné a pěkné utkání se spoustou šancí. Vyhrál mírně lepší tým. Ladislav Obermajer ml., František Kocourek
KáGéčko B OrangeBoom
Jáchym Svoboda – Michal Dostál, Michael Jirsa, Petr Kobrle, Pavel Moskaljuk, Vít Nešpor, Ondřej Skoupý, Josef Voborník, Martin Wagenknecht vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Jiří Ston
59. Jiří Ston
9. 6. 16 19:30 HOSTI OrangeBoom Squadra Azzurra 10. 3:7 (0:2)
Squadra Azzura ovládala hru, dokázala se lépe prosazovat i gólově a jasně vyhrála. Hošek
OrangeBoom Squadra Azzurra
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Jiří Ston, Michal Švingr vs Martin Cicala – Filip Cicala, Martin Cicala, Tomáš Dittrich, Petr Klajl, Tomáš Kratochvíl, Luka Milovanovic, Martin Roman, Jiří Veleba
35. Filip Kadlec
50. Jiří Ston
52. Daniel Nouzák
13., 18., 34., 59. Martin Roman
39., 40., 45. Tomáš Dittrich
1. 6. 16 18:15 PRKOP Polnohospodár Praha OrangeBoom 9. 4:1 (2:1)
Po vyrovnaném prvním poločase se projevila převaha domácích.
Polnohospodár Praha OrangeBoom
Jiří Čermák – Jiří Havle, Si Tam Ho, Vladislav Jiroušek, Jan Kanta, Tomáš Mikula, Tomáš Přecechtěl, Pavel Škába, Jan Sklenář vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Robert Šimek, Jiří Ston, Michal Švingr
10. Tomáš Mikula
30., 35., 41. Vladislav Jiroušek
28. Jiří Ston
23. 5. 16 18:15 MIKU3 OrangeBoom Bylo nás pět plus jedna 8. 9:5 (5:1)
Než se hosté probrali, dostali dva góly během prvních pěti minut. Začátek druhé půle zaspali pro změnu Orangeboom. Už to vypadalo na zvrácení výsledku pro Bylo nás pět, ale ti polevili v nasazení a zaslouženě prohráli. Vladimír Nedvídek, Jan Palkoska
OrangeBoom Bylo nás pět plus jedna
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Robert Šimek, Jiří Ston vs Ondřej Pípal – Petr Dvořák, Vojtěch Krpata, Pavel Staňo, Dominik Turbák, Richard Vereb, Daniel Vodička
56. Daniel Vodička
19. 5. 16 20:15 P2 OrangeBoom Válcovny plechu MS FC 7. 1:2 (0:1)
Orangeboom doplatil na neproměňování šancí, i když měl po celý zápas územní převahu.
OrangeBoom Válcovny plechu MS FC
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Jiří Ston vs Josef Štěpánek – Petr Adámek, Radek Holeček, Štefan Kacanos, Matěj Lhoťan, Miroslav Mareček, Jan Müller, Jan Štěpánek
41. Jan Rohlíček 12. Jan Müller
43. Petr Adámek
54. Petr Adámek
12. 5. 16 20:15 MOTO2 No fear KK OrangeBoom 6. 1:4 (0:0)
Po dietním prvním poločase přišla po pauze gólová smršť, ve které pro sebe utkání rozhodli hosté, přestože na hřišti dominovali domácí, ale bez řádné koncovky nemohli na body pomýšlet. Procházka, Dreksler
No fear KK OrangeBoom
Andrej Melnik – Radoslav Běhal, Petr Dvořák, Petr Mikulec, Michal Mikuš, Petr Sedláček, Ondřej Štefl, Miroslav Švátora, Jan Trojan, Otakar Vénos vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Jiří Ston
35. Petr Sedláček 32. Daniel Nouzák
34., 38., 57. Filip Kadlec
5. 5. 16 20:15 MOTO1 OrangeBoom Krabí výměšky FC 5. 4:3 (3:0)
Utkání v poklidné atmosféře. Jan Trtík, Lukáš Pejchal
OrangeBoom Krabí výměšky FC
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Jiří Ston vs Lukáš Vorel – Tomáš Fojtek, Tomáš Förster, Matouš Kostlivý, Ondřej Liška, Petr Liška, Václav Machálek, Pavel Němeček, Lukáš Vlasatý
5. Jiří Ston
20. Daniel Nouzák
30., 45. Filip Kadlec
33., 39. Tomáš Förster
55. Lukáš Vorel
18. 4. 16 18:00 SCBEC Palmeiras Prosek OrangeBoom 4. 4:5 (2:3)
Dobrý zápas po celou dobu. Ladislav Malý, Jan Petříček
Palmeiras Prosek OrangeBoom
Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Tomáš Gaper, Jaroslav Lhota, Pavel Mikulec, Marek Novotný, Zdeněk Sekavec, Tomáš Spanilý vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Robert Šimek, Jiří Ston
10., 26., 56. Filip Dlabola
36. Tomáš Gaper
23., 26., 41. Daniel Nouzák
27. Filip Kadlec
39. Jan Rohlíček
14. 4. 16 20:45 BECH OrangeBoom Šejk Peterka 3. 8:4 (3:2)
První poločas byl celkem vyrovnaný, druhý poločas se OrangeBoom znatelně odtrhli a zvítězili.
OrangeBoom Šejk Peterka
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Robert Šimek, Jiří Ston vs Michal Žůrek – David Chmelař, Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Lukáš Šalamoun, Michal Urbančík
51., 56. Lukáš Šalamoun
5. 4. 16 19:15 STER3 Tohle není hokej? OrangeBoom 2. 5:1 (3:0)
Korektně hrané utkání. Hosté nastoupili bez střídání, což se projevilo i na výsledku. Ve prospěch hokejistů hovořilo i lepší zpracování balónu. Michal Caithaml, Šimon Bercha
Tohle není hokej? OrangeBoom
Daniel Samec – Filip Buriánek, Petr Czinege, Luboš Hanus, Filip Hornát, Jindřich Lenz, Pavel Mahdal, Tomáš Randl, Petr Varvařovský, Adam Zet vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Robert Šimek
5. Adam Zet
14., 44. Petr Varvařovský
20. Pavel Mahdal
58. Jindřich Lenz
54. Daniel Nouzák
30. 3. 16 18:15 BECH OrangeBoom Suchá dáseň AC 1. 2:2 (2:1)
Utkání hrané ve velice nervózní atmosféře. Domácí za stavu 2:0 ve druhém poločase pustili hostující tým do vyrovnání. Zdeněk Tichý, Caizl
OrangeBoom Suchá dáseň AC
Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Jiří Ston vs Milan Velhuda – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop