10. Jemné a Solené 1.FC 11 3 1 7 33:29 7

Po 12.9.16 19:00 P2 Válcovny plechu MS FC Gangbeng   (HL8C)
Po 12.9.16 20:15 P2 Viktor 1.FC Fugas CF B   (HL8B)
Čt 24.11.16 18:15 MIKU3 Queen´s park club VET Stará Garda VET   (VL2B)
Čt 24.11.16 19:30 MIKU3 1.FP Praha Koloušci AK   (HL5E)
Čt 24.11.16 20:45 MIKU3 Integrita Jinonice Kapitáni   (HL6G)

1. 12. 16 19:00 ARIT Inter Bubeneč Fugas CF A 11. 1:1 (1:1)
V průměrném utkání zaslouží přísnější měřítko pouze oba gólmani, kteří převedli velmi kvalitní výkony.
Inter Bubeneč Fugas CF A
Aleš Hnízda – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Pavel Kalandra, Jaroslav Kuneš, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna vs Radek Fál – Jiří Bialek, Jan Jilma, Jan Klozar, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek
15. Karel Pohan 19. Jan Jilma
16. 11. 16 19:15 STER1 Gumídci Méďové FC Inter Bubeneč 10. 7:1 (2:1)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu.
Gumídci Méďové FC Inter Bubeneč
Michal Šebek – Tomáš Čeleda, Matěj Cihelka, Filip Fiala, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jiří Růžička vs Aleš Hnízda – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Pavel Kalandra, Bohuslav Stalmach
23., 24., 34. Matěj Cihelka
35. OG
46., 54., 60. Michal Krušina
30. Bohuslav Stalmach
10. 11. 16 20:45 MIKU4 Inter Bubeneč Gepard AFC 9. 0:0 (0:0)
Utkání chybělo koření, kterým jsou branky, a tak je z toho všechno trochu nudná bezbranková remíza. Hošek
Inter Bubeneč Gepard AFC
Aleš Hnízda – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Pavel Kalandra, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna vs Roman Byrtus – Jakub Kostrounek, Benjamín Peterka, Karel Rochl, Petr Rosenkranz, Patrik Sopr, Lubomír Velčovský, Vladimír Zalabák
2. 11. 16 20:45 MIKU2 Fešáci ve vatě Inter Bubeneč 8. 3:4 (1:3)
Herně vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Hosté si ale vytvořili v prvním poločase rozhodující náskok, který už pak dokázali ubránit. Janča
Fešáci ve vatě Inter Bubeneč
Vladimír Hronek – Jiří Chrdle, Mikuláš Churáček, Lukáš Fadrhons, Erik Hoffmann, Jan Mikl vs Aleš Hnízda – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Pavel Kalandra, Jaroslav Kuneš, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna
28., 35. Jan Mikl
55. Jiří Chrdle
11. Bohuslav Stalmach
18. Ondřej Čmelík
22. Antonín Greschner
52. Pavel Viochna
20. 10. 16 20:45 MIKU2 Inter Bubeneč Efficenza AC 7. 2:2 (2:1)
Velmi dynamický zápas, šance střídala šanci. Zasloužená remíza.
Inter Bubeneč Efficenza AC
Aleš Hnízda – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna vs Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Petr Louda, Vladimír Pavlečko, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
6. Karel Pohan
13. Pavel Viochna
16., 33. Vladimír Pavlečko
13. 10. 16 19:15 TEMPO Démoni Inter Bubeneč 6. 2:1 (2:1)
Démoni byli lepší v prvním poločase, po přestávce už hráli jen na brejky, Interu už se ale vyrovnat nepodařilo. Kvalitní utkání. Olmr
Démoni Inter Bubeneč
Tomáš Pechar – Tomáš Berger, Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Jan Štefanec, Jiří Valo vs Aleš Hnízda – Josef Beneš, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna
8., 11. Tomáš Berger 12. Bohuslav Stalmach
6. 10. 16 19:30 MIKU1 Inter Bubeneč Sokol Picasso A 5. 2:7 (1:2)
Do poločasu vyrovnané utkání, ale ve druhé půli se projevila jasná převaha hostujícího týmu.
Inter Bubeneč Sokol Picasso A
Aleš Hnízda – Josef Beneš, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna vs Tomáš Plevka – Vladimír Čermák, Filip Černý, Tomáš Horák, Pavel Osmančík, David Žák, Vojtěch Zdražil
8. Karel Pohan
47. Antonín Greschner
4., 57. Pavel Osmančík
22., 46., 53., 56., 58. Vojtěch Zdražil
29. 9. 16 19:30 DEKAN Modrý Svině A Inter Bubeneč 4. 4:1 (2:0)
Domácí byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Husák
Modrý Svině A Inter Bubeneč
Martin Švec – Michal Bočan, Václav Doubek, Lukáš Lojín, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, David Straka vs Aleš Hnízda – Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach
11., 15. David Straka
32. Lukáš Lojín
40. Václav Doubek
42. Antonín Greschner
22. 9. 16 17:00 HANSP Inter Bubeneč Gente - Yeti FC 3. 0:9 (0:4)
Naprosto jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu. Martin Löwe, Jiří Němec
Inter Bubeneč Gente - Yeti FC
Aleš Hnízda – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach vs Jan Doskočil – Lukáš Cotman, Jan Doležal, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, Jaroslav Koštíř, David Šámal, Zbyněk Šámal
10., 42. Lukáš Cotman
18., 26., 34. Zbyněk Šámal
24., 33., 56. Josef Klapkovský
57. Tomáš Kolařík
8. 9. 16 20:45 MIKU3 Pozdní sběr II Inter Bubeneč 2. 7:2 (2:1)
Rychlé a kombinačně pohledné utkání, které rozhodla střelecká pohotovost vítězů. Ladislav Němec, Petr Materna
Pozdní sběr II Inter Bubeneč
Miroslav Malý – Vilém Černý, Luboš Jelo, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Aleš Hnízda – Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Pavel Kalandra, Jaroslav Kuneš, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna
7., 18., 35., 36. Ondřej Štika
45., 59. Ondřej Štefančik
50. Luboš Jelo
10. Bohuslav Stalmach
46. Antonín Greschner
1. 9. 16 20:45 MIKU4 Inter Bubeneč Jemné a Solené 1.FC 1. 0:4 (0:0)
Inter Bubeneč Jemné a Solené 1.FC
Aleš Hnízda – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Pavel Kalandra, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna vs Josef Kobza – Martin Cach, Michal Freiberg, Marek Helebrant, Jakub Reich, Ondřej Staněk, Jan Šusta