8. Sen Černý Most II PG 11 3 3 5 20:19 9

Ne 16.10.16 16:00 HOSTI NBND FC Talent Praha FC   (HL6L)
Ne 16.10.16 17:15 HOSTI Delfínci Lipodur FC A   (HL6I)
Ne 16.10.16 18:30 HOSTI ZAHR 1.FC Stodůlecký piráti   (HL8M)
Ne 20.11.16 17:30 TEMPO England Praha Fiasko   (HL8L)
Ne 20.11.16 18:45 TEMPO Catchers SC Blesk VK B   (HL7J)
Ne 20.11.16 20:00 TEMPO Xichties FC Sportbar ZIPO   (HL6K)

3. 12. 16 11:15 ZAK SAS fans 1.FC Lehovec 11. 3:2 (1:0)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém domácí dokázali nejdříve vyrovnat a v poslední minutě strhli vítězství na svoji stranu. Plucar,Hošek
SAS fans 1.FC Lehovec
Slavomír Giertli – Tomáš Cejnar, Peter Giertli, Milan Gregor, Josef Hudeček, Tomáš Krůl, Jiří Šenk, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána vs Erik Srch – Jakub Daněček, Jan Kohlbeck, Jakub Lukavský, Milan Mazanec, Tomáš Veselý, Petr Vršinský
26. Václav Tejml
58. Jiří Šenk
60. Josef Hudeček
35. Tomáš Veselý
51. Jakub Lukavský
19. 11. 16 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Periferie United 10. 9:2 (3:1)
První poločas vyrovnané utkání. Rozhodla lepší koncovka vítězů v druhé půli. Roman Hlinák, Milan Bartoň
1.FC Lehovec Periferie United
Jan Macek – Jakub Daněček, Jan Kohlbeck, Jakub Lukavský, Tomáš Veselý, Petr Vršinský, Petr Zapletal vs Oldřich Kašík – Jan Dosoudil, Radek Holeš, Tomáš Kundla, Michal Šoka, Martin Štěrba, Petr Venzara, Jan Zídek
11., 27., 59. Tomáš Veselý
24., 47., 53., 56. Petr Zapletal
38. OG
55. Jan Kohlbeck
4. Tomáš Kundla
37. Jan Dosoudil
12. 11. 16 12:30 ZAK Tus Pelotas 1.FC Lehovec 9. 2:7 (0:6)
Lehovec se prosadil kvalitní hrou a až do konce kontroloval zápas. Mlynařík
Tus Pelotas 1.FC Lehovec
Javier F. Avila Selva – Štefan Božik, Alexander Cameron, Roman Doboš, Gabriel Fernandez, Ryszard J. Macidlowski, Carlos A. Molina Tello, Attila Pál vs Jan Macek – Jakub Daněček, Jan Kohlbeck, Jakub Lukavský, Tomáš Veselý, Petr Vršinský, Petr Zapletal
44., 46. Roman Doboš 3., 12. Petr Zapletal
13., 56. Tomáš Veselý
16. Jakub Daněček
23., 25. Petr Vršinský
5. 11. 16 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Devils of Zderaz 8. 4:0 (3:0)
V tomto zápase vyhráli domácí většinu osobních soubojů a to rozhodlo zápas. Domácí si vytvořili dost šancí a několik z nich proměnili a zaslouženě vyhráli.
1.FC Lehovec Devils of Zderaz
Jan Macek – Jakub Daněček, Martin Janů, Jan Kohlbeck, Jakub Lukavský, Milan Mazanec, Erik Srch, Tomáš Veselý, Petr Vršinský vs Jiří Hálek – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Jiří Prokop, Dmitry Zimarev
23. Milan Mazanec
28. Tomáš Veselý
28. Jan Kohlbeck
56. Jakub Daněček
23. 10. 16 10:00 BECH Angmar A 1.FC Lehovec 7. 0:3 (0:1)
Hosté zaslouženě zvítězili. David Kupr
Angmar A 1.FC Lehovec
Jaroslav Frencl – Jiří Černý, Oleg Cojocari, Vít Jursa, Tomáš Rulíšek, Jiří Šíp, Jan Tlusťák vs Jan Macek – Jakub Daněček, Martin Janů, Jan Kohlbeck, Jakub Lukavský, Erik Srch, Petr Vršinský, Petr Zapletal
25. Jakub Lukavský
35. Petr Vršinský
39. Petr Zapletal
15. 10. 16 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Sen Černý Most II PG 6. 3:3 (1:3)
Pěkné utkání hrané v tempu s velkým množstvím šancí, které Černý Most ve druhém poločase hodně zahazoval. Lehovec ukázal dobrou produktivitu. Jakub Macháček
1.FC Lehovec Sen Černý Most II PG
Erik Srch – Michal Čákora, Jakub Daněček, Martin Janů, Jakub Lukavský, Milan Mazanec, Tomáš Veselý, Petr Vršinský, Petr Zapletal vs Tomáš Kebísek – Ondřej Fencl, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Michal Koščo, Lukáš Markvart, Michal Muž
15. Tomáš Veselý
45., 54. Petr Zapletal
7. Michal Koščo
25., 27. Lukáš Markvart
9. 10. 16 12:30 HANSP Bruchos HFC 1.FC Lehovec 5. 2:3 (1:2)
Ve vyrovnaném zápase se do vedení dostal Lehovec, ale Bruchos se snažili stáhnout. Až ke konci se trefil Lehovec a o jeden gól vyhrál.
Bruchos HFC 1.FC Lehovec
Martin Macháček – Michal Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Ladislav Salač, Petr Steinbauer vs Erik Srch – Jakub Daněček, Jan Kohlbeck, Jakub Lukavský, Tomáš Veselý, Petr Vršinský
28. Petr Steinbauer
45. Ladislav Salač
20. Tomáš Veselý
55. Jakub Lukavský
1. 10. 16 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Bránický tank 4. 6:0 k.
25. 9. 16 10:00 STOD Lucky team 1.FC Lehovec 3. 6:7 (1:4)
Velice vyrovnané utkání s množstvím šancí i branek, nakonec utkání spravedlivě skončilo ve prospěch hostů. Paleček
Lucky team 1.FC Lehovec
Jiří Mareš – Stanislav Adámek, Tomáš Adámek, Dušan Blaha, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch vs Jan Macek – Michal Čákora, Jakub Daněček, Jan Kohlbeck, Jakub Lukavský, Milan Mazanec, Erik Srch, Tomáš Veselý
11. Stanislav Hoch
34., 39., 41., 60. Josef Dašek
46. Dušan Blaha
26. Tomáš Veselý
29., 29., 30., 47., 48., 53. Milan Mazanec
17. 9. 16 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Atomový veverky A 2. 1:5 (0:3)
Atomové veverky byly od úvodu lepším týmem a v poločase zaslouženě vedly. Ve druhé půli sice Lehovec docílil trestňáku, ale z jeho strany to bylo vše. Filip Jambor
1.FC Lehovec Atomový veverky A
Jan Macek – Jakub Daněček, Jakub Lukavský, Milan Mazanec, Erik Srch, Tomáš Veselý, Petr Vršinský vs Marek Slezák – František Bartůněk, Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Lukáš Svoboda
53. Milan Mazanec 3. František Bartůněk
6., 24. Josef Kapek
31. Roman Husek
60. Daniel Dusl
10. 9. 16 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Corleone 1. 2:2 (2:0)
Zajímavý duel dvou rozdílných poločasů. V první půli dominoval Lehovec, ve druhé naopak Corleone a to i kvůli zranění brankáře domácích. Filip Jambor