Bezproblémové utkání. Petr Sochůrek, David Vobořil
Petr Sýkorovský – Jaroslav Beránek, Martin Janeček, Lukáš Kabeš, Martin Kolkop, Martin Müller, Viktor Poupě, Martin Šindler, Karel Švec, Jan Zachar vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Mikuláš Michalík, Jan Pěruška, Tomáš Tumpach, Michal Zbořil
38. Tomáš Belohlávek
9. 11. 16 19:00 METE1 Shooters Morava FC 64! FC Kobylisy A 9. 0:5 (0:5)
Jednoznačně lepší tým hostů.
Shooters Morava FC 64! FC Kobylisy A
Lukáš Špaček – Martin Kuttler, Štěpán Mašín, Zdeněk Měchejř, Antonín Novák, Viktor Pavelko, Roman Skála, Viktor Šmucler, Bohumil Stodola, Pavel Střelecký, Tomáš Tetur, Lukáš Uher, Petr Urbášek, Lukáš Valeš, Jiří Vávra vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Jan Pěruška, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach, Michal Zbořil
2., 15. Jan Pěruška
9., 18. Michal Knapp
17. Tomáš Belohlávek
2. 11. 16 20:45 BECH 64! FC Kobylisy A Sculpturo FC 8. 3:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas plný nepřesností a technických nedostatků na obou stranách.
64! FC Kobylisy A Sculpturo FC
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Tomáš Tumpach, Michal Zbořil vs Daniel Stránský – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Martin Homolka, Štěpán Marek, Jan Řeřicha, Filip Tomáš, Miloš Vladyka, Martin Voldřich
15., 28. Dušan Pokorný
56. Michal Knapp
5., 36. Štěpán Marek
16. Jan Řeřicha
26. 10. 16 19:00 ZABEH S.N.F. B 64! FC Kobylisy A 7. 3:10 (0:4)
S.N.F. doplatilo na svojí koncovku a tak výhra hostů vypadá docela děsivě. Hosté byli lepším týmem, ale výsledek neodpovídal situaci na hřišti. Vyhrál lepší tým.
S.N.F. B 64! FC Kobylisy A
Jan Brabec – Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Michal Malý, Dominik Zukal vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Tomáš Tumpach, Michal Zbořil
33., 56. Michal Malý
55. Dominik Zukal
3., 37., 41., 52., 57. Michal Zbořil
15., 17., 38. Dušan Pokorný
22. Tomáš Tumpach
52. Vojtěch Rozehnal
19. 10. 16 20:45 DEKAN 64! FC Kobylisy A Uličníci FC 10. 1:3 (1:0)
Utkání nenadělilo mnoho vyložených šancí v prvním poločase. Ve druhé půli čaroval hostující gólman. Vostatek
64! FC Kobylisy A Uličníci FC
Jan Binder – Ivan Beliško, Tomáš Belohlávek, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Tomáš Tumpach, Michal Zbořil vs Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál
22. Tomáš Belohlávek 46., 55. Petr Nipl
60. OG
13. 10. 16 18:15 ARIT 64! FC Kobylisy A Napoleoni 6. 8:1 (5:0)
Krásný oboustranný fotbal. Hosté neměli moc snahu k bránění, tak dostali trochu naloženo na cestu domů.
64! FC Kobylisy A Napoleoni
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Jan Pěruška, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Milan Vojtěch – Lukáš Černý, Michal Černý, Jiří Fuciman, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Daniel Koubek, David Schleif
1., 2., 21., 28., 49. Jan Pěruška
18., 37., 55. Tomáš Belohlávek
39. David Schleif
5. 10. 16 18:00 STER1 Homunculus 64! FC Kobylisy A 5. 3:3 (2:3)
Hrál se vyrovnaný zápas, kde po rychlém vedení hostů nakonec domácí srovnali a utkání skončilo remízou.
Homunculus 64! FC Kobylisy A
Lubomír Trojan – Tomáš Buček, Lukáš Dibelka, Jan Jelínek, Marek Lorenčík, Matúš Majer, Jan Šelle, Ondřej Vancl vs Jan Binder – Mikuláš Michalík, Jan Pěruška, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk, Michal Zbořil
21., 31. Tomáš Buček
29. Lukáš Dibelka
7., 9. Michal Zbořil
25. Marek Valo
28. 9. 16 20:15 P1 64! FC Kobylisy A DTS Praha 4. 8:2 (3:0)
Nejdřív jasná záležitost, v polovině druhé půle se ale hosté zvedli a začali dělat problémy. Závěr už zas v režii Kobylis. Janča
64! FC Kobylisy A DTS Praha
Přemysl Vodička – Tomáš Belohlávek, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Jan Pěruška, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Michal Zbořil vs Michal Řeřicha – Marek Holoubek, David Jehne, Ondřej Klouda, Muhammad Nasir, Jakub Šedivý, Petr Tuhý, Martin Zobač
1., 28., 56., 60. Tomáš Belohlávek
6. Vojtěch Rozehnal
37., 55. Michal Zbořil
43. Michal Knapp
46. Martin Zobač
49. Ondřej Klouda
21. 9. 16 20:15 STOD Cerveza 18.FC 64! FC Kobylisy A 3. 3:1 (1:0)
Zajímavé utkání. Cerveza si vypracovala náskok 3:0, Kobylisy snížily, pak obrovská šance do prázdné, ale už nic. Plucar
Cerveza 18.FC 64! FC Kobylisy A
Jakub Kulhánek – Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Marek Martinka, Aleš Miškovský, Marek Schneeweis vs Michal Knapp – Tomáš Belohlávek, Mikuláš Michalík, Jan Pěruška, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk
19. David Levý
39. Marek Martinka
43. Marek Schneeweis
47. Tomáš Belohlávek
15. 9. 16 19:30 CESMI 64! FC Kobylisy A Tuscarora 03 2. 4:1 (2:1)
Slušně hrané utkání, rozhodlo proměňování šancí ve druhé půli. Tuscarora svoje tutovky zahodila a domácí tak berou oba body. Tomáš Filous, Martin Šašek
64! FC Kobylisy A Tuscarora 03
Jan Binder – Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Jan Pěruška, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Marek Farda – Martin Kočárek, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Jan Plic, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček
14., 55. Jan Pěruška
27. Michal Zbořil
51. Michal Knapp
26. Martin Kočárek
7. 9. 16 20:00 BIHOR 64! FC Kobylisy A Vibromax 1985 1. 1:3 (1:1)
Velmi kvalitní utkání hrané ve vysokém tempu. Pavel Pátecký
64! FC Kobylisy A Vibromax 1985
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Marek Valo, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Patrik Hudec – Petr Endrst, Ondřej Herman, Jakub Hudec, Daniel Janda, Václav Janek, Jakub Machynek, Ondřej Paul, Lukáš Tumpach, Robert Volník