12. Kikina bar 1.FC VET 11 1 1 9 16:51 3

Čt 14.4.16 18:15 MIKU2 Queen´s park club VET Dřevosprint SC   (VL2B)
Čt 14.4.16 19:30 MIKU2 Inter Ohradní Sokol Picasso A   (HL3C)
Čt 14.4.16 20:45 MIKU2 Lazareth Druhá fáze   (HL7G)
Út 10.5.16 19:00 MOTO2 Pigs FC Airborne Příbram   (HL7C)
Út 10.5.16 20:15 MOTO2 Holota FC Continental FC   (HL8F)

13. 6. 16 18:15 CESMI Slawoj Břevnov Dřeváci 11. 2:2 (1:2)
Dřeváci byli po celý zápas techničtější a fotbalovější. Kvůli nemožnosti střídání jim ale postupně docházely síly, čehož soupeř využil a vyrovnal hru i skóre. Radek Pištora, Martin Zelenka
Slawoj Břevnov Dřeváci
Jaroslav Šamánek – Radek Fál, Petr Frýba, Luboš Hanzlík, David Hylas, Jan Jiroušek, Vladimír Lhota, Karel Mikeš, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Milan Žák – Pavel Bulín, Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek
24. Jaroslav Šamánek
43. Vladimír Lhota
7. Milan Žák
18. Pavel Kos
30. 5. 16 19:00 METE2 Dřeváci Traktor Praha VET 10. 0:5 (0:4)
Jasné utkání pro hosty. Dufek, Pavel
Dřeváci Traktor Praha VET
Milan Žák – Pavel Bulín, Pavel Kos, Pavel Špirek, Michal Spurný, Roman Víšek vs Tomáš Hanuš – Vladimír Brenner, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, František Stolař, Luděk Tobola, Michal Vrňák
1. Vladimír Brenner
13. Michal Vrňák
20., 53. Jiří Malaník
25. Pavel Kopečný
23. 5. 16 18:00 ZAK Starci na chmelu A Dřeváci 9. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání.
Starci na chmelu A Dřeváci
Roman Janda – Petr Jambor, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Lubomír Vodehnal, Lukáš Vojtek, Robert Volník vs Michal Spurný – Pavel Bulín, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák
6. Robert Volník 15. OG
55. Petr Velebný
16. 5. 16 18:15 LITVI Dřeváci Sean team VET 8. 2:4 (0:3)
V prvním poločase převaha hostů. V druhé polovině domácí během jedné minuty dvakrát skórovali. Hosté ke konci potvrdili vedoucí postavení ve skupině. Jan Bercha, Petr Lomský
Dřeváci Sean team VET
Michal Spurný – Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák vs Tomáš Černý – Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Sysel, Robert Szabo
38. Petr Velebný
39. Pavel Špirek
12. Petr Sysel
20., 26. Aleš Průša
57. Robert Szabo
9. 5. 16 20:15 P3 Kikina bar 1.FC VET Dřeváci 7. 0:4 (0:1)
Hosté byli lepším týmem.
Kikina bar 1.FC VET Dřeváci
Petr Hádek – Pavel Horký, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Michal Spurný – Pavel Bulín, Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák
4., 32., 50. Pavel Kos
51. Pavel Bulín
2. 5. 16 19:00 METE1 Dřeváci Kapacity FC 6. 6:3 (1:1)
První poločas vyrovnaný, ve druhém Dřeváci dávali góly a Kapacity upravily výsledek až ke konci zápasu. Jaromír Topič, Zdeněk Klíma
Dřeváci Kapacity FC
Michal Spurný – Pavel Bulín, Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák vs Petr Vojtěch – Martin Čermák, Jan Dráb, Daniel Peřina, Tomáš Peške, Antonín Ptáček, Petr Suchý, Jiří Zikeš
16., 34. Pavel Bulín
32., 42. Pavel Kos
38., 55. Milan Žák
24. Tomáš Peške
54. Petr Suchý
58. Martin Čermák
25. 4. 16 20:15 METE2 Flamengo CR VET Dřeváci 5. 1:2 (0:1)
Flamengo CR VET Dřeváci
Daniel Šimberský – Pavel Brož, Petr Čížek, Karel Haškovec, Vilém Hodr, Karel Řezáč, František Vykysalý, David Zábranský vs Michal Spurný – Pavel Bulín, Tomáš Hruška, Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák
42. David Zábranský 8., 45. Pavel Kos
18. 4. 16 19:00 METE2 Dřeváci Estudiantes VET B 4. 2:0 (1:0)
Nepříliš pohledné utkání plné osobních soubojů a nepřesností. Na rozdíl od hostů dokázali domácí využít své šance a zvítězili.
Dřeváci Estudiantes VET B
Michal Spurný – Pavel Bulín, Tomáš Hruška, Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek vs Michal Matejka – Zbyněk Bureš, Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, David Nekvasil, Miloš Princ, Tomáš Vích
25. Tomáš Hruška
51. Pavel Kos
11. 4. 16 18:00 ZAK Dřeváci Zlatý krysy FC 3. 3:1 (3:1)
Vyrovnané utkání, které ovlivnil výkon gólmanů. Hostující gólman dostal v první půli dva laciné góly.
Dřeváci Zlatý krysy FC
Michal Spurný – Pavel Bulín, Tomáš Hruška, Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák vs Marek Poláček – Tomáš Danda, Jaroslav Houzar, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Pavel Krejza, Ladislav Kršek, Václav Novák, Jiří Svoboda
9., 12. Pavel Kos
20. Milan Žák
8. Jiří Kleisl 20. Jaroslav Houzar
4. 4. 16 19:00 METE2 Pralinky F.C.K. Dřeváci 2. 1:5 (0:1)
Po první půli vedli Dřeváci 0:1. V druhé půli pak Dřeváci Pralinky několikrát rozebrali a jasně vyhráli rozdílem třídy. Čestný úspěch dal Shiller nejl. hráč Pralinek 4´před koncem hry.
Pralinky F.C.K. Dřeváci
Radek Martínek – Jaroslav Černoch, Luboš Jantol, Josef Kubr, Rudolf Schiller, František Štofila vs Michal Spurný – Pavel Bulín, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák
56. Rudolf Schiller 15. Milan Žák
34., 39. Pavel Špirek
47., 60. Pavel Bulín
21. 3. 16 20:15 METE2 Dřeváci Veteráni Ďáblice 1. 2:5 (1:3)
Velmi pohledné a bojovné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Kremlík
Dřeváci Veteráni Ďáblice
Michal Spurný – Pavel Bulín, Pavel Kos, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák vs Tomáš Dvořák – Ondřej Bednář, Petr Jelínek , Pavel Jurčík, Lukáš Majcharčík, Jiří Pelich, Aleš Pfeifer