10. Vibromax 1985 juniorka 10 1 2 7 26:42 4

Út 19.4.16 18:15 zzNOVOB UTS Vršovice VET X-team   (VL3B)
Út 19.4.16 19:30 zzNOVOB Kuřátka FC Bakera VET   (VL1A)
St 11.5.16 19:00 METE1 Shooters Morava FC Sipral Stars   (HL7F)
St 11.5.16 20:15 METE1 Rokoska VET B Klokan club Perón V   (VL1A)
Út 31.5.16 19:00 MOTO1 Perpetis Rebel Circus   (HL8D)
Út 31.5.16 20:15 MOTO1 Prase FC Dynamo R.U.M. B   (HL8J)

2. 6. 16 18:15 MIKU2 Metro AFK VET Monočlánek FC VET 10. 2:3 (2:1)
Domácí byli lepší v prvním poločase a vedli o jednu branku. Ve druhé půli však úplně odpadli a hosté toho dokázali využít. Hošek
Metro AFK VET Monočlánek FC VET
Karel Kozel – David Bartók, Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Miroslav Fexa, Petr Fexa, Vladimír Holan, Petr Popelka, Michal Stybor, Martin Sýkora vs Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Jiří Sudek
4., 22. Ladislav Břeský 19., 57. Tomáš Konopka
37. Milan Janda
26. 5. 16 18:15 MIKU3 Monočlánek FC VET K.F.C. FC VET 9. 5:1 (2:1)
První půle byla celkem vyrovnaná, ale ve druhé půli byli domácí jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Jan Doležel, Libor Hruška
Monočlánek FC VET K.F.C. FC VET
Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva vs Jan Nielsen – Jan Illek, Robin Jackl, David Kalous, Leoš Maršík, Martin Mžourek, Petr Mžourek, Tomáš Nosek
5. Tomáš Konopka
9., 33., 55., 56. Stanislav Doležal
15. Martin Mžourek
19. 5. 16 18:15 MIKU3 Dejvický expres VET Monočlánek FC VET 8. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání s mírnou převahou hostujícího týmu, který zaslouženě zvítězil. Michal Pelich
Dejvický expres VET Monočlánek FC VET
Tomáš Axler – Aleš Breburda, Tomáš Forejt, Zdeněk Genčev, Petr Honka, Petr Šmejkal vs Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva
42. Zdeněk Genčev 20. Petr Šťáva
39., 45. Tomáš Konopka
12. 5. 16 18:15 MIKU2 Monočlánek FC VET Hojivý typy 7. 10:1 (4:0)
Zpočátku bojovné utkání z obou stran. Poté však domácí svého soupeře jasně přehráli a zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem ve skóre. Martin Löwe, Jiří Němec
Monočlánek FC VET Hojivý typy
Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva vs Jiří Borovička – Jiří Borovec, Jan Chudárek, Pavel Kakačka, Petr Křikava, Rudolf Rubáš, Ivo Uhlík
7., 12., 22., 51., 56. Tomáš Konopka
29., 54. Stanislav Doležal
41. Milan Janda
43., 46. Robert Kunc
36. Jiří Borovec
28. 4. 16 18:15 MIKU4 Daltonové VET Monočlánek FC VET 6. 3:2 (0:1)
Pohledné utkání z obou stran. Domácí byli nakonec šťastnější, když v závěru strhli vítězství na svoji stranu. Boubín,Kremlík
Daltonové VET Monočlánek FC VET
Radek Skořepa – Jan Goll, Jaroslav Kainek, Pavel Kaska, Vladimír Kubín, Ladislav Pauch, Pavel Rideg, Petr Rokyta, Rudolf Šafr vs Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Jiří Sudek
34., 49. Pavel Rideg
58. Jan Goll
7. Jiří Sudek
40. Martin Ondrák
21. 4. 16 18:15 MIKU2 Monočlánek FC VET Vibromax 1985 juniorka 5. 3:2 (1:1)
Hosté v utkání dvakrát vedli, ale ani to nestačilo na bodový zisk, jelikož domácí během dvou minut otočili vývoj utkání a po zásluze zvítězili. Boubín
Monočlánek FC VET Vibromax 1985 juniorka
Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva vs Pavel Hájek – Petr Burian, Milan Höllge, Štefan Klíma, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Zetek
10., 50. Stanislav Doležal
49. Tomáš Konopka
6. Petr Koutník
40. Jiří Zetek
58. Petr Burian
14. 4. 16 19:15 SCBEC Rumové pralinky VET Monočlánek FC VET 4. 8:1 (3:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácích. Voldán
Rumové pralinky VET Monočlánek FC VET
Pavel Kohout – Dušan Cendelín, Sergiy Dovbak, Farid Hanafi, Martin Hejna, Jaromír Mazura, Tomáš Plevka, Robert Václavík, Jiří Zima vs Milan Kosina – Milan Janda, Tomáš Konopka, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Petr Urbanczyk
3., 43., 59. Jaromír Mazura
12., 25., 53. Sergiy Dovbak
50., 55. Martin Hejna
57. OG
7. 4. 16 18:15 MIKU3 Monočlánek FC VET Přezletice SG 3. 3:3 (3:2)
Vyrovnané utkání, klidný průběh. Tým Přezletic neuhájil vedení. Dotahoval druhou půli. Taktické kombinace bez střel z dálky.
Monočlánek FC VET Přezletice SG
Milan Kosina – Stanislav Doležal, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Šťáva, Jiří Sudek, Petr Urbanczyk vs Petr Panocha – Martin Budař, Tomáš Hájek, Josef Kubr, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban
15., 22. Tomáš Konopka
27. Petr Urbanczyk
14. Josef Kubr
26. Jiří Polda
56. Karel Staněk
16. Tomáš Hájek
31. 3. 16 18:15 MIKU3 Válcovna plechu VET Monočlánek FC VET 2. 2:2 (0:1)
Nervózní utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Válcovna plechu VET Monočlánek FC VET
Petr Dobruský – Ludvík Hájek, Michal Juro, František Kříž, Martin Pišan, Radovan Skoumal vs Milan Kosina – Stanislav Doležal, Milan Janda, Tomáš Konopka, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Petr Šťáva, Jiří Sudek, Petr Urbanczyk
49., 58. František Kříž 50 Petr Dobruský 14. Robert Kunc
50. Petr Urbanczyk
24. 3. 16 18:15 MIKU1 Monočlánek FC VET MVS Recycled 1. 1:2 (0:0)
Pěkné utkání, ve kterém hosté dokázali v závěru strhnout vítězství na svoji stranu.
Monočlánek FC VET MVS Recycled
Milan Kosina – Milan Janda, Robert Kunc, Martin Ondrák, Ladislav Ruňanin, Petr Sedlmajer, Jiří Sudek, Petr Urbanczyk vs Michal Strych – Jan Kodad, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Antonín Tichý, Tomáš Vácha