St 7.6.17 20:45 CESMI Vojenské lesy VET Gambrinus VH VET   (VL1A)

26. 6. 17 19:30 CESMI Orange Predators A Domácí potřeby A 11. 4:4 (3:3)
Utkání výborné úrovně skončilo dělbou bodů. Trnka
Jakub Perník – Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Ondřej Soudný, Jiří Zika vs Luboš Urban – Radek Farkaš, Jan Hrazdira, Adam Krmela, Michal Louda, Patrik Urban, Petr Vaněk, Jakub Zatkal
10., 39. Michal Louda
28. Radek Farkaš
29. Patrik Urban
12. 6. 17 20:45 CESMI BongoBongo AC Orange Predators A 10. 2:0 (0:0)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Domácí se nakonec šťastně prosadili v situaci, kdy soupeř kvůli domnělému autu přestal hrát. Martin Morozovič, Jaroslav Hubínek
BongoBongo AC Orange Predators A
Jiří Chlebna – Lukáš Bejlovec, Václav Císařovský, Karel Masopust, Michal Peták, Marcel Šíd, Petr Sochůrek, Jaroslav Stonawski, David Vobořil vs Jakub Perník – David Franc, Lukáš Künzel, Martin Löwe, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika
50. Lukáš Bejlovec
59. Václav Císařovský
5. 6. 17 20:45 CESMI Orange Predators A Břewnow boys KMK 9. 0:3 (0:0)
Velmi pěkné fotbalové utkání. Po vyrovnané první půli si vytvořili převahu hosté, jak herní, tak později i výsledkovou. Predators ke konci docházely síly.
Orange Predators A Břewnow boys KMK
Jakub Perník – David Franc, Martin Löwe, Viktor Smejtek, Ondřej Soudný, Jiří Zika vs Zdeněk Vávra – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Petr Mocek, Michal Šiškun, Karel Tůma, Pavel Vávra, Martin Zalužanský
37. Petr Mocek
41. Karel Tůma
44. Jaromír Bulíček
29. 5. 17 20:45 MIKU1 Vojenské lesy Orange Predators A 8. 2:3 (1:1)
Od první minuty velmi vyrovnaný zápas. Hosté byli aktivnější v napadání a nakonec v závěru urvali výhru.
Vojenské lesy Orange Predators A
Jan Novák – Martin Dömisch, Filip Fuchsa, Petr Häusler, David Hůlka, Jakub Hůlka, Miloslav Moravec, Pavol Ružička vs Jakub Perník – David Franc, Martin Löwe, Viktor Smejtek, Ondřej Soudný, Jiří Zika
28. Miloslav Moravec
54. Pavol Ružička
25. Martin Löwe
47. Ondřej Soudný
60. David Franc
54. Ondřej Soudný
22. 5. 17 20:45 CESMI Orange Predators A Torpedo Ohrobec SKA 7. 7:3 (1:1)
Pěkné bojovné utkání v rychlém tempu. Zápas byl dlouho vyrovnaný, okolo 40. minuty ale domácí dali dva rychlé góly a strhli vedení na svou stranu. Torpedo pak začalo hrát power play, to ale k vyrovnání nevedlo, naopak inkasovalo další góly.
Orange Predators A Torpedo Ohrobec SKA
Jakub Perník – Martin Löwe, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Ondřej Soudný, Jiří Zika vs Ladislav Nezbeda – Viktor Chačaturov, David Cicala, Pavel Kejř, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek, Jan Vejražka
58. Ladislav Nezbeda
16. 5. 17 19:00 METE1 Koberce Trend ARG Orange Predators A 6. 13:0 (6:0)
Jednoznačná záležitost Koberců, hosté se nesešli v optimální sestavě a proti silnému soupeři neměli šanci na úspěch. Husák
Koberce Trend ARG Orange Predators A
Michal Mravík – Martin Bárta, Viktor Doleček, Martin Fejfar, Tomáš Fichtner, Ondřej Hrubý, Radim Jakubec, Marcel Němec vs Štefan Huďagi – Lukáš Künzel, Martin Löwe, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika
7., 29., 34. Martin Bárta
10. Martin Fejfar
26., 30., 36., 57. Tomáš Fichtner
27., 55. Ondřej Hrubý
50., 53. Marcel Němec
55. Viktor Doleček
1. 5. 17 20:45 CESMI Orange Predators A Youngsters FC 5. 7:2 (3:2)
Jednoznačné vítězství Predators, kteří byli ve všech směrech lepším týmem. Husák
Orange Predators A Youngsters FC
Jakub Perník – David Franc, Martin Löwe, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek vs Lukáš Mihula – Martin Charvát, Filip Jíša, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Daniel Vokurka, Filip Žbodák
8. Viktor Smejtek
13., 32., 54., 60. Martin Löwe
17. Jiří Němec
34. David Franc
9., 24. Daniel Vokurka
24. 4. 17 19:00 P1 Šrot FC Orange Predators A 4. 1:7 (0:1)
Vyrovnaný zápas nahoru dolů. Ve druhém poločase se rozjel střelec Predátorů Löwe a udělal z utkání jasnou záležitost. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Šrot FC Orange Predators A
Petr Dubec – Peter Dedina, Dominik Dlugoš, Jiří Kurka, Jan Olah, Luboš Petříček, Karel Petřina, Lukáš Rokošný vs Jakub Perník – Lukáš Künzel, Martin Löwe, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika
36. Lukáš Rokošný 23. Jiří Němec
32., 42., 45., 47., 49., 59. Martin Löwe
10. 4. 17 20:45 MIKU2 Ferri FC Orange Predators A 3. 5:1 (1:1)
Utkání rozhodla větší zkušenost Ferri, které přesněji střílelo a vyhrálo zaslouženě. Čestmír Pavlásek, Zdeněk Budín
Ferri FC Orange Predators A
Marek Kutina – Martin Bednář, Petr Čunát, Radek Hanzák, Jan Mádr, Petr Majer, Tomáš Novák, Jan Svoboda vs Jakub Perník – Lukáš Künzel, Martin Löwe, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Ondřej Soudný, Jiří Zika
16. Jan Svoboda
33., 37. Petr Majer
45. Tomáš Novák
60. Martin Bednář
20. Viktor Smejtek
3. 4. 17 20:45 CESMI Orange Predators A Ekonom WT 2. 3:3 (3:2)
Vyrovnaný a útočný fotbal, ve kterém oba týmy šly za vítězstvím. Remíza je spravedlivá. Adam Levák
Orange Predators A Ekonom WT
Štefan Huďagi – Lukáš Künzel, Martin Löwe, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika vs Karel Diviš – Ladislav Adamec, Igor Bogár, Daniel Filip, Radek Miškovský, Jakub Nový, Michal Pivrnec, Markiyan Romanovskyy, Jakub Šoukal, Ondřej Vacek
15. OG
21., 27. Martin Löwe
7. Jakub Nový
11. Daniel Filip
58. OG
27. 3. 17 20:45 CESMI Restaurace U Pecků B Orange Predators A 1. 0:1 (0:0)
Obě mužstva vycházela ze zajištěných obran, přesto se hrál krásný fotbal, kterému kralovali oba brankáři.
Restaurace U Pecků B Orange Predators A
Jaroslav Šuranský – Richard Culek, Jan Filípek, Petr Kovařík, Petr Kubát, David Mikoláš, Michal Musil, Karel Tureček, Pavel Žitný vs Jakub Perník – David Franc, Lukáš Künzel, Radek Nebeský, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika