Čt 6.4.17 17:00 ZAK Eden 1999 Rumpra Praha FC   (HL4D)
Čt 6.4.17 18:15 ZAK Dehet Old 1.FC SUP Sokol Vysočany SUP   (SVL3C)
Čt 4.5.17 19:15 TEMPO Bránický tank VET Jetoma FC   (VL4D)
Čt 4.5.17 20:30 TEMPO VZ Pivojs s.r.o.1.FC   (HL7H)
Út 30.5.17 19:00 METE1 Samson Bonella A Pavana AK A   (HL4B)
Út 30.5.17 20:15 METE1 Morová rána 1.FC GFC Regent B   (HL5C)

21. 6. 17 20:45 MIKU3 Medvídkova tlapička Papíráci CF 11. 4:8 (0:4)
Papíráci to s postupem do vyšší soutěže myslí vážně a od samého začátku stříleli jeden gól za druhým.
Medvídkova tlapička Papíráci CF
Jaroslav Brož – Filip Janoušek, Pavel Lajda, Luboš Neveršil, Ondřej Psutka, Adam Rözler, Ondřej Šourek, Tomáš Štangel, Daniel Szatmari, Matouš Vacík vs Petr Hluchý – Martin Folprecht, Petr Houštecký, Ondřej Koníček, Ondřej Křížek, Michal Ördög, Jan Stross, David Šulc, Michal Šulc
29., 38., 55., 56., 60. Ondřej Křížek
7. 6. 17 20:15 METE2 Papíráci CF Unreal Students FC 10. 3:2 (0:1)
Po většinu první půle byli lepší hosté, ale ke konci poločasu a v tom druhém se domácí dostali do tempa a zápas otočili. Celkově to bylo celkem pohledné utkání, plné šancí, jak se na týmy bojující o postup sluší. Lukáš Svěchota, Jan Kopecký
Papíráci CF Unreal Students FC
David Šulc – Martin Folprecht, Petr Houštecký, Ondřej Koníček, Ondřej Křížek, Miroslav Němec, Michal Ördög, Jan Stross vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý, Štěpán Weinzettl
32. Jan Stross
54. Michal Ördög
58. Martin Folprecht
23. Tomáš Vácha
50. David Veselý
31. 5. 17 18:15 KBELY Papíráci CF STS Chvojkovice - Brod 9. 3:0 (0:0)
Pěkné, korektně hrané utkání. Papíráci se ve 2. půli začali gólově prosazovat a zaslouženě vyhráli. Hošek
Papíráci CF STS Chvojkovice - Brod
David Šulc – Martin Folprecht, Petr Houštecký, Ondřej Koníček, Ondřej Křížek, Michal Ördög, Jan Stross, Michal Stross vs Jan Petřík – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa
41. Jan Stross
44. Michal Stross
51. Michal Ördög
24. 5. 17 20:00 BIHOR Vibromax 1985 Papíráci CF 8. 4:7 (2:3)
Jiří Herrmann, Martin Vaňač
Vibromax 1985 Papíráci CF
Lukáš Tumpach – Petr Endrst, Ondřej Freml, Jakub Hudec, Petr Kostelník, Robert Volník vs Petr Hluchý – Petr Houštecký, Ondřej Koníček, Miroslav Němec, Michal Ördög, Jan Stross, Michal Stross, David Šulc
53. Petr Houštecký
17. 5. 17 20:45 MIKU1 Papíráci CF Fešáci ve vatě 7. 2:3 (1:0)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro hosty. Janča
Papíráci CF Fešáci ve vatě
Petr Hluchý – Petr Houštecký, Ondřej Koníček, Michal Ördög, Jan Stross, Michal Stross, David Šulc, Michal Šulc vs Vladimír Hronek – Petr Bittmann, Lukáš Fadrhons, Ondřej Hertl, Erik Hoffmann, Lukáš Hronek, Petr Kalabiška, Jan Mikl, Martin Švec
20., 51. Michal Ördög 46. OG
49. Petr Kalabiška
58. Erik Hoffmann
30. Ondřej Hertl
10. 5. 17 20:45 zzNOVOB Kříženeček Papíráci CF 6. 3:4 (3:2)
Parádní obrat týmu Papíráci, který zabral ke konci první půle a dovedl zápas do vítězného konce. Szöcs
Kříženeček Papíráci CF
David Matěna – Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, Marek Nečas, Jan Niessner, Jiří Panocha, Bohuslav Pixa, Rudolf Stein, Martin Vlasák vs Petr Hluchý – Petr Houštecký, Ondřej Koníček, Ondřej Křížek, Miroslav Němec, Michal Ördög, Jan Stross, Michal Stross, David Šulc
56. Jan Stross
3. 5. 17 19:15 STER3 Papíráci CF Blšany FK 5. 12:4 (6:3)
Velice pěkné utkání hrané naprosto bez obrany. Papíráci byli kombinačně lepší, i když i oni zahodili spoustu šancí.
Papíráci CF Blšany FK
Petr Hluchý – Petr Houštecký, Ondřej Koníček, Ondřej Křížek, Miroslav Němec, Michal Ördög, Jan Stross, Michal Stross, David Šulc vs Jiří Bjaček – Lukáš Andras, Uzeyir Jafarov, Michal Korbel, Ihor Nikolaiev, Lukáš Plzák, Igor Sandu
16. OG
19. 4. 17 19:00 METE1 Shooters Morava FC Papíráci CF 4. 2:9 (2:2)
Dobrá úroveň zápasu, ke které přispěly oba týmy. V první půli vyrovnaný zápas, ve druhé začali Papíráci svého soupeře přehrávat ve všech směrech a zcela po zásluze zvítězili. Semerád
Shooters Morava FC Papíráci CF
Lukáš Špaček – Tomáš Čelůstka, Martin Kuttler, Richard Netopil, Roman Skála, Viktor Šmucler, Bohumil Stodola, Pavel Střelecký, Petr Urbášek, Lukáš Valeš, Jiří Vávra vs Petr Hluchý – Martin Folprecht, Petr Houštecký, Ondřej Křížek, Michal Ördög, Jan Stross, Michal Stross, David Šulc
9., 28. Martin Kuttler 5., 50. Michal Ördög
10. Ondřej Křížek
31., 35. Jan Stross
39., 43. Petr Houštecký
55. Michal Stross
58. David Šulc
12. 4. 17 20:15 ZABEH Papíráci CF Pneuservis-Bartoušek 3. 3:7 (3:5)
Útočné utkání, vedené naprosto férovým způsobem. Libor Kosman, Jan Kilián
Papíráci CF Pneuservis-Bartoušek
Petr HluchýPetr Houštecký, Ondřej Koníček, Ondřej Křížek, Miroslav Němec, Michal Ördög, Jan Stross, Michal Stross, David Šulc vs Sergey Greshnyakov – Tomáš Bareš, Jan Buchtík, Vladimír Grešnjakov, David Hladík, Gevorg Papinyan, Jiří Pavlištík
10., 18., 29. Michal Ördög 5., 56. Jan Buchtík
15., 17. Vladimír Grešnjakov
20. Gevorg Papinyan
25. Tomáš Bareš
40. David Hladík
29. 3. 17 20:45 LITVI Ďáblice FK Papíráci CF 2. 6:9 (5:3)
Zápas zcela rozdílných poločasů. První poločas vyzněl jasně pro Ďáblice, ale ve druhém dějství hosté přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a zápas zaslouženě otočili. Dufek
Ďáblice FK Papíráci CF
Antonín Mareš – Jan Mokrý, Martin Samek, Roman Samek, Pavel Šinágl, Ladislav Sobotka, Michal Šušák vs Petr Hluchý – Martin Folprecht, Petr Houštecký, Ondřej Koníček, Ondřej Křížek, Jan Stross, Michal Stross, David Šulc