Po 20.3.17 19:30 BECH Prapražačka A Premiéra TV - Nowatron   (VL2A)
Po 20.3.17 20:45 BECH Admira 97 Určitě team Vršovice   (HL7B)
Ne 18.6.17 16:15 P1 Marná snaha VET Real Prd VET   (VL4E)
Ne 18.6.17 17:30 P1 Los Niňos M.B. Vzteklé Želvičky   (HL7J)

25. 6. 17 17:30 MIKU3 Pivson a Pofel Komety FC A 11. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve druhém poločase se však Pivsoni ještě trefili a nakonec vyhráli. Husák
Pivson a Pofel Komety FC A
Timon Svoboda – Matouš Bém, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Jan Pecháček, Lukáš Petrus, Václav Pinkas, Petr Valášek vs Alexej Tsarev – Roman Armenov, Konstantin Kokhno, Mark Litvinov, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako
3. Petr Valášek
39. Lukáš Petrus
30. Roman Armenov
11. 6. 17 17:30 P3 Jižní Sheepy Pivson a Pofel 10. 3:0 (2:0)
Velice rychlý, pohledný a kombinační zápas s množstvím šancí na obou stranách, ovšem v koncovce byli jednoznačně efektivnější domácí a proto zaslouženě vyhráli.
Jižní Sheepy Pivson a Pofel
Milan Kozel – Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Petr Kučera, Petr Květoň, Lukáš Melichar, Michael Puchar, David Ryska vs Timon Svoboda – Matouš Bém, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Jan Pecháček, Lukáš Petrus, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
8., 29. Lukáš Melichar
31. Lukáš Balcárek
4. 6. 17 18:45 ARIT Pivson a Pofel Čanda bůráků 9. 6:1 (1:1)
Jednoznačná záležitost týmu Pivson. Husák
Pivson a Pofel Čanda bůráků
Timon Svoboda – Matouš Bém, Martin Hrycej, Michal Kovář, Lukáš Petrus, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Oldřich Sedlák vs Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Michal Machurka, Pavel Melichar, Martin Nentvich, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář
2., 57. Oldřich Sedlák
38., 59. Martin Hrycej
43. OG
52. Václav Pinkas
29. Václav Voslář
28. 5. 17 13:45 ZAK Bruins FC Pivson a Pofel 8. 3:4 (1:2)
Velmi dobrý zápas s oboustranným vysokým nasazením a se šťastnějším závěrem pro Pivsony.
Bruins FC Pivson a Pofel
Ivan Bareika – Artem Bokii, Vladislav Gorbunov, Kyrylo Linov, Andrey Polyakov, Vladimir Pushkarev, Ilia Skirdov, Vladislav Svetlichnyy, Dmytro Zaporozhchenko vs Lukáš Petrus – Matouš Bém, Matouš Knapp, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
57. Václav Pinkas
21. 5. 17 18:45 KBELY Pivson a Pofel Ukradený širáci 7. 3:4 (2:2)
V novém odvětví sportu - basketkop - vyhráli bojovnější Šíráci. Hřiště Kbely je naprosto nevhodné pro fotbal.
Pivson a Pofel Ukradený širáci
Timon Svoboda – Matouš Bém, Matouš Knapp, Michal Kovář, Jan Pecháček, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Oldřich Sedlák, Petr Valášek vs Tomáš Katz – Dmitrii Antipin, Petr Freiman, Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Bohdan Kondratenko, Petr Kučera, Gaiaz Mukhadzhinov
59. Miroslav Havlík
14. 5. 17 17:30 CESMI Strážci Pomeranče Pivson a Pofel 6. 0:2 (0:1)
Velmi vyrovnané utkání, o výsledku hostů rozhodl větší důraz před brankou. Vladimír Černý
Strážci Pomeranče Pivson a Pofel
Jakub Lippert – Jan Novák, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, Michal Stříbrský, Šimon Větrovský vs Timon Svoboda – Michal Kovář, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
19. Oldřich Sedlák
39. Václav Pinkas
8. 5. 17 17:30 MIKU2 Pivson a Pofel S.T.R.U.P. 5. 7:0 (2:0)
Vyrovnaná první půle, ve druhém poločase domácí rozhodli utkání a zaslouženě zvítězili. Janča
Pivson a Pofel S.T.R.U.P.
Timon Svoboda – Matouš Bém, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek vs Jaroslav Carva – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Luděk Lhotský, Petr Uvízl
7., 34., 41. Tomáš Rusý
16., 54. Matouš Bém
33. Matouš Knapp
57. Jiří Kolísko
23. 4. 17 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Pivson a Pofel 4. 1:4 (0:3)
Úžas 1.FFS Pivson a Pofel
Martin Mráz – Ondřej Brož, Pavel Krištůfek, David Šefara, Hynek Šimon, Jan Šťovíček, Jan Šusta, František Tůma vs Timon Svoboda – Matouš Bém, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Jan Pecháček, Matěj Pokorný, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák
38. Jan Šusta 8., 10. Tomáš Rusý
17. Jiří Kolísko
57. Jan Pecháček
9. 4. 17 16:15 P3 Periferie United Pivson a Pofel 3. 5:3 (3:2)
Zápas vysoké kvality rozhodla ve druhé půli brilantní Periferie. Ondřej Spousta
Periferie United Pivson a Pofel
Oldřich Kašík – Lukáš Ambros, Jan Dosoudil, Radek Holeš, Daniel Ochman, Michal Šoka, Martin Štěrba, Filip Zálešák, Jan Zídek vs Timon Svoboda – Matouš Bém, Václav Pinkas, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
2., 60. Lukáš Ambros
5. Daniel Ochman
20. Jan Dosoudil
40. Jan Zídek
9., 22. Matouš Bém
33. Tomáš Rusý
2. 4. 17 17:30 P1 Pivson a Pofel Benda OFC 2. 7:2 (0:1)
V první půli se překvapivě ujali vedení hosté. Domácí se však se nevzdali, ve druhé půli zasypali soupeře sedmi góly a zaslouženě vyhráli. Čapla
Pivson a Pofel Benda OFC
Timon Svoboda – Matouš Bém, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Michal Kovář, Jan Pecháček, Lukáš Petrus, Matěj Pokorný, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek vs Vít Martinec – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Miloslav Svatoš, Petr Záhora