Čt 23.3.17 18:15 MIKU3 Jemné a Solené 1.FC Torpedo Cannabis   (HL5E)
Čt 23.3.17 19:30 MIKU3 Borussia Dortšpunt B ZAK Praha   (HL6H)
Čt 23.3.17 20:45 MIKU3 Yellow Dildos A Raiffani   (HL4B)
Út 11.4.17 18:15 MIKU3 Praga Calcio CC Sebranka FC B   (HL8D)
Út 11.4.17 19:30 MIKU3 Lucián FC B Greenhorns FC   (HL5B)
Út 11.4.17 20:45 MIKU3 A.G.Č.V. Samson Bonella A   (HL4B)

22. 6. 17 18:00 SCBEC Tutto bene B GFC 11. 5:3 (1:2)
V první půli vyrovnané utkání. Na začátku druhé půle se domácí dostali do tlaku a zápas otočili ve svůj prospěch.
Tutto bene B GFC
Jakub Šimovček – Jiří Číp, Ondřej Dušek, Zdeňka Kabeláčová, Jiří Küfner, Jiří Novák, David Pham, Patrik Popelka, Jiří Ruprecht, Matej Sekel, Marek Surovčík vs Petr Wolf – Šimon Blaschko, Tomáš Cihlář, Bedřich Kos, Šimon Kulakowski, Jiří Nový, Lukáš Růžek
10., 36. David Pham
38. Jiří Novák
40. Jiří Číp
43. Jiří Ruprecht
8. Šimon Kulakowski
30., 58. Tomáš Cihlář
5. 6. 17 20:15 MOTO1 GFC Šméčka 10. 3:4 (0:2)
Stránský
GFC Šméčka
Jiří Nový – Šimon Blaschko, Michal Husák, Bedřich Kos, Ondřej Kulakowski, Šimon Kulakowski, Lukáš Růžek, Petr Wolf vs Miloš Prídavok – Tomáš Hruška, Pavel Kasal, Tomáš Koranda, Dorian Král, Martin Lošonský
44., 60. Šimon Kulakowski
57. Lukáš Růžek
22. Martin Lošonský
27., 58. Pavel Kasal
52. Tomáš Koranda
14. Pavel Kasal
31. 5. 17 17:30 ARIT Strahovská 10 B GFC 9. 1:2 (1:2)
Zápas, který nakonec vyhrál hostující tým hlavně díky sourozencům Kulakowským. To byl rozhodující element. Po deseti minutách bylo hotovo.
Strahovská 10 B GFC
Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Lukáš Drbola, Ladislav Havlíček, Jakub Kříž, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha vs Bedřich Kos – Šimon Blaschko, Michal Husák, Ondřej Kulakowski, Šimon Kulakowski, Jiří Nový, Lukáš Růžek, Petr Wolf
7. Lukáš Drbola 11 Jan Václavík 6. Šimon Kulakowski
9. Ondřej Kulakowski
25. 5. 17 20:15 MOTO3 GFC SP Clif 8. 2:1 (1:1)
V prvním poločase vyrovnaná hra, kdy bojovnost převážila fotbalovost, ale hrálo se v celkem svižném tempu. Po pauze se projevila větší touha domácích po vítězství.
GFC SP Clif
Bedřich Kos – Michal Husák, Tomáš Kolář, Ondřej Kulakowski, Šimon Kulakowski, Jiří Nový, Petr Wolf vs Karel Šturma – Pavel Brousil, Martin Horáček, Jan Houska, Marián Kolesár, Pavel Řezníček, Milan Rýpar, Jan Štěpánek, Martin Václavík
27., 46. Ondřej Kulakowski 24. Martin Horáček
17. 5. 17 19:15 HRAB1 Senioři Praha B GFC 7. 2:6 (0:2)
Utkání plné šancí, které lépe využil tým GFC.
Senioři Praha B GFC
Karel Koschin – Aleš Běhal, Lukáš Boček, Jan Bozděch, Martin Bučinský, Bohuslav Macháček, Daniel Růžička, Tomáš Vítek vs Bedřich Kos – Michal Husák, Ondřej Kulakowski, Šimon Kulakowski, Jiří Nový, Lukáš Růžek
46. Bohuslav Macháček
54. Martin Bučinský
2., 50. Šimon Kulakowski
27., 35. Ondřej Kulakowski
37. Michal Husák
60. Jiří Nový
4. 5. 17 20:15 MOTO1 GFC Prosím, nesmějte se 6. 0:1 (0:1)
Rychlý úvodní gól, jinak urputná obrana. Český
GFC Prosím, nesmějte se
Bedřich Kos – Šimon Blaschko, Michal Husák, Šimon Kulakowski, Jan Pánek, Lukáš Růžek, Petr Wolf vs Jiří SmíšekFilip Friedman, Zdeněk Mach, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Josef Smíšek, Vladimír Staněk
2. Václav Pokorný
27. 4. 17 20:15 P1 PRKA GFC 5. 0:2 (0:1)
I přes skvělý výkon Vrány se hostům podařilo dvakrát skórovat.
PRKA GFC
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík vs Bedřich Kos – Šimon Blaschko, Tomáš Cihlář, Michal Husák, Šimon Kulakowski, Jan Pánek, Lukáš Růžek, Petr Wolf
19. Lukáš Růžek
48. Michal Husák
13. 4. 17 18:15 DEKAN GFC No madam ! B 4. 7:0 (4:0)
Zasloužené vítězství GFC, které bylo ve všech aspektech lepším týmem. Husák
GFC No madam ! B
Bedřich Kos – Michal Husák, Ondřej Kulakowski, Šimon Kulakowski, Jan Pánek, Lukáš Růžek vs Kamil Málek – Tomáš Baier, Petr Dvořák, Pavel Ležatka, Petr Linka, Pavel Nedbálek, Petr Novotný, Mario Priebracha, Václav Růžička, Miroslav Štěrba, Jiří Tichý
13., 14. Michal Husák
15. Ondřej Kulakowski
20., 57., 58. Jan Pánek
46. Šimon Kulakowski
5. 4. 17 18:15 BECH Kopanda team FC GFC 3. 1:4 (1:0)
Bojovné utkání, ve kterém hosté ukázali vítězného ducha.
Kopanda team FC GFC
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Martin Hložek, Radek Janoušek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Jan Togner vs Bedřich Kos – Šimon Blaschko, Michal Husák, Ondřej Kulakowski, Šimon Kulakowski, Lukáš Růžek
5. Radek Janoušek 52., 58. Lukáš Růžek
56. Michal Husák
60. Ondřej Kulakowski
30. 3. 17 20:15 MOTO3 GFC Guinness AC 2. 4:4 (0:2)
První poločas patřil hostům, ve druhém vedli 4:1, ale domácí zabojovali a zaslouženě vyrovnali. Trnka
GFC Guinness AC
Petr Wolf – Šimon Blaschko, Michal Husák, Bedřich Kos, Šimon Kulakowski, Jan Pánek vs Jan Zelenka – Daniel Fára, Miroslav Klinka, Pavel Majringer, Petr Mánek, Josef Nedó, Tomáš Rakušan, Michal Tichý, Marek Vybíral
38. Petr Wolf
45. Šimon Kulakowski
48., 57. Michal Husák
16. Miroslav Klinka
28., 36. Marek Vybíral
39. OG
22. 3. 17 18:15 HANSP GFC Žabí hlen 1. 3:4 (1:2)
Utkání odpovídající úrovni osmé ligy. V první půli převaha sehranějšího Hlenu, který však neproměnil několik šancí. Začátek druhého poločasu patřil domácím, kteří svou nadšenou hrou stav zápasu otočili. Po chybě obrany hosté opět vyrovnali a v závěru se štěstí přiklonilo na jejich stranu.
GFC Žabí hlen
Petr Wolf – Michal Husák, Tomáš Kolář, Bedřich Kos, Šimon Kulakowski, Jiří Nový, Jan Pánek vs Jan Bárta – Marek Berka, Pavel Jakoubek, Petr Lebeda, Vít Pecánek, Vladimír Rys, Miroslav Vokáč