13. Válcovna plechu VET 12 0 1 11 20:79 1

Út 28.3.17 19:00 METE1 BongoBongo AC Koberce Trend ARG   (HL3A)
Út 28.3.17 20:15 METE1 The Wall Morová rána 1.FC   (HL5C)
Po 8.5.17 18:45 MIKU2 Sturm JM Penco FC   (HL5G)
Po 8.5.17 20:00 MIKU2 Vocasuna CA Kolomajzna TJ   (HL8N)
Čt 15.6.17 18:15 HOSTI Zachovalí Vršáci VET   (VL2B)
Čt 15.6.17 19:30 HOSTI Indiana Team VET Monočlánek FC VET   (VL4D)

28. 6. 17 20:30 ZAK Žalud United 1.PC VET Ugandská ťava VET 13. 3:4 (0:3)
První poločas byl v režii Ťavy, ale ve druhém Žalud přidal a sahal po bodu. Remíza by zápasu slušela více. Hošek
Žalud United 1.PC VET Ugandská ťava VET
Stanislav Broža – Lukáš Brávek, Karel Fiala, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Karel Moravec, Jan Šobr, Václav Svoboda, Petr Volf vs Pavel Doubravský – M. Raphael Belei, Tomáš Burian, Aristotelis Caravanas, Jiří Coufal, Petr Hanzal, Lukáš Křeček, Petr Vařeka
34., 43. Lukáš Brávek
38. Karel Fiala
7., 28., 29. Tomáš Burian
48. M. Raphael Belei
14. 6. 17 20:15 P3 Ugandská ťava VET Válcovna plechu VET 12. 3:2 (2:1)
Utkání plné šancí rozhodla lepší koncovka domácího týmu.
Ugandská ťava VET Válcovna plechu VET
Pavel Doubravský – M. Raphael Belei, Tomáš Burian, Aristotelis Caravanas, Petr Hanzal, Lukáš Křeček, Adolf Stejskal, Petr Vařeka vs Michal Juro – Karel Boháč, Ludvík Hájek, František Kříž, Antonín Neumann, David Plaček, Radovan Skoumal
13. Aristotelis Caravanas
23., 33. Petr Hanzal
28., 58. David Plaček
7. 6. 17 19:15 HRAB3 Sananim Legends Ugandská ťava VET 11. 1:1 (1:0)
Svižně hrané utkání s mírnou převahou Legends, kteří však nedokázali několik slibných šancí využít, a tak inkasovali z protiútoku. Karel Mrskoč, Miroslav Trnka
Sananim Legends Ugandská ťava VET
Martin Tůma – Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jan Kočí, Miloš Markvart, Radim Šebestík, Tomáš Veselý vs Pavel Doubravský – Tomáš Burian, Aristotelis Caravanas, Petr Hanzal, Lukáš Křeček, Petr Vařeka
18. Radim Šebestík 41. Tomáš Burian
31. 5. 17 19:15 STER2 Ugandská ťava VET Sebranka FC VET 10. 4:0 (2:0)
Poklidný zápas. Ťava svoje příležitosti, kterých si vytvořila víc než soupeř, proměnila a bere zaslouženou výhru.
Ugandská ťava VET Sebranka FC VET
Pavel Doubravský – Tomáš Burian, Aristotelis Caravanas, Jiří Flaks, Petr Hanzal, Robert Kaňka, Lukáš Křeček vs Václav Chmel – Leonidhas Avraamides, Michael Heigl, Miloslav Kobera, Robert Kobera, Tomáš Kopal, Libor Nemec, Jaroslav Penk, Petr Vlasák
12., 38. Jiří Flaks
19., 48. Robert Kaňka
24. 5. 17 20:15 METE2 Deportivo Estudiantil VET Ugandská ťava VET 9. 1:1 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Voldán,Jedlička
Deportivo Estudiantil VET Ugandská ťava VET
Giovanni Mina – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Riccardo Galletti, Luis García, Gonzalo Gery, Selmo Morais, Nicolas Zappacosta vs Pavel Doubravský – M. Raphael Belei, Tomáš Burian, Aristotelis Caravanas, Jiří Coufal, Petr Hanzal, Lukáš Křeček, Adolf Stejskal
40. Gonzalo Gery 32. Petr Hanzal
17. 5. 17 18:00 SCBEC Ugandská ťava VET Pralinky F.C.K. 8. 1:2 (0:1)
Utkání by slušela spíše remíza. Ugandská ťava si vytvořila řadu šancí, Pralinkám ale vychytal body neprůstřelný brankář. Martin Ořešník, Daniel Žalman
Ugandská ťava VET Pralinky F.C.K.
Pavel Doubravský – Tomáš Burian, Aristotelis Caravanas, Jiří Coufal, Martin Daniel, Petr Hanzal, Matouš Hilar, Robert Kaňka vs Radek Martínek – Václav Burian, Jan Dvořáček, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Martin Prchal, Michal Predikant, Rudolf Schiller, František Štofila
56. Robert Kaňka 12. Martin Prchal
53. František Štofila
10. 5. 17 18:00 HRAB1 Metro AFK VET Ugandská ťava VET 7. 0:5 (0:1)
Pohledné utkání hrané v přátelské atmosféře. První poločas byl ještě vyrovnaný, ale ve druhém poločase hosté prokázali svou kvalitu a po zásluze vyhráli. Dufek
Metro AFK VET Ugandská ťava VET
Petr BeštaTomáš Bláha, Roman Böhm, Miroslav Fexa, Petr Fexa, Vladimír Holan, Petr Popelka, Tomáš Schwengsbier, Martin Sýkora vs Pavel Doubravský – Aristotelis Caravanas, Jiří Coufal, Petr Hanzal, Matouš Hilar, Lukáš Křeček, Petr Vařeka
29. Lukáš Křeček
35., 39. Jiří Coufal
41., 46. Aristotelis Caravanas
26. 4. 17 19:15 HRAB3 Ugandská ťava VET Křídla Ďáblic VET A 6. 2:9 (1:4)
Pohledné utkání, ve kterém padlo mnoho branek a bylo mnoho šancí na obou stranách. Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem. Vostatek
Ugandská ťava VET Křídla Ďáblic VET A
Tomáš Burian – M. Raphael Belei, Jiří Coufal, Petr Hanzal, Lukáš Křeček, Vladimír Spěvák, Petr Vařeka vs Jaroslav Svoboda – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Tomáš Mrázek, Zlatko Olšiak, Richard Pohl, Roman Vejvoda, Karel Vesecký
21., 44. Jiří Coufal 1. Rudolf Klinka
9., 29. Zlatko Olšiak
15., 32., 40., 57., 59. Jan Kehár
53. Karel Vesecký
19. 4. 17 19:15 HRAB3 Károv ZJ veteran Ugandská ťava VET 5. 0:9 (0:3)
Jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu. Nazariy Shukatka, Ilshat Irkin
Károv ZJ veteran Ugandská ťava VET
Zdeněk Reich – Zdeněk Botek, Patrik Bureš, Jiří Košťál, Luboš Neveršil vs Aristotelis Caravanas – M. Raphael Belei, Tomáš Burian, Jiří Coufal, Martin Daniel, Petr Hanzal, Lukáš Křeček, Adolf Stejskal
5., 23., 42. Martin Daniel
18., 33. Petr Hanzal
32. Adolf Stejskal
39., 59. M. Raphael Belei
44. Jiří Coufal
12. 4. 17 20:15 P3 Ugandská ťava VET Indus VET 4. 0:2 (0:0)
Utkání podprůměrné úrovně, dáno i vytrvalým deštěm. Vyrovnané utkání rozhodl na konci Indus a ubránil výsledek.
Ugandská ťava VET Indus VET
Aristotelis Caravanas – M. Raphael Belei, Tomáš Burian, Jiří Coufal, Petr Hanzal, Matouš Hilar, Lukáš Křeček, Vladimír Spěvák, Petr Vařeka vs Jiří Englich – Tomáš Coufal, Jaroslav Dlouhý, Radek Koryta, Václav Kropáček, Luděk Kula, Milan Němeček, Pavel Vyroubal, Petr Zoubek
45. Václav Kropáček
46. Pavel Vyroubal
5. 4. 17 19:30 DEKAN FC Střešovice Ugandská ťava VET 3. 4:6 (3:2)
Domácí po poločase vedli o jednu branku. Ve druhé půli však hosté zabrali a dokázali otočit výsledek ve svůj prospěch. Velmi pěkné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Husák
FC Střešovice Ugandská ťava VET
Josef Viktorin – Stanislav Bruder, Zdeněk Holakovský, Jozef Holiač, Václav Křikava, Jiří Lacina, Tomáš Otta vs Aristotelis Caravanas – Tomáš Burian, Jiří Coufal, Petr Hanzal, Matouš Hilar, Lukáš Křeček, Petr Vařeka
5. Stanislav Bruder
6., 55. Jozef Holiač
23. Jiří Lacina
4., 25., 39. Tomáš Burian
34. Jiří Coufal
37., 45. Matouš Hilar
29. 3. 17 17:00 DEKAN Ugandská ťava VET Bronx KKK VET B 2. 8:4 (5:1)
Poklidné utkání skončilo vítězstvím týmu Ugandská ťava. Trnka, Klail
Ugandská ťava VET Bronx KKK VET B
Robert Kaňka – Tomáš Burian, Aristotelis Caravanas, Jiří Coufal, Petr Hanzal, Vladimír Spěvák, Petr Vařeka vs Zdeněk Rožánek – Pavel Jinoch, Petr Malý, David Mathouchanh, Radek Nechanský, Martin Nykl, Šimon Rittich, Vladimír Viklický