Po 8.4.19 17:45 MIKU1 Klokan club UVL Radouč FC UVL A   (UVL1A)
Po 8.4.19 19:00 MIKU1 V.S.P.S.V.S. Pěstební dělníci   (HL5B)
Po 8.4.19 20:15 MIKU1 Gepard AFC Šméčka   (HL4B)
Po 15.4.19 17:45 MIKU1 Berger club SUP Cormoran FC SUP   (SVL3A)
Po 15.4.19 19:00 MIKU1 Sedm zbabělých A V.S.P.S.V.S.   (HL5B)
Po 15.4.19 20:15 MIKU1 Vokra VV Gepard AFC   (HL4B)

26. 6. 19 19:00 MIKU2 Polární záře Alibi 11. 0:1 (0:0)
I přes mnoho šancí na obou stranách stačil hostům na výhru jediný gól. Vostatek
Polární záře Alibi
Radek Hůla – Robert Čížek, Jakub Kovařík, Jakub Lojek, Marek Novotný, Vítězslav Rákosník, Petr Štěpánek, Marek Vávra vs David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Tomáš Sova, Matěj Wosyka
52. Matěj Wosyka
12. 6. 19 20:45 TEMPO Alibi Sporčestr City FC 10. 6:0 k.
7. 6. 19 19:30 PRKOP President FC Alibi 9. 3:0 (1:0)
Alibi úvodních deset minut hráli ve čtyřech, celý zápas pak dohrávali bez střídání a hra směrem dopředu jim chyběla. President vyhrál první půli 1:0 a dva slepence po přestávce mu stačily na vítězství 3:0.
President FC Alibi
Martin Kolankiewicz st. – Roman Ježek, Martin Kolankiewicz ml., Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek vs David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Josef Přibyl, Jiří Tourek
20. Martin Kolankiewicz ml.
47. Jan Peclinovský
48. Roman Ježek
29. 5. 19 20:45 TEMPO Alibi Kluci z Vršovic 8. 10:3 (2:2)
Po zaspaném úvodu se Alibi rozjelo k nevídané střelnici. Čestmír Pavlásek
Alibi Kluci z Vršovic
Karel Zacharda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, David Svoboda, Jiří Tourek vs Tomáš Kalčík – Pavel Bílek, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, Pavel Kořínek, Martin Škaloud, Lukáš Stach, Jan Tomšů
60. Jan Tomšů
23. 5. 19 19:30 CESMI Fugas CF A Alibi 7. 5:6 (0:2)
Třičtvrtě zápasu byli hosté lepším týmem, dobře se pohybovali a kombinovali. Ve 45. minutě ale inkasovali z penalty branku na 4:2 a pro domácí to byla šance. Nejednou byli všude dřív a rychle vyrovnali. To hosty probralo a v závěrečných minutách vstřelili dvě branky, domácí stihli již jen jednu.
Fugas CF A Alibi
Tomáš Peterka – Lukáš Burian, Radek Fál, Jan Jilma, Jan Klozar, Lukáš Knoško, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka vs David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Josef Přibyl, Tomáš Sova, Jiří Tourek
55. Pavel Fáry
15. 5. 19 20:45 TEMPO Alibi Gólostroje FC 6. 6:6 (2:3)
Svižný fotbal za stálého deště. Hráči Menšík a Svoboda si otevřeli střelnici a podle toho je výsledek takový, jaký je.
Alibi Gólostroje FC
Karel Zacharda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, Tomáš Sova, David Svoboda, Jiří Tourek vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Vít Nohejl, Jakub Petrás
8., 11., 51. David Svoboda
32., 34. Martin Fořt
60. Tomáš Sova
5., 22., 29., 33., 54. Martin Menšík
58. Miroslav Malý
24. 4. 19 20:45 TEMPO Alibi Eden 1999 4. 5:2 (2:2)
Z domácí strany zbytečné dohady a komentování všeho dění na hřišti zkaziloy dobrý dojem z pěkného zápasu. Richard Boukal
Alibi Eden 1999
David Svoboda – Miroslav Chmelík, Martin Fořt, Radek Klouček, Jaroslav Nečas, Josef Přibyl, Michal Šalanda, Tomáš Sova, Jiří Tourek, Matěj Wosyka vs Karel Mařík – Zdeněk Kašpárek, Vít Křivan, Petr Musil, Vít Nevřela, David Pšenica, Jakub Vaněk
7. Jaroslav Nečas
22., 46. Martin Fořt
33. Michal Šalanda
34. Radek Klouček
29 Michal Šalanda 10. David Pšenica
26. Jakub Vaněk
17. 4. 19 20:45 BECH Princ Praha FC Alibi 5. 6:1 (1:1)
Zprvu to vypadlo, že zápas bude vyrovnaný. Oba týmy byli běhavé a měly svoji strategii. Zaslouženě vyhrál tým Princ Praha.
Princ Praha FC Alibi
Ladislav Novotný – Lukáš Hladký, Lubomír Nakládal, Martin Pospíšil, Martin Sehnal, Ondřej Sehnal, Petr Smolka, Jan Švambera, Ondřej Tisovský, Radek Tuška, Pavel Urbanec, Mikuláš Veselý vs Jaroslav Nečas – Pavel Fáry, Martin Fořt, Radek Klouček, Josef Přibyl, Tomáš Sova, David Svoboda, Karel Zacharda
17. Petr Smolka
39., 42. Radek Tuška
44., 55. Martin Pospíšil
56. Jan Švambera
15. Tomáš Sova
10. 4. 19 20:45 TEMPO Alibi Nebeský bastardi 3. 3:3 (2:0)
Z obou stran pohledné utkání. Alibi bylo dlouho ve vedení, ale Csaplárovské pravidlo, že nejhorší je vedení v poločase 2:0, se potvrdilo. Bastardi ve druhé půli i díky dobře sehrané power-play v závěru vyrovnali na konečných a zasloužených 3:3. František Tůma, Jan Kopřiva
Alibi Nebeský bastardi
David Svoboda – Pavel Fáry, Radek Klouček, Tomáš Kratochvíl, Marek Mitáš, Jaroslav Nečas, Tomáš Sova, Jiří Tourek, Petr Voštiar, Matěj Wosyka vs Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Jan Karban, Jan Kopecký, Daniel Kronďák, Dominik Lipár, Lukáš Plzák
3. Petr Voštiar
13., 45. Jaroslav Nečas
39., 57. Lukáš Andras
41. Lukáš Plzák
3. 4. 19 20:45 TEMPO !nBev Tigers Alibi 2. 2:8 (1:3)
Velice kvalitní, technický zápas z obou stran. Alibi bylo v proměňování příležitostí efektivnější a nakonec zvítězilo větším rozdílem. Utkání bylo vedené v duchu fair-play po celou dobu. Zasloužené vítězství hostů. Stanislav Apolenár, Jan Kopřiva
!nBev Tigers Alibi
Remigiusz Nowak – Dennis Appels, Tom Goossenaerts, Milan Jaček, Paulo Machado, José Ignacio Martín Romo, Javier Uladislao Tello, Elliot van Barthold, Sven Weenink vs Petr Voštiar – Miroslav Chmelík, Pavel Fáry, Radek Klouček, Jaroslav Nečas, Tomáš Sova, Jiří Tourek, Matěj Wosyka
27. Elliot van Barthold
32. Sven Weenink
2., 47., 52. Tomáš Sova
19., 58. Petr Voštiar
28. Matěj Wosyka
49., 60. Radek Klouček
27. 3. 19 20:45 TEMPO Alibi Spirit bar FC B 1. 2:5 (1:2)
Alibi bylo lepší, ale Spirit lépe využil šance. František Tůma, Ondřej Gašparovič