17. 11. 19 20:00 MIKU3 Jižní Sheepy Periferie United 10. 3:7 (0:5)
Michael Puchar – Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Jan Hroník, Petr Kučera, Lukáš Melichar, David Veselý, Antonín Vohanka vs Vojtěch Buřič – Jan Dosoudil, Jakub Kudýn, Daniel Ochman, Adam Pejsar, Marián Šeliga, Martin Štěrba, Filip Zálešák
10., 27., 38. Filip Zálešák
17. Marián Šeliga
42. Adam Pejsar
10. 11. 19 17:30 HANSP Notor Střešovice FC Jižní Sheepy 9. 12:5 (3:4)
Hosté začali ve čtyřech a prohrávali, pak jim ale došel pátý hráč do pole a první půli otočili. Po přestávce jim ale totálně došly síly a Notor nakonec jasně vyhrál.
Notor Střešovice FC Jižní Sheepy
Ondřej Jelínek – Tomáš Donát, Jakub Javůrek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Jan Krouský, Tomáš Vavřina, Jakub Vorel vs Petr Kučera – Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Jan Hroník, David Veselý, Antonín Vohanka
48. Jan Hroník
1. 11. 19 19:15 P1 Jižní Sheepy Nalejto 1.FC 8. 2:9 (2:2)
Do poločasu vyrovnaný zápas, po přestávce už se ale domácí vůbec nedostali do hry a Nalejto si připsalo vysokou výhru. Ondřej Sosna
Jižní Sheepy Nalejto 1.FC
Michael Puchar – Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Jan Hroník, Lukáš Melichar, Antonín Vohanka vs Jiří Pikner – David Bobáň, Marek Hála, Vojtěch Kliment, Marek Pont, Zdeněk Semecký, Jan Souček
19. Lukáš Balcárek
20. OG
1., 45. Vojtěch Kliment
29. Jan Souček
35., 51., 51., 55. Marek Pont
49., 53., 59. David Bobáň
20. 10. 19 20:00 ZAK Bruins FC Jižní Sheepy 7. 3:2 (1:2)
Z obou stran velmi dobré utkání. Hosté ze závěrečného tlaku už nevyrovnali, takže body berou domácí. Kohout
Bruins FC Jižní Sheepy
Ivan Bareika – Rinat Akhmetov, Kyrylo Linov, Andrey Polyakov, Vladimir Pushkarev, Ilia Skirdov, Dmytro Zaporozhchenko vs Michael Puchar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Petr Kučera, Lukáš Melichar, David Veselý
4. Ilia Skirdov
42. Dmytro Zaporozhchenko
49. Kyrylo Linov
6., 18. Lukáš Balcárek 10. Filip Balcárek
12. 10. 19 10:00 ZAK Jižní Sheepy Kbelské vosy B 6. 5:5 (2:1)
Tým Jižní Sheepy neměl hráče na střídání, přesto hrál v tlaku, ale na výhru to bylo málo. Janča
Jižní Sheepy Kbelské vosy B
Michael Puchar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Lukáš Melichar vs Marek Owsiany – Lukáš Beneš, Vojtěch Češka, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Čeněk Skoč, Jaroslav Souček, Tomáš Svoreň, Jan Traub, Dominik Vlasák
17. Michal Mejsnar
6. 10. 19 20:00 ZAK Jižní Sheepy U.G.A.R. FC 5. 4:7 (1:3)
Opravdu kvalitní podívaná. Sheepy srážela nedisciplinovanost, přesto bojovali až do konce. Jan Nováček, Josef Michalec
Jižní Sheepy U.G.A.R. FC
Michael Puchar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Kiryl Kokarau, Lukáš Melichar, David Veselý vs Alnur Oskar – David Ardbelava, Oleksandr Desyk, Vladislav Gorbunov, Danil Klimentev, Sándor Kohán, Yaroslav Peliak, Mykola Svorozhynskyy
28. Filip Balcárek
32., 35., 53. Lukáš Melichar
5., 45., 50., 55. David Ardbelava
17., 58. Sándor Kohán
25. Oleksandr Desyk
29. 9. 19 18:45 HANSP Hajduk Hůrka A Jižní Sheepy 4. 10:0 (6:0)
Hosté nastoupili pouze 4+1, byli sice fotbalovější, ale nedařilo se jim bránit a tak bylo brzy rozhodnuto. Ani příchod šestého hráče (za stavu 5:0) nezastavil domácí. Šebek
Hajduk Hůrka A Jižní Sheepy
Nathan Kračunov – Ondřej Cafourek, David Dušek, David Exner, Patrik Furimský, Adam Hrníčko, Jaroslav Ptáček, Martin Štroukal vs Filip Balcárek – Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Kiryl Kokarau, Petr Kučera, David Veselý
1., 16., 23., 49. Ondřej Cafourek
8., 13., 54. Martin Štroukal
10. David Exner
42. Jaroslav Ptáček
44. Patrik Furimský
21. 9. 19 10:00 ZAK Jižní Sheepy KTB B 3. 1:5 (0:1)
První půle se domácí drželi, i když hráli celý zápas ve čtyřech. V druhé půli jim došli síly a hosté rozhodli ve svůj prospěch. Vostatek
Jižní Sheepy KTB B
Filip Balcárek – Roman Hegenbart, Jan Hroník, David Veselý, Antonín Vohanka vs Miloslav DoubravaDominik Behan, Lukáš Bernard, Petr Karlický, Tomáš Krupka, Jan Švára
55. Roman Hegenbart 25. Lukáš Bernard
35. Dominik Behan
38. Miloslav Doubrava
45. Tomáš Krupka
59. Jan Švára
15. 9. 19 16:15 ZAK Sen Černý Most II PG Jižní Sheepy 2. 0:3 (0:0)
Hosté byli míň na balónu, přesto v koncovce zápasu rozhodli o svém vítězství. Taras Vatral, Yahor Ivanov
Sen Černý Most II PG Jižní Sheepy
Tomáš Kebísek – Ondřej Fencl, František Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Michal Koščo, Lukáš Markvart, Lukáš Moravec vs Filip Balcárek – Roman Hegenbart, Petr Kučera, Lukáš Melichar, David Veselý, Antonín Vohanka
49. Roman Hegenbart
53., 54. Lukáš Melichar
6. 9. 19 20:15 ZABEH Jižní Sheepy Scarface AC 1. 1:10 (1:6)
Jasná záležitost vítězů, ti měli v první půli na střídání. Zato Sheepy nastupovaly ve čtyřech, pak jim přišel hráč do pole, ale za stavu 1:4 se jim jiný hráč zranil a tak dohrávaly v oslabení až do konce. Oba týmy podaly kolektivní výkon. Jambor
Jižní Sheepy Scarface AC
Filip Balcárek – Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Petr Kučera, David Veselý vs Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Petr Kadeřábek, Karel Němeček, Roman Procházka, Stanislav Roubíček