Út 10.9.19 18:15, 19:30 SLIVE Fifty-two faders
So 21.9.19 08:45, 10:00, 11:15 TEMPO Drsný šrouby
Po 23.9.19 19:30, 20:45 CESMI Čanda bůráků
Pá 27.9.19 18:15, 19:30 HANSP Lesser Side FC
So 28.9.19 11:15, 12:30 ZAK Talent Praha FC
Pá 4.10.19 18:15, 19:30 PRKOP Herbal Fusion
Út 8.10.19 18:15, 19:30 SLIVE MC Sarmat A
Po 14.10.19 19:15, 20:30 MOTO3 Čanda bůráků
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Skupinu ovládli nováčci Herbal Fusion a Sarmat, kteří oba hrají Hanspaulku teprve pár sezon. Do fotbalu však na hřišti dávají vše, a tak oba celky zbytku tabulky poměrně sebejistě s pěkným náskokem utekli. Ač oba mají shodný počet bodů, z prvního místa však postupuje Herbal Fusion, který svého kolegu porazil. Sarmat tak alespoň – stejně jako na jaře – dobyl většinu statistik, vedle nejlepšího střelce (Anatolie Rusu) a útoku celkově také obdržel nejméně branek. Pokud sestavu nějak výrazně nepromění a zachová vyvážený poměr obrany a útoku, nemusí být ani pátá liga na delší dobu konečnou. Na druhém konci tabulky byly největším otloukánkem rozhodně Drsný šrouby, které získaly za celou sezonu jen dva body za výhru nad Fifty-two faders. Ti měli ještě kolo před koncem naději na záchranu, leč Drny nacházející se na třetí příčce pro ně byly příliš velké sousto a se skupinou se loučí. Stejně jako Améby, které se alespoň rozloučily velkolepou výhrou nad Lesser Side. Na poslední chvíli se zachránil Horst, když zvládl porazit Čandu bůráků. Za zmínku ještě jistě stojí neuvěřitelná výhra Herbalu 17:2 nad Sarmatem, takováto exhibice se v šestce zas tak často nevidí.

1. 12. 19 12:30 P3 MC Sarmat A Alvarez D.C. 11. 7:1 (5:0)
Svůj zápas hrál Rusu, který rozhodl o vysokém vítězství domácích. Petr
MC Sarmat A Alvarez D.C.
Mykhaylo Zozulynets – Mykola Landiak, Volodymyr Paliukh, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Ihor Pukhal, Mykhailo Pukhal, Mykhaylo Pukhal, Anatolie Rusu, Mykhailo Simkin vs Róbert Szántó – Tomáš Čejna, Roman Kovařík, Břetislav Lauer, Rudolf Lavický, Jiří Mrázek, Tomáš Szántó, Ladislav Vamberský, Ladislav Velechovský
5., 8., 16., 20., 34., 55. Anatolie Rusu
15. Mykhailo Simkin
35. Ladislav Velechovský
1. 12. 19 12:30 BECH Herbal Fusion Černý pumy 11. 4:1 (1:1)
V prvním poločase plno šancí na obou stranách. Ve druhé půli začali domácí dominovat. Zápas technický a nadprůměrný. Jedlička
Herbal Fusion Černý pumy
Daniel Rosenheim – Daniel Bartoň, David Bílek, David Holub, Jonáš Klimt, Tomáš Loukota, János Lyubka, Ivan Pylypchynets vs Tomáš Malina – Lukáš Bebr, Jan Furo, Marek Hettner, Petr Jandourek, Filip Kinkor, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana