So 19.10.19 11:15 KBELY Kbelské vosy B U.G.A.R. FC   (HL4E)
So 16.11.19 11:15 KBELY Mamissero Kapr tým 86 B   (HL5H)
So 16.11.19 12:30 KBELY Kbelské vosy B Notor Střešovice FC   (HL4E)

1. 12. 19 12:30 P1 Horst 1.FC Čanda bůráků 11. 3:0 (1:0)
Martin Odvárko – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Michal Hudák, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Václav Nič, Karel Schaffner, Jakub Šumanský, Zdeněk Uher, Dmytro Yakushevych vs Pavel Melichar – Michal Machurka, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, Dan Souček, Václav Voslář
54. Jakub Šumanský
56. Lucián Baltaretu
60 Jakub Šumanský
24. 11. 19 18:45 P2 Černý pumy Horst 1.FC 1. 8:0 (5:0)
Jednoznačné utkání, ve kterém jasně vyhrál tým domácích. Lukáš Soukup, Tomáš Mesiereur
Černý pumy Horst 1.FC
Tomáš Malina – Lukáš Bebr, Jan Furo, Marek Hettner, Filip Kinkor, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana vs Milan Kašpar – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Michal Hudák, Petr Kadlec, Václav Nič, Karel Schaffner, Vojtěch Schaffner, Jakub Šumanský, Dmytro Yakushevych
3., 39. Jan Nosek
6., 7., 9., 15., 45. Filip Kinkor
50. Lukáš Bebr
17. 11. 19 15:00 P3 Améby AFC B Horst 1.FC 10. 2:3 (0:1)
Horst hrál zataženě a těžil z chyb při tlaku Améb. Po vyrovnání zlepšil Horst hru a v závěru vyhrál. Janča
Améby AFC B Horst 1.FC
Ivan Lach – Marek Čekan, Jakub Ehespanner, František Kroužil, Petr Maxa, Jan Šípek, Ivan Souček vs Martin Odvárko – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Michal Hudák, Petr Kadlec, Václav Nič, Zdeněk Pospíchal, Karel Schaffner, Vojtěch Schaffner, Jakub Šumanský, Zdeněk Uher
40. Jakub Ehespanner
49. Ivan Souček
29., 53. Jakub Šumanský
41. Václav Nič
10. 11. 19 13:45 P2 Horst 1.FC Alvarez D.C. 9. 2:3 (2:1)
Techničtější a kombinačně vyspělejší hosté se nechali v úvodu zápasu zaskočit podařenými akcemi domácích. Po výměně stran se začali hosté více prosazovat i ve finální fázi svých útočných akcí a během osmi minut se jim podařilo otočit v jejich prospěch. Andrle
Horst 1.FC Alvarez D.C.
Martin Pistulka – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Michal Hudák, Václav Nič, Martin Odvárko, Karel Schaffner, Vojtěch Schaffner, Jakub Šumanský, Zdeněk Uher vs Jiří Mrázek – Tomáš Čejna, David Jiroušek, Roman Kovařík, Břetislav Lauer, Rudolf Lavický, Ladislav Vamberský, Ladislav Velechovský
3. Lucián Baltaretu
14. Vojtěch Schaffner
25. Rudolf Lavický
32. Ladislav Velechovský
40. Roman Kovařík
3. 11. 19 17:30 P3 MC Sarmat A Horst 1.FC 8. 13:2 (4:1)
Domácí tým perfektně kombinoval a proměňoval nabídnuté šance. Přes snahu hostů se hrálo jen na jednu branku.
MC Sarmat A Horst 1.FC
Mykhaylo Zozulynets – Zenovii Chernomyz, Mykola Landiak, Oleksandr Maslennikov, Volodymyr Paliukh, Mykola Povarnitsyn, Vasyl Povarnitsyn, Ihor Pukhal, Mykhailo Pukhal, Mykhaylo Pukhal, Anatolie Rusu, Mykhailo Simkin, Yurii Skorobohatko vs Karel Schaffner – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Michal Hudák, Václav Nič, Zdeněk Pospíchal, Vojtěch Schaffner, Jakub Šumanský, Zdeněk Uher
31. Zdeněk Pospíchal
20. 10. 19 10:00 HANSP Horst 1.FC Lesser Side FC 7. 2:8 (2:3)
Hosté měli celý zápas pod kontrolou. Zasloužené vítězství Lesser Side.
Horst 1.FC Lesser Side FC
Karel Schaffner – Petr Hlavička, Michal Hudák, Václav Nič, Martin Pistulka, Zdeněk Pospíchal, Jakub Šumanský, Zdeněk Uher vs Ondřej Krejčí – Martin Bedrna, Matej Martinec, Duc Hoang Nguyen Thien, Jiří Půlpán, Timotej Rajniš, Vojtěch Rous, Jan Starec, Kryštof Vítek
55. Jiří Půlpán
13. 10. 19 20:00 P3 Talent Praha FC Horst 1.FC 6. 8:2 (3:1)
V první půli na šance zápas vyrovnaný. Útočný fotbal z obou stran. V druhé půli byli lepší a produktivní domácí. Rataj
Talent Praha FC Horst 1.FC
Josef Holovský – Martin Beránek, Tomáš Bruder, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Michal Kahoun, Luboš Míchal, Adam Stuchel, Štěpán Ungvari vs Karel Schaffner – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Michal Hudák, Petr Kadlec, Václav Nič, Martin Pistulka, Zdeněk Pospíchal, Vojtěch Schaffner, Jakub Šumanský, Zdeněk Uher
55. Lucián Baltaretu
6. 10. 19 18:45 SCBEC Herbal Fusion Horst 1.FC 5. 3:2 (1:1)
Zajímavý souboj dravého mládí proti zkušeným fotbalovým matadorům. Hosté ve druhém poločase svého soupeře možná dokonce přestříleli, ale celkově na balonu dominovali domácí a nakonec zaslouženě vyhráli.
Herbal Fusion Horst 1.FC
Adam Novotný – David Holub, Jonáš Klimt, Tomáš Loukota, János Lyubka, Daniel Rosenheim vs Karel Schaffner – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Václav Nič, Martin Pistulka, Zdeněk Pospíchal, Vojtěch Schaffner, Jakub Šumanský
21. Daniel Rosenheim
38. Adam Novotný
50. János Lyubka
28. Lucián Baltaretu
49. Petr Hlavička
29. 9. 19 17:30 P1 Horst 1.FC Fifty-two faders 4. 1:3 (1:0)
Pětisté utkání domácího týmu, bohužel prohrané.
Horst 1.FC Fifty-two faders
Karel Schaffner – Lucián Baltaretu, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Václav Nič, Martin Pistulka, Zdeněk Pospíchal, Vojtěch Schaffner, Jakub Šumanský, Zdeněk Uher vs Jakub Milion – Jiří Dušek, Matouš Kapek, Jakub Nedvěd, Dominik Petr, Jakub Toušek
26. Martin Pistulka 34., 47. Dominik Petr
46. Jakub Milion
22. 9. 19 16:15 ZAK Drsný šrouby Horst 1.FC 3. 2:3 (1:0)
Průměrné utkání skončilo těsným vítězstvím hostů. Trnka
Drsný šrouby Horst 1.FC
David Roubal – Michal Balcárek, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Michal Zlatoš vs Karel Schaffner – Petr Hlavička, Michal Hudák, Václav Nič, Zdeněk Pospíchal, Vojtěch Schaffner, Jakub Šumanský, Zdeněk Uher
15. Jiří Franěk
47. Bohdan Jelen
49., 55. Zdeněk Pospíchal
56. Zdeněk Uher
15. 9. 19 18:45 TEMPO Horst 1.FC Drny FC 2. 3:3 (2:1)
Zápas ve vysokém tempu a nasazení. Šance střídala šanci, domácí byli zpočátku aktivnější a tlačili se víc do brány, ve druhé půli se hodně zlepšili hosté.