Út 17.9.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU4 Litrpůl FC
Út 17.9.19 18:00, 19:15, 20:30 STER1 Tream Deam FC
Út 17.9.19 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Černý koně TMK
Čt 19.9.19 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Orosený Paragraf
Čt 26.9.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU4 Limita
Út 1.10.19 17:45, 19:00, 20:15 MIKU4 Nottoric Forest
Út 1.10.19 18:00, 19:15, 20:30 KORAB Pivojs s.r.o.1.FC
St 2.10.19 18:15, 19:30 PRKOP Kontis 1.FC
Pá 4.10.19 18:00, 19:15 ZAK Prague City FC
Út 8.10.19 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Traktor Praha A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Orosený Paragraf nezačal sezonu zrovna nejlíp, když s Nottoric Forestem prohrál 0:6. Po posledním kole pro něj byla tato prohra jen drobnou smutnou příhodou, protože zatímco se Paragraf vrací zpět z prvního místa, Forrest v závěru s Tream Deam jen remizoval a těsně mu tak postup unikl. Z druhého místa postupuje Limita, která se do čela tabulky propracovala po sedmém kole a už zde vydržela. Šťastnou trojici pak doplňují Pivojs, kteří postup urvali doslova na poslední chvíli – gólem minutu před koncem zápasu s Lipnicí. Černý koně sice měli v této sezoně nejlepšího brankáře, ale to bylo tak asi vše. Tým zvyklý pohybovat se mezi šestkou a sedmičkou tentokrát příliš štěstí neměl, místo návratu ho potkal další pád a z poslední ligy se mu bude dostávat ještě hůř. Společně s ním se do nejnižší ligy odsouvají Traktor Praha a Prague City. Pražáci měli přitom ještě šanci se zachránit za předpokladu, že by Kontis pouze remizoval – což se stalo. Nicméně Limita jejich naděje utnula v poslední minutě, kdy si vybojovala již zmíněný postup. Traktor si sice na závěr dal vítězství nad Koňmi, bylo však jen hořkosladké, protože k záchraně mu už nijak nepomohlo.

2. 12. 19 20:45 DEKAN Orosený Paragraf Litrpůl FC 11. 7:4 (3:2)
Obě mužstva měla řadu šancí, domácí jich proměnili víc a zaslouženě vyhráli. Boubín
Orosený Paragraf Litrpůl FC
Aleš Blahut – Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Milan Vrchotka vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Vladimír Hruška, Peter Munduch, Jan Omasta, Jaroslav Opršal, Jiří Zach, Martin Žák