Út 29.10.19 20:15 P1 Medvědi A Gambrinus VH   (HL6C)
Út 19.11.19 19:00 MIKU1 K.K.K. Polnohospodár Praha   (HL7C)
Út 19.11.19 20:15 MIKU1 Dvorce SK MPI A.G.Č.V.   (HL3B)

2. 12. 19 20:15 MIKU2 Prague City FC Limita 11. 2:3 (2:1)
Michal Monček – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Daniel Hovorka, Petr Máša, Michal Matějovský, Jan Šafařík, Martin Smetivý, Tomáš Traspe vs Filip Matoušek – Michal Hanzlík, Adam Kirschner, Marek Klár, Radek Matoušek, Michal Pešek, Richard Rosenkranz, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Vojtěch Zderadička
17. Frederic Berthold Dongmo Kuété
23., 54. Adam Kirschner
60. Marek Klár
18. 11. 19 17:45 MIKU3 Kontis 1.FC Prague City FC 10. 1:2 (0:1)
Červená karta za ruku mimo vápno byla jediným rušným momentem jinak velmi klidného utkání.
Kontis 1.FC Prague City FC
Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Milan Pastvinský, Jan Řechtáček, Jan Vršecký vs Josef Kvítek – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Daniel Hovorka, Petr Máša, Michal Monček, Jan Šafařík, Vlastimil Svatý
50. Lubomír Konečný 21. Daniel Hovorka
45. Michal Monček
50. Josef Kvítek
11. 11. 19 19:15 MOTO2 Prague City FC Černý koně TMK 9. 7:0 (2:0)
Prvních patnáct minut vyrovnaných, pak začali dominovat domácí. Jasné a zasloužené vítězství. Jedlička
Prague City FC Černý koně TMK
David Křivský – Daniel Sasu Agyapong, Frederic Berthold Dongmo Kuété, Daniel Hovorka, Petr Máša, Michal Matějovský, Jan Šafařík, Martin Smetivý vs Vít LukešJan Brouček, Petr Bulín, Petr Konáš, Lukáš Krotil, František Myslivec, Jindřich Richtr, Jakub Turek, Lukáš Vašák
20., 56. Frederic Berthold Dongmo Kuété
26., 52., 58. Daniel Hovorka
36. Daniel Sasu Agyapong
50. Michal Matějovský
29 Michal Matějovský
4. 11. 19 18:15 HANSP Traktor Praha A Prague City FC 8. 4:4 (2:2)
Utkání se přelévalo z jedné strany na druhou a nakonec skončilo poměrně spravedlivou dělbou bodů. Boubín
Traktor Praha A Prague City FC
Vojtěch Bulíček – Josef Alferi, Jan Brož, Jan Novotný, Tomáš Ridzák, Petr Stiblík, Michal Veverka vs Josef Kvítek – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Daniel Hovorka, Petr Máša, Michal Matějovský, Jan Šafařík, Martin Smetivý
12., 36. Michal Veverka
26. Tomáš Ridzák
46. OG
2., 23. Martin Smetivý
47. OG
59. Daniel Hovorka
21. 10. 19 19:15 MOTO3 Prague City FC Sanitka AS 7. 2:1 (2:1)
Vyrovnané utkání rozhodl závěru prvního poločasu.
Prague City FC Sanitka AS
Jan Šafařík – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Petr Máša, Michal Matějovský, Martin Smetivý, Tomáš Traspe vs Michal Strakatý – Marek Ducháč, Aleš Knesl, Vojtěch Selix, David Slaboch, Lukáš Slaboch, Jáchym Straka
21., 27. Michal Matějovský 29. Vojtěch Selix
14. 10. 19 19:00 ZABEH Tream Deam FC Prague City FC 6. 10:5 (4:1)
Vítězové předváděli nápaditý a kombinační fotbal se spoustou krásných akcí, po změně stran polevili a dovolili Prague City alespoň korigovat skóre. Novotný
Tream Deam FC Prague City FC
Tomáš Janský – Petr Aksamít, Ondřej Černík, Adam Drnek, Pavel Janský, Jiří Matuška, Ondřej Nepraš, Petr Nepraš vs Jan Šafařík – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Daniel Hovorka, Petr Máša, Michal Matějovský, Martin Smetivý, Tomáš Traspe
57. Daniel Hovorka
7. 10. 19 17:45 MIKU4 Pivojs s.r.o.1.FC Prague City FC 5. 1:0 (0:0)
V prvním poločase byli lepší domácí, ale gól dali na začátku druhého poločasu. Pak ale začali hrát hosté a jen výborný výkon brankáře zachránil domácím body. Pešek
Pivojs s.r.o.1.FC Prague City FC
Emanuel Gubrický – David Choloděnko, Heřman Kempfer, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Benjamin Tůma vs Jan Šafařík – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Daniel Hovorka, Petr Máša, Michal Matějovský, Tomáš Traspe
34. David Choloděnko 55 Heřman Kempfer
1. 10. 19 20:30 MOTO4 Prague City FC Orosený Paragraf 4. 1:2 (1:2)
Vyrovnaný zápas, který díky lepší koncovce vyhrál tým hostů. Svoboda
Prague City FC Orosený Paragraf
Petr Máša – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Daniel Hovorka, Michal Matějovský, Jan Šafařík, Martin Smetivý, Vlastimil Svatý vs David Zdvořáček – Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Milan Kalný, Martin Kouba, Ivo Kratěna, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Martin Vondráček, Milan Vrchotka
25. Martin Smetivý 11., 22. Martin Kouba
23. 9. 19 20:30 STER3 Nottoric Forest Prague City FC 3. 5:3 (1:2)
Hostující brankář neunesl porážku a pokusil se po utkání vyvolat bitku.
Nottoric Forest Prague City FC
Vladimír Hnát – Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Michal Polák, Josef Slánský, Petr Svoboda, Jan Verner, Vladimír Verner, Karel Zoubek vs Josef Kvítek – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Daniel Hovorka, Petr Máša, Dominik Prokeš, Jan Šafařík, Tomáš Traspe
60. Josef Kvítek
16. 9. 19 20:45 DEKAN Prague City FC Litrpůl FC 2. 4:6 (4:1)
Opravdu zajímavé utkání. Ve 23. minutě vedli Prague City 4:0, leč totálně selhali. V závěrečné desetiminutovce Litrpůl otočil výsledek a vyhrál. Janda
Prague City FC Litrpůl FC
Josef Kvítek – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Daniel Hovorka, Petr Máša, Michal Matějovský, Jan Šafařík, Martin Smetivý, Vlastimil Svatý vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Vladimír Hruška, Peter Munduch, Jan Omasta, Jan Vávra, Jiří Zach, Martin Žák
3. Michal Matějovský
10. Vlastimil Svatý
15., 23. Frederic Berthold Dongmo Kuété
26., 52., 60. Jan Omasta
50., 57., 59. Vladimír Hruška
9. 9. 19 17:45 MIKU4 Lipnice Prague City FC 1. 5:1 (1:1)
Zasloužená výhra domácích. Kocman
Lipnice Prague City FC
Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Tomáš Huleš, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík vs Josef Kvítek – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Daniel Hovorka, Petr Máša, Michal Matějovský, Jan Šafařík, Vlastimil Svatý