Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 22.6.20 | 19:00 | P3 | Tycho de Brahe FC A Díky čau Pirelli FC | 11. | 0:0 |
Út 9.6.20 | 19:00 | METE1 | Yugo FC Tycho de Brahe FC A | 10. | 0:0 |
Po 1.6.20 | 20:15 | METE1 | Torpédo Hulín FC Tycho de Brahe FC A | 9. | 0:0 |
Út 19.5.20 | 20:15 | P3 | Tycho de Brahe FC A Torolka | 8. | 0:0 |
Po 11.5.20 | 19:15 | ZAK | Sokol Picasso B Tycho de Brahe FC A | 7. | 0:0 |
Út 5.5.20 | 19:30 | DEKAN | Tycho de Brahe FC A Papíráci CF | 6. | 0:0 |
Po 27.4.20 | 20:30 | MOTO1 | BongoBongo AC Tycho de Brahe FC A | 5. | 0:0 |
Út 21.4.20 | 20:15 | P3 | Tycho de Brahe FC A Kehar Club FC | 4. | 0:0 |
Po 6.4.20 | 20:30 | ZAK | Erectico TBC Tycho de Brahe FC A | 3. | 0:0 |
Út 31.3.20 | 19:00 | MIKU3 | Tycho de Brahe FC A Eden 1999 | 2. | 0:0 |
Po 23.3.20 | 19:00 | METE1 | Celtic THK Tycho de Brahe FC A | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kehar Club FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Torolka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Sokol Picasso B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | BongoBongo AC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Papíráci CF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Erectico TBC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Torpédo Hulín FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Yugo FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Celtic THK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Tycho de Brahe FC A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Eden 1999 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Díky čau Pirelli FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 15.4.20 | 18:15 | CESMI | Lucián FC B Tutto bene B (HL6H) |
St 15.4.20 | 19:30 | CESMI | Dynamo UK Steaua FC (HL2B) |
St 15.4.20 | 20:45 | CESMI | Blok D Bylo nás pět plus jedna (HL6D) |
St 13.5.20 | 17:45 | MIKU2 | Kovárna PC Bába FC (HL7E) |
St 13.5.20 | 19:00 | MIKU2 | Dejnámbůra FC Houbařův Ráj (HL8F) |
St 13.5.20 | 20:15 | MIKU2 | J.R.Club VET A Notorkros FK VET (VL2B) |