30. 11. 21 19:15 MOTO1 Dvacítka Torpedo Ohrobec SKA 11. 5:2 (3:0)
Za chladného a deštivého večera se hrál pěkný fotbal. Rozhodla lepší koncovka Dvacítky. Vostatek
Petr Chalupa – Ondřej Berky, Vít Halák, Petr Karlík, Patrik Ledvinka, Petr Šiška, Ondřej Staněk, Tomáš Vanča, Petr Vymetal vs Andrej Šnajder – Viktor Chačaturov, David Eppert, Lukáš Mašek, Ladislav Nezbeda, Marek Opočenský, Jiří Semotán, Filip Šmied, Jan Štefánek, Michal Suchánek
41. Filip Šmied
52. OG
17. 11. 21 19:00 METE1 Demoliční četa Dvacítka 10. 0:6 k.
11. 11. 21 19:15 MOTO1 Dvacítka Flyers Jinonice FC 9. 1:8 (1:2)
První poločas byl celkem vyrovnaný. Ve druhém poločase byli efektivnější hosté, kteří si vytvořili spoustu šancí. Karas
Dvacítka Flyers Jinonice FC
Petr Chalupa – Pavel Češík, Petr Karlík, Patrik Ledvinka, Miroslav Polívka, Petr Šiška, Tomáš Vanča vs Filip Zelenka – Matěj Blažek, Lukáš Brávek, Radoslav Kováč, Dominik Nátr, Tomáš Rossmann, Jakub Svoboda, Daniel Žížala
14. Tomáš Vanča 6. OG
25., 60. Daniel Žížala
33. Dominik Nátr
35., 57. Tomáš Rossmann
44. Radoslav Kováč
55. Matěj Blažek
3. 11. 21 18:00 SCBEC Kliďas FC Dvacítka 8. 1:3 (0:1)
Domácí nedostáli v koncovce svému názvu a dokázali skórovat až v úplném závěru. Zasloužená výhra Dvacítky. Beneš
Kliďas FC Dvacítka
Bohuslav Křeček – Lukáš Hloucal, Jiří Loucký, Aleš Nekvapil, Jiří Trlifaj, Libor Trlifaj, Martin Wenglorz vs Petr Chalupa – Petr Chlad, Patrik Ledvinka, Petr Šiška, Tomáš Vanča, Vojtěch Veselý, Petr Vymetal
58. Jiří Trlifaj 15. Petr Vymetal
35. Petr Šiška
36. Patrik Ledvinka
28. 10. 21 19:30 HANSP La Famiglia Dvacítka 1. 1:1 (1:1)
Menší rozměry hřiště brzdily individuální snahy o překvapivou akci. Nedařilo se ani kombinacím, takže padly jen dva góly. Remíza je spravedlivá. Andrle
La Famiglia Dvacítka
Marian Krajč – Carlo Maria Maione, Vojtěch Obhlídal, Pavel Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Petr Chalupa – Ondřej Bělovský, Petr Chlad, Petr Karlík, Patrik Ledvinka, Miroslav Polívka, Petr Šiška, Tomáš Vanča
9. Matěj Zuna 14. Petr Chlad
20. 10. 21 20:15 P3 Dvacítka K.T.S. FC 7. 3:3 (1:2)
Přes počáteční tlak domácích se podařilo K.T.S. vyrovnat a později překlopit skóre na svou stranu. Po přestávce byla lepší Dvacítka, stačilo to ale nakonec jen na bod. Ondřej Benačan, Lukáš Černý
Dvacítka K.T.S. FC
Petr Chalupa – Petr Chlad, Patrik Ledvinka, Miroslav Polívka, Tomáš Vanča, Vojtěch Veselý, Petr Vymetal vs Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Vít Kodytek, Tomáš Miko, Tomáš Pata
3. Petr Vymetal
53. Petr Chlad
56. Miroslav Polívka
13. Martin Fiala
25., 42. Roman Dušek
14. 10. 21 19:00 P2 Městská policie Dvacítka 6. 2:2 (0:2)
Maxim Andritchi
Městská policie Dvacítka
Kamil Vícha – Jiří Babica, Lukáš Bártek, Lukáš Johannes, Libor Martinček, David Panýrek, Vladimír Panýrek, Martin Puk, Karel Růžička vs Petr Chalupa – Ondřej Bělovský, Petr Chlad, Benjamin Činčila, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Miroslav Polívka, Tomáš Vanča, Vojtěch Veselý
31. Martin Puk
50. Karel Růžička
2. Vít Halák
23. Petr Chlad
6. 10. 21 20:15 METE2 Restaurace U Pecků B Dvacítka 5. 0:6 k.
Utkání ve vysokém tempu, bez faulů a záludností. Druhý poločas patřil jasně hostům. Rataj
Restaurace U Pecků B Dvacítka
Petr Kovařík – Jakub Daněček, Viktor Dolejš, Michael Jaroš, František Kafka, Petr Kruml, Filip Mančal, Tomáš Veselý vs Petr Chalupa – Petr Chlad, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Miroslav Polívka, Petr Šiška, Vojtěch Veselý
60. Miroslav Polívka
30. 9. 21 19:15 HRAB1 Dvacítka Absinth 4. 1:3 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Absinth musel dotahovat, v závěru ale proměnil své šance a vyhrál. Jakub Plaček
Dvacítka Absinth
Petr Chalupa – Ondřej Berky, Petr Chlad, Benjamin Činčila, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Tomáš Vanča vs Michael Štván – Kamil Bašista, Adam Hartl, Josef Macháč, Jiří Medvec, Martin Moník, Václav Sklenář, Marek Šumník, Martin Zeman
38. Petr Chlad 58., 59., 59. Adam Hartl
20. 9. 21 19:30 LITVI Domácí potřeby A Dvacítka 3. 7:1 (1:1)
Velmi slušné utkání, ve kterém měli v prvním poločase převahu hosté. Po přestávce už ale hráli jen Domácí potřeby.
Domácí potřeby A Dvacítka
Jan Roule – Miroslav Grobár, Jan Hrazdira, Adam Krmela, Michal Louda, Patrik Urban, Jakub Zatkal vs Petr Chalupa – Pavel Češík, Benjamin Činčila, Petr Karlík, Patrik Ledvinka, Petr Šiška, Ondřej Staněk, Vojtěch Veselý, Petr Vymetal
25., 41., 52. Miroslav Grobár
31. Michal Louda
37. Adam Krmela
38., 40. Jakub Zatkal
8. Petr Karlík
13. 9. 21 20:15 MIKU4 Dvacítka A.G.Č.V. 2. 3:2 (1:2)
Hra na jednu branku. Domácí celý zápas dobývali obranu soupeře a nakonec se jim v závěru podařilo vstřelit vítězný gól.
Dvacítka A.G.Č.V.
Patrik Ledvinka – Ondřej Bělovský, Petr Chlad, Petr Karlík, Petr Šiška, Vojtěch Veselý, Petr Vymetal vs Jan Sochor – Jiří Hendrich ml., Marek Holko, Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Martin Polívka, Matěj Rzounek, Ondřej Urbánek