Ne 10.10.21 20:00 P1 Hoptajch team Lord Mayor Idiot   (HL4F)
Ne 17.10.21 18:45 P1 MTPCH Tým Jakuba Harapáta   (HL5I)
Ne 17.10.21 20:00 P1 Atomovej brouk B MC Sarmat A   (HL4F)

2. 12. 21 19:30 ZAK Tycho de Brahe SUP Starci na chmelu SUP A 11. 2:2 (2:2)
Vyrovnaný zápas skončil zaslouženou remízou. Jambor
Miroslav Volák – Vladimír Chrástecký, Pavel Fiala, Viktor Kassl, Jan Oplt, Jiří Runtsch, Michal Sojka, Petr Vejvoda, Karel Vodička vs Jaroslav Kroh – Tomáš Andrle, Jiří Charvát, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Evžen Nácar, Pavel Náplava, Vladek Šlezingr, Josef Slunéčko
12. Vladimír Chrástecký
6. Jiří Charvát
9. OG
18. 11. 21 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A SG Malešice 10. 7:1 (4:1)
Domácí, i když prohrávali, tak nakonec jasně zvítězili. Koncovka patřila jim a zaslouženě berou body. Dvořák
Starci na chmelu SUP A SG Malešice
Jaroslav Kroh – Tomáš Andrle, Jiří Charvát, Stanislav Coňk, Vladimír Kopecký, Evžen Nácar, Pavel Náplava, Lukáš Pater, Josef Slunéčko vs Tomáš Krátký – Tomáš Bárta, Martin Čtrnáctý, Martin Felix, Zdeněk Genčev, Ivan Georgiev, Milan Korman, Filip Novák, Daniel Retych, Michal Stejskal
8. Stanislav Coňk
10. Vladimír Kopecký
13., 54. Jiří Charvát
29., 32., 51. Tomáš Andrle
6. Martin Čtrnáctý
11. 11. 21 17:00 ZAK Radouč FC B Starci na chmelu SUP A 9. 4:0 (0:0)
Zcela jednoznačný průběh druhé půle po bezbrankovém prvním poločase znamenal plný bodový zisk pro domácí. Hosté se opět nedočkali ani branky.
Radouč FC B Starci na chmelu SUP A
Rudolf Klinka – Václav Hrabě, Jakub Kolář, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Petr Senohrábek, Jan Yousif vs Jaroslav Kroh – Tomáš Andrle, Jiří Charvát, Stanislav Coňk, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Evžen Nácar, Pavel Náplava, Lukáš Pater, Vladek Šlezingr, Josef Slunéčko
35. Ivan Roztočil
51. Jakub Kolář
55., 60. Václav Hrabě
4. 11. 21 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Kbelák FC SUP 8. 0:3 (0:2)
Jednoznačné utkání. Jambor
Starci na chmelu SUP A Kbelák FC SUP
Jaroslav Kroh – Tomáš Andrle, Jiří Charvát, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Pavel Náplava, Lukáš Pater, Vladek Šlezingr vs Zdeněk Potůček – Martin Boháč, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Roman Kašajík, Petr Kubík, Oto Leitgeb, Marek Novotný, René Ollé, Stanislav Steklý, Jan Thienel, Jiří Veselý
3. Petr Kubík
11., 43. Stanislav Steklý
21. 10. 21 17:00 ZAK Jawa-Suprtechno B Starci na chmelu SUP A 7. 5:2 (1:0)
Domácí vyhráli zaslouženě, neboť se dočkali pěti branek. Hosté drželi krok do 50. minuty, i když jejich projev byl více méně neurovnaný. Jambor
Jawa-Suprtechno B Starci na chmelu SUP A
Vladimír Hora – Pavel Gerschon, Miroslav Kastner, Martin Rampach, Daniel Rezek, Martin Slavík, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Jaroslav Kroh – Tomáš Andrle, Jiří Charvát, Stanislav Coňk, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Evžen Nácar, Lukáš Pater, Josef Slunéčko
10., 56. Daniel Rezek
43. Martin Rampach
49. Pavel Svátek
54. OG
45. Vladimír Kopecký
50. Josef Slunéčko
14. 10. 21 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Lucián FC SUP 6. 3:4 (3:1)
Zápas v poklidném tempu, šance na obou stranách. Zpočátku byli domácí lepší, ujali se vedení a diktovali hru. V druhé půli začali více hrát hosté, domácí dělali chyby a hosté jich využili.
Starci na chmelu SUP A Lucián FC SUP
Jaroslav Kroh – Tomáš Andrle, Jiří Charvát, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Evžen Nácar, Lukáš Pater, Vladek Šlezingr, Josef Slunéčko vs Václav Kohout – Karel Borek, Filip Burda, Jaroslav Chalaš, George Kisugite, Miloš Kraus, Čestmír Pavlásek, Miloš Zenkl
58. OG
7. 10. 21 20:15 P1 Veget FC SUP Starci na chmelu SUP A 5. 4:2 (3:1)
Bojovné utkání s územní převahou domácích. Vojtěch Mráz, Tomáš Zach
Veget FC SUP Starci na chmelu SUP A
Antonín Kühn – Ján Chromek, Ján Dzvoník, Michal Henzl, Karel Kulhánek, Petr Lédl, Stanislav Malíř, Pavel Tvrdík, Pavel Valta vs Jaroslav Kroh – Tomáš Andrle, Jiří Charvát, Stanislav Coňk, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Evžen Nácar, Pavel Náplava, Lukáš Pater, Vladek Šlezingr, Josef Slunéčko
15. Pavel Valta
20., 57. Michal Henzl
20. Ján Chromek
22. Vladimír Kopecký
35. Lukáš Pater
30. 9. 21 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Super Naděje B 4. 0:0 (0:0)
Toto utkání moc šancí nenabídlo. Remíza je zasloužená. Dvořák
Starci na chmelu SUP A Super Naděje B
Jaroslav Kroh – Tomáš Andrle, Jiří Charvát, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Pavel Lang, Pavel Náplava, Lukáš Pater, Josef Slunéčko vs Vojtěch Engelmann – Jan Kehár, Michal Král, Miloslav Linek, Petr Materna, Ladislav Němec, Martin Ponikelský, Michal Pozníček, Jiří Prokop, Tomáš Voldán
23. 9. 21 19:00 P1 Lomíci Starci na chmelu SUP A 3. 7:2 (4:1)
Důraznější Lomíci rychle udeřili a měli zápas pod kontrolou. Novotný
Lomíci Starci na chmelu SUP A
Jaroslav Třešňák – Pavel Červený, Jan Dostál, Adrian Hrušovský, Marcel Královec, Jaroslav Krejza, Pavel Strýhal, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek vs Jaroslav Kroh – Tomáš Andrle, Jiří Charvát, Stanislav Coňk, Pavel Lang, Evžen Nácar, Pavel Náplava
2., 3., 52. Jaroslav Krejza
17. Zdeněk Vondrát
26. Pavel Strýhal
33., 54. Petr Voplatek
11. Jiří Charvát
46. Pavel Náplava
16. 9. 21 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Stará Garda SUP 2. 1:1 (0:1)
Utkání, které bylo velmi vyrovnané a moc šancí nepřineslo. A tak se týmy rozešly s dělbou bodů.
Starci na chmelu SUP A Stará Garda SUP
Jaroslav Kroh – Tomáš Andrle, Jiří Charvát, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Vladimír Kopecký, Pavel Lang, Evžen Nácar, Pavel Náplava, Lukáš Pater vs Bohumil Karafiát – Václav Horáček, Tomáš Jaroš, Miroslav Šimůnek, Petr Turínek, Tomáš Vodička
35. Pavel Náplava 11. Tomáš Vodička
9. 9. 21 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Zelená liška TJ SUP A 1. 0:0 (0:0)
Pohledné utkání bez vítěze. Oba celky dobře kombinovaly, v koncovce však chyběla přesnost a proto utkání skončilo remízou.