Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 18.11.21 | 19:30 | ZAK | Real Prd SUP Sokol Vysočany SUP | 9. | 0:2 |
Čt 4.11.21 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Ladronka | 8. | 0:2 |
Čt 21.10.21 | 18:15 | ZAK | PFC Kodymka SUP A Sokol Vysočany SUP | 7. | 13:0 |
Čt 14.10.21 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Traktor Humus SUP A | 6. | 1:1 |
Čt 7.10.21 | 18:15 | ZAK | Kolotouš FC SUP Sokol Vysočany SUP | 5. | 0:6 k. |
Čt 30.9.21 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP JIP FC SUP | 4. | 1:6 |
Čt 23.9.21 | 18:15 | ZAK | Gente supvet Sokol Vysočany SUP | 3. | 6:0 |
Čt 16.9.21 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Domácí potřeby SUP | 2. | 3:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gente supvet | 8 | 6 | 1 | 1 | 37:10 | 13 |
2. | Domácí potřeby SUP | 8 | 6 | 0 | 2 | 41:15 | 12 |
3. | JIP FC SUP | 8 | 5 | 2 | 1 | 37:13 | 12 |
4. | PFC Kodymka SUP A | 8 | 4 | 2 | 2 | 34:15 | 10 |
5. | Ladronka | 8 | 4 | 1 | 3 | 26:24 | 9 |
6. | Traktor Humus SUP A | 8 | 3 | 1 | 4 | 16:39 | 7 |
7. | Sokol Vysočany SUP | 8 | 2 | 1 | 5 | 13:33 | 5 |
8. | Real Prd SUP | 8 | 1 | 2 | 5 | 13:20 | 4 |
9. | Kolotouš FC SUP | 8 | 0 | 0 | 8 | 0:48 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
Sokol Vysočany SUP | 1. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 26.9.21 | 16:15 | ZAK | Industry Prague Ross Crock (HL8K) |
Ne 26.9.21 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B FCSG (HL7L) |
Ne 24.10.21 | 15:00 | ZAK | Krabice Terron AC Bozi B (HL7K) |
Ne 24.10.21 | 16:15 | ZAK | Kozlíkova 11 SK Sever 1.FC (HL7K) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bratršovský Petr | 7 | 0 |
Chládek Karel | 7 | 1 |
Doruška Milan | 2 | 0 |
Hrabal Petr | 6 | 1 |
Hrnčíř Jiří | 7 | 0 |
Klement Václav | 5 | 0 |
Kučera Tomáš | 6 | 1 |
Mautska Daniel | 5 | 1 |
Prček Bohumil | 3 | 0 |
Regal st. Petr | 8 | 1 |
Urban Richard | 8 | 2 |