Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 12.12.22 | 19:00 | MIKU2 | Střílíme veverky FC Dvorce SK MPI | 11. | 0:5 |
Po 5.12.22 | 20:15 | MIKU3 | Dvorce SK MPI Gepard AFC | 2. | 5:0 |
Čt 1.12.22 | 19:30 | SANC2 | Bronx KKK A Dvorce SK MPI | 7. | 2:3 |
Po 28.11.22 | 20:15 | P1 | Dvorce SK MPI Ekonom WT | 6. | 4:2 |
Po 21.11.22 | 20:15 | MIKU1 | Dvorce SK MPI Orange Predators A | 10. | 4:2 |
Po 14.11.22 | 20:15 | MIKU1 | Deportivo bez Coruna A Dvorce SK MPI | 9. | 3:4 |
Po 7.11.22 | 20:15 | MIKU1 | Dvorce SK MPI Blesk VK A | 8. | 5:2 |
Po 17.10.22 | 18:00 | SANC1 | Legends Dvorce SK MPI | 5. | 3:9 |
Po 10.10.22 | 20:30 | STER1 | Dvorce SK MPI 4 TD Ala Bundy A | 4. | 6:1 |
Po 26.9.22 | 18:15 | PLAM | Kvantanámo Dvorce SK MPI | 3. | 0:6 k. |
Po 5.9.22 | 19:15 | HRAB2 | Dvorce SK MPI V.S.P.S.V.S. | 1. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvorce SK MPI | 11 | 10 | 0 | 1 | 52:17 | 20 |
2. | Blesk VK A | 11 | 6 | 4 | 1 | 57:28 | 16 |
3. | Deportivo bez Coruna A | 11 | 6 | 2 | 3 | 57:30 | 14 |
4. | Ekonom WT | 11 | 7 | 0 | 4 | 31:26 | 14 |
5. | Gepard AFC | 11 | 5 | 3 | 3 | 42:28 | 13 |
6. | 4 TD Ala Bundy A | 11 | 5 | 3 | 3 | 31:26 | 13 |
7. | Bronx KKK A | 11 | 5 | 1 | 5 | 44:37 | 11 |
8. | V.S.P.S.V.S. | 11 | 5 | 1 | 5 | 32:34 | 11 |
9. | Kvantanámo | 11 | 3 | 1 | 7 | 27:43 | 7 |
10. | Orange Predators A | 11 | 3 | 0 | 8 | 32:60 | 6 |
11. | Legends | 11 | 1 | 2 | 8 | 45:67 | 4 |
12. | Střílíme veverky FC | 11 | 1 | 1 | 9 | 16:70 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 19.9.22 | 18:15 | LITVI | UTS Vršovice VET Santa Tranta VET (VL1A) |
Po 19.9.22 | 19:30 | LITVI | A.Č.A.B. FC Ústavan 01 KK (HL6A) |
Po 19.9.22 | 20:45 | LITVI | Polnohospodár Praha Orgasmico L.S.D. (HL6A) |
Út 18.10.22 | 18:00 | KORAB | Emergency Akademie Flirtu (HL8D) |
Út 18.10.22 | 19:15 | KORAB | 64! FC Kobylisy B Babočka Admirál FC B (HL8D) |
Út 18.10.22 | 20:30 | KORAB | Rokoska VET B Traktor humus VET A (VL1A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Kotýnek Pavel | 9 | 5 |
Larin Oleksandr | 10 | 2 |
Lukáč Daniel | 9 | 4 |
Olmr Tomáš | 10 | 1 |
Šesták Ondřej | 10 | 1 |
Sidorov Vladyslav | 9 | 3 |
Urban Patrik | 10 | 1 |
Vašut Dominik | 10 | 29 |