Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 15.12.22 | 19:00 | P3 | Juventus Pivus Educasoft | 11. | 3:11 |
Čt 8.12.22 | 19:00 | P1 | Educasoft Viktor 1.FC | 3. | 18:0 |
Čt 1.12.22 | 18:00 | HRAB1 | Educasoft Vo | 7. | 3:3 |
Čt 24.11.22 | 18:00 | HRAB1 | Educasoft J.R.Club B | 10. | 4:0 |
Čt 17.11.22 | 18:00 | MALES | Chrontodont ARV Educasoft | 9. | 0:11 |
Čt 10.11.22 | 18:00 | MALES | Educasoft FC 1869 | 8. | 12:0 |
Čt 3.11.22 | 20:45 | SANC2 | Yamato Day 22 Educasoft | 6. | 0:5 |
Čt 13.10.22 | 19:15 | MALES | Educasoft Slamník I.USP | 5. | 6:2 |
Čt 29.9.22 | 20:45 | BECH | Šejk Peterka Educasoft | 4. | 0:6 |
Čt 15.9.22 | 17:00 | ZAK | Sean team B Educasoft | 2. | 1:5 |
Čt 8.9.22 | 19:45 | KBELY | Educasoft Libeň SK B | 1. | 7:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Educasoft | 11 | 10 | 1 | 0 | 88:10 | 21 |
2. | J.R.Club B | 11 | 9 | 1 | 1 | 42:19 | 19 |
3. | Sean team B | 11 | 7 | 0 | 4 | 36:20 | 14 |
4. | Libeň SK B | 11 | 6 | 0 | 5 | 42:44 | 12 |
5. | Vo | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:30 | 11 |
6. | Chrontodont ARV | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:33 | 11 |
7. | Yamato Day 22 | 11 | 5 | 0 | 6 | 25:30 | 10 |
8. | Slamník I.USP | 11 | 4 | 0 | 7 | 23:37 | 8 |
9. | Šejk Peterka | 11 | 3 | 2 | 6 | 24:42 | 8 |
10. | Juventus Pivus | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:34 | 7 |
11. | FC 1869 | 11 | 2 | 2 | 7 | 27:52 | 6 |
12. | Viktor 1.FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 21:66 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 6.10.22 | 19:30 | CESMI | Fugas CF A Tohle není hokej? (HL5F) |
Čt 6.10.22 | 20:45 | CESMI | Bohemia Roztyly Panteři Buštěhrad (HL8I) |
Út 25.10.22 | 19:30 | LITVI | Black mamba IBD Czech Inn Hotels (HL5D) |
Út 25.10.22 | 20:45 | LITVI | Libeň SK A Los Niňos M.B. (HL7C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Borůvka Daniel | 10 | 14 |
Fadl Jakub | 4 | 3 |
Franc Tomáš | 7 | 2 |
Klikar Martin | 11 | 12 |
Laš Patrik | 8 | 9 |
Mačí Josef | 9 | 12 |
Olšovský Martin | 9 | 15 |
Reischl Václav | 8 | 0 |
Sikora Ondřej | 5 | 4 |
Soumar Nikolas | 9 | 12 |
Vejvalka David | 3 | 3 |