Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 14.6.22 | 19:00 | METE1 | Radouč FC B Stýbla Ďáblic SUP | 11. | 7:2 |
St 1.6.22 | 19:30 | CESMI | Bílý lev CF SUP Radouč FC B | 10. | 2:2 |
Út 24.5.22 | 19:00 | ZABEH | Radouč FC B Bítovská SUP | 9. | 0:4 |
Út 17.5.22 | 19:15 | SANC1 | Čechie 12° SUP Radouč FC B | 8. | 7:0 |
Po 9.5.22 | 19:00 | MIKU4 | Radouč FC B Tučňáci SUP A | 7. | 1:11 |
Út 3.5.22 | 20:15 | MIKU2 | Prohibice FKK SUP Radouč FC B | 6. | 3:4 |
Po 25.4.22 | 18:00 | HRAB1 | Radouč FC B Jawa-Suprtechno A | 5. | 4:0 |
Út 12.4.22 | 19:15 | HRAB1 | Kickers 1990 ČFC Radouč FC B | 4. | 2:0 |
Út 5.4.22 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Radouč FC B | 3. | 7:0 |
Út 29.3.22 | 17:45 | ZABEH | Radouč FC B Rokoska SUP | 2. | 2:0 |
Út 22.3.22 | 18:15 | DEKAN | Javorák plus Radouč FC B | 1. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starci na chmelu SUP B | 11 | 9 | 1 | 1 | 72:25 | 19 |
2. | Rokoska SUP | 11 | 9 | 1 | 1 | 36:11 | 19 |
3. | Tučňáci SUP A | 11 | 8 | 1 | 2 | 88:27 | 17 |
4. | Čechie 12° SUP | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:29 | 16 |
5. | Javorák plus | 11 | 7 | 0 | 4 | 40:24 | 14 |
6. | Stýbla Ďáblic SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 39:41 | 10 |
7. | Radouč FC B | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:41 | 9 |
8. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:35 | 8 |
9. | Bítovská SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 36:50 | 8 |
10. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:58 | 7 |
11. | Bílý lev CF SUP | 11 | 1 | 1 | 9 | 18:73 | 3 |
12. | Prohibice FKK SUP | 11 | 1 | 0 | 10 | 21:52 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 28.3.22 | 19:15 | MOTO1 | Nemesis VET Věčná žízeň FC VET (VL3A) |
Po 28.3.22 | 20:30 | MOTO1 | Vojenské lesy Deko (HL2A) |
Ne 1.5.22 | 19:00 | STOD | Čanda bůráků Horst 1.FC (HL5I) |
Ne 1.5.22 | 20:15 | STOD | Lesser Side FC Lucky team (HL6K) |
St 15.6.22 | 19:30 | CESMI | Traktor humus VET A Flamengo CR VET (VL1A) |
St 15.6.22 | 20:45 | CESMI | Pendula Bona AC VET Plameňáci 1.FC VET (VL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Habada Jan | 4 | 0 |
Hrabě Václav | 9 | 1 |
Klinka Rudolf | 9 | 1 |
Kopecký Tomáš | 8 | 1 |
Kuzmík Dušan | 10 | 3 |
Moulis Roman | 9 | 1 |
Novotný Antonín | 11 | 7 |
Roztočil Ivan | 10 | 4 |
Senohrábek Petr | 7 | 1 |
Vesecký Karel | 8 | 2 |
Yousif Jan | 8 | 1 |