Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 30.11.23 | 19:15 | KORAB | Torpedo Barrandov Bílá pohroma | 11. | 3:7 |
Čt 16.11.23 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma Lunochod 1.MFK A | 10. | 3:8 |
Čt 9.11.23 | 20:30 | KORAB | Deportivo Estudiantil FC A Bílá pohroma | 9. | 4:1 |
Čt 2.11.23 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma One Team, One Dream | 8. | 4:2 |
Čt 26.10.23 | 20:30 | KORAB | Legion Aliena B Bílá pohroma | 7. | 0:6 |
Čt 12.10.23 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma WRP | 6. | 10:2 |
Čt 5.10.23 | 18:15 | HOSTI | Bába FC Bílá pohroma | 5. | 3:2 |
Čt 28.9.23 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma Rito Pls | 4. | 3:12 |
Čt 21.9.23 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma Yugo FC | 3. | 4:8 |
Čt 14.9.23 | 20:30 | KORAB | Korunka Běchovice FK Bílá pohroma | 2. | 0:6 k. |
Čt 7.9.23 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma Educasoft | 1. | 0:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Educasoft | 11 | 10 | 0 | 1 | 60:7 | 20 |
2. | Lunochod 1.MFK A | 11 | 8 | 0 | 3 | 55:27 | 16 |
3. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 8 | 0 | 3 | 32:15 | 16 |
4. | Legion Aliena B | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:34 | 13 |
5. | Rito Pls | 11 | 5 | 1 | 5 | 53:51 | 11 |
6. | Bába FC | 11 | 4 | 3 | 4 | 47:51 | 11 |
7. | Bílá pohroma | 11 | 5 | 0 | 6 | 46:48 | 10 |
8. | WRP | 11 | 5 | 0 | 6 | 24:54 | 10 |
9. | Yugo FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 40:35 | 9 |
10. | Torpedo Barrandov | 11 | 4 | 2 | 5 | 48:45 | 8 |
11. | One Team, One Dream | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:47 | 6 |
12. | Korunka Běchovice FK | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 25.9.23 | 19:30 | STER3 | Zmaštěný stroje SC Sokol Ostředek (HL7B) |
Po 25.9.23 | 20:45 | STER3 | New Jersey Devils B Řepští sršni (HL7A) |
Čt 19.10.23 | 18:15 | STER2 | Patočkova brána FC Měcholupská střeva (HL7H) |
Čt 19.10.23 | 19:30 | STER2 | Bandidoz Koně FC (HL6H) |
Čt 19.10.23 | 20:45 | STER2 | Černý pumy Dromedarians Praha (HL6I) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Černý Ondřej | 8 | 3 |
Hanuš Michal | 5 | 3 |
Janovský David | 10 | 11 |
Skokan František | 9 | 3 |
Tichý Michal | 6 | 1 |
Tichý Petr | 10 | 18 |
Tinta Jakub | 7 | 1 |
Viktora Josef | 7 | 0 |
Žížala Zdeněk | 3 | 0 |
Zubal Václav | 6 | 0 |