Pá 6.10.23 17:45 ZABEH Vo Lord Maguire   (HL8I)
Pá 6.10.23 19:00 ZABEH Havri Havri Papaya Royal Club   (HL4E)
Pá 6.10.23 20:15 ZABEH Beránci FC Posílej FC   (HL6J)
Čt 30.11.23 19:30 CESMI Horno Porno Zhubni   (HL7H)
Čt 30.11.23 20:45 CESMI Rošambo Fugas CF A   (HL6I)

6. 12. 23 20:30 ZAK Démoni Orct FA 11. 0:2 (0:1)
Josef Kobza – Pavel Drápal, Jan Hartig, Petr Machanský, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Martin Trefil, Petr Wolf vs Ivan Witowski – Jan Frnka, Tomáš Hloušek, Michal Šteiniger, Jakub Toman, Martin Trávníček, Filip Zrcek
2. Filip Zrcek
40. Martin Trávníček
22. 11. 23 17:45 ZABEH Executors United Démoni 10. 10:3 (5:1)
V prvním poločase dominance domácích, ve druhém poločase si domácí výsledek pohlídali a zaslouženě vyhráli. Miroslav Kotek
Executors United Démoni
Miloš Jíša – Jiří Bumba, Jan Culka, Jiří Jiráček, Martin Lančarič, Pavel Nápravník, Zdeněk Palán, Jakub Pavel, Ondřej Voda vs Josef Kobza – Dung Hai Dang, Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Filip Machulka, Martin Trefil, Petr Wolf
54. Michal Freiberg
15. 11. 23 18:00 SANC1 Démoni Petrovice A 9. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém se v prvním poločase dostali hosté do vedení a dokázali ho udržet až do závěrečného hvizdu. Filip Rulf, Tomáš Ret
Démoni Petrovice A
Josef Kobza – Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín, Martin Trefil, Petr Wolf vs Petr Melezínek – Pavel Kaucký, Jakub Khek, Jan Kulenda, Marek Malysz, Vladimír Mrázek, David Vojáček, Martin Žák
13. Vladimír Mrázek
22. Marek Malysz
1. 11. 23 19:30 P2 Fotbaloví bozi Démoni 8. 6:2 (3:2)
Domácí byli od začátku utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Zdeněk Holakovský
Fotbaloví bozi Démoni
Daniel Res – Lukáš Grygar, Matěj Kahún, Adam Kubricht, Karel Lebr, Jaroslav Podolák, Ondřej Schejbal, David Vlček vs Josef Kobza – Emil Danihelka, Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Petr Machanský, Filip Machulka, Karel Stolín, Martin Trefil, Petr Wolf
10., 19., 21., 47., 58. Ondřej Schejbal
42. Adam Kubricht
12. Petr Machanský
30. Filip Machulka
25. 10. 23 20:45 STER3 Démoni A - klub 90 7. 2:3 (2:2)
Vyrovnané utkání. Lukáš Krajči
Démoni A - klub 90
Josef Kobza – Michal Freiberg, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín, Petr Wolf vs Milan Svoboda – Bedřich Bílka, Filip Hladík, Marek Hoch, Jiří Kožela, Václav Křivák, Jaroslav Žabka
14. Petr Wolf
24. Filip Machulka
1., 40. Filip Hladík
22. Václav Křivák
19. 10. 23 18:00 HRAB3 InBev Tigers Démoni 6. 1:4 (0:0)
Vyrovnaný první poločas, ve druhém byli hosté lepší v koncovce. František Hubr
InBev Tigers Démoni
Elliot van Barthold – Dennis Appels, Rafael Israel, Milan Jaček, Paulo Machado, Brice Picolet, Stéphane Van Bedaf, Sven Weenink vs Josef Kobza – Emil Danihelka, Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín, Martin Trefil, Petr Wolf
49. Stéphane Van Bedaf 34. Michal Freiberg
43., 59. Pavel Drápal
52. Filip Machulka
11. 10. 23 18:00 SCBEC Démoni Ginga FC 5. 3:3 (2:2)
Důrazný zápas skončil remízou. Lukáš Krajči
Démoni Ginga FC
Josef Kobza – Emil Danihelka, Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Karel Stolín, Martin Trefil, Petr Wolf vs Daniel Peter – Petr Bartoš, Michal Belšan, Tomáš Křivohlavý, Matyáš Maršík, Michal Stehlík, Matěj Váňa, David Wohlrab, Tomáš Zedínek
3. Filip Machulka
17., 51. Pavel Drápal
25. Petr Bartoš
28. David Wohlrab
55. Matyáš Maršík
45. Matyáš Maršík
5. 10. 23 20:30 SCBEC Tetřívci B Démoni 4. 3:7 (1:4)
Zápas v režii hostů. Lukáš Dufek
Tetřívci B Démoni
Samuel Appel – Jakub Doležal, Tomáš Dytrt, Jan Hubáček, Martin Jeřábek, Jan Kostohryz, Matouš Kotz, Michal Kotz, Dalibor Krunt, Vojtěch Krunt, Šimon Matějka, Hugo Pechar, Michal Zástřešek vs Josef Kobza – Pavel Drápal, Michal Freiberg, Petr Machanský, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Martin Trefil, Petr Wolf