Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 24.4.24 | 17:45 | ZABEH | Executors United Pralesní kopaná FC | 5. | 2:1 |
St 10.4.24 | 17:45 | ZABEH | Ogaři TJ Executors United | 4. | 2:6 |
St 3.4.24 | 17:45 | ZABEH | Executors United Los Muchachos | 3. | 5:3 |
St 27.3.24 | 17:45 | ZABEH | LDT Sopka Executors United | 2. | 1:4 |
St 20.3.24 | 17:45 | ZABEH | Executors United Bamboo FS | 1. | 2:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bamboo FS | 4 | 4 | 0 | 0 | 22:9 | 8 |
2. | Balbín FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 16:7 | 8 |
3. | Executors United | 5 | 4 | 0 | 1 | 19:14 | 8 |
4. | Uličníci FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 19:14 | 7 |
5. | Pralesní kopaná FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:5 | 4 |
6. | Atomový veverky A | 5 | 2 | 0 | 3 | 23:20 | 4 |
7. | S nadhledem | 3 | 1 | 1 | 1 | 11:10 | 3 |
8. | Viktoria Bítovská A | 4 | 1 | 0 | 3 | 16:16 | 2 |
9. | Ogaři TJ | 4 | 1 | 0 | 3 | 14:17 | 2 |
10. | Los Muchachos | 4 | 1 | 0 | 3 | 11:16 | 2 |
11. | LDT Sopka | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:17 | 2 |
12. | Playboy team AC | 5 | 1 | 0 | 4 | 16:38 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo |
---|---|---|---|---|
St 1.5.24 | 17:45 | ZABEH | Playboy team AC Executors United | 6. |
St 8.5.24 | 17:45 | ZABEH | Executors United Uličníci FC | 7. |
St 15.5.24 | 18:30 | MIKU3 | S nadhledem Executors United | 8. |
St 29.5.24 | 17:45 | ZABEH | Executors United Atomový veverky A | 9. |
St 5.6.24 | 17:45 | ZABEH | Balbín FC Executors United | 10. |
St 19.6.24 | 17:45 | ZABEH | Executors United Viktoria Bítovská A | 11. |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 18.4.24 | 18:15 | SANC1 | Tetřívci B Rychlí banáni (HL8H) |
Čt 18.4.24 | 19:30 | SANC1 | Černobílý balet ST A Talismans (HL6H) |
Čt 18.4.24 | 20:45 | SANC1 | Kelímci 3.FC Strašnická šlechta (HL6H) |
Čt 25.4.24 | 18:15 | SANC1 | Strašnická šlechta Prtzalona C.F. (HL6H) |
Čt 25.4.24 | 19:30 | SANC1 | Talismans Chrontodont ARV (HL6H) |
Čt 25.4.24 | 20:45 | SANC1 | Ladronka U70 Podolka FC UVL (UVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bumba Jiří | 3 | 1 |
Culka Jan | 3 | 1 |
Jiráček Jiří | 2 | 0 |
Jíša Miloš | 2 | 0 |
Lančarič Martin | 4 | 2 |
Nápravník Pavel | 4 | 1 |
Palán Zdeněk | 3 | 0 |
Příkopa Vojtěch | 1 | 0 |
Průša Zbyněk | 3 | 1 |
Smolík Libor | 1 | 0 |
Švejcar Zbyněk | 3 | 1 |
Tetour Zbyněk | 2 | 3 |
Voda Ondřej | 4 | 6 |