Přítomni:   Klozar (1. místopředseda), Filip, Hopfinger, Kňap, Suhrada
Omluveni: Horn 

STDK projednala případy a rozhodla takto:

1)   Uložila nepodmíněné tresty zastavení činnosti:

Hráč:

Tým:

Liga:

Trest zastavení činnosti nepodmíněně:

Důvod:

Vobořil D.

BongoBongo AC

3A

1 SU od 6.10.2015

2. ŽK v soutěži

Krmela A.

Domácí potřeby A

3A

1 SU od 6.10.2015

ČK po 2. ŽK - fauly

Nappi L.

Komety FC A

4F

5 SU od 14.10.2015

Start za cizí tým (GE team).

Korbel M.

Blšany FK

5A

1 SU od 6.10.2015

ČK po 2. ŽK - fauly

Tichý M.

Pekárny United FC

5B

5 SU od 14.10.2015

Kapitán týmu, jehož hráč při konfrontaci neprokázal totožnost.

Svatoš M.

Benda OFC

5H

1+1 SU od 12.10.2015

ČK - nesportovní chování; navíc 2. ŽK v soutěži

Čmelík B.

Hashlerka THC 1993 A

6I

1 SU od 11.10.2015

ČK po 2. ŽK - nesportovní chování, faul

Harašta P.

Smíchov PSK

7F

5 SU od 14.10.2015

Kapitán týmu, jehož hráč při konfrontaci neprokázal totožnost.

Sander A.

Klucy PFS

7H

3 SU od 10.10.2015

ČK - urážka rozhodčího

Bertien Fencl R.

Potíže

7J

1 SU od 12.10.2015

ČK - hra rukou brankáře mimo PÚ

Jambor P.

Sokol V.-Notorax B

7J

5 SU od 14.10.2015

Kapitán týmu, jehož hráč při konfrontaci neprokázal totožnost.

Poupě K.

Torpédo Řepy

7J

1 SU od 12.10.2015

ČK - nesportovní chování

Zíka J.

Alkmar

7K

1 SU od 12.10.2015

ČK po 2. ŽK - fauly

Čížek J.

Mestek 97 FC

7L

2 SU od 12.10.2015

ČK - nesportovní chování

Havelka J.

Ňiňos F.C.

8K

1+2 SU od 14.10.2015

Opakovaný start v trestu.

Pučálka J.

Česlo

8N

1 SU od 11.10.2015

2. ŽK v soutěži

Kopřiva K.

Vozovna Hloubětín A

8P

1 SU od 12.10.2015

2. ŽK v soutěži

Raděj K.

Tamu Pua 1.FC VET

V3B

1 SU od 7.10.2015

2. ŽK v soutěži

Žák R.

Felix club (seniors)

V4A

1 SU od 6.10.2015

ČK - faul brankáře mimo PÚ

Kundert V.

PedF Praha FT A

F1

od 8.10. do 14.10.2015

ČK - hra rukou brankáře mimo PÚ

SU = soutěžní utkání

2)   Uložila tresty dle SŘ a Propozic soutěží za absenci rozhodčích:

Tým:

Liga:

Absence:

Trest:

Pistol Shrimps

8J

2 SU dne 9.10.2015

Odečtení 4 bodů, pokuta 800,- Kč.

Prague old boys

8L

2 SU dne 11.10.2015, celkem 4 SU

Vyloučení ze soutěže, pokuta celkem 1600,- Kč.

Lopaty

8P

2 SU dne 6.10.2015, celkem 4 SU

Vyloučení ze soutěže, pokuta celkem 1600,- Kč.

3)   Uložila tresty dle SŘ a Propozic soutěží za absenci asistenta rozhodčího: 

Tým:

Liga:

Absence:

Trest:

Lisako A

V3D

1 SU dne 11.10.2015

Odečtení 1 bodu, pokuta 200,- Kč.

4)   Uložila další tresty: 

Tým:

Liga:

Trest:

Důvod:

Pekárny United FC

5B

Odečtení 2 bodů.

Při konfrontaci v utkání Pekárny United FC – Pražští lvi dne 5.10.2015 neprokázal hráč svoji totožnost.

Smíchov PSK

7F

Odečtení 2 bodů.

Při konfrontaci v utkání Arctica Islandica – Smíchov PSK dne 7.10.2015 neprokázal hráč svoji totožnost.

Sokol V.-Notorax B

7J

Odečtení 2 bodů.

Při konfrontaci v utkání Sokol V.-Notorax B – Torpédo Řepy dne 11.10.2015 neprokázal hráč svoji totožnost.

5)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání: 

                                  Utkání:

Liga:

Výsl.:

Důvod; pokuta:

Medvídkova tlapička

-

Amfora restaurant

3C

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200,- Kč.

Kožich II.FC

-

Vemex

4B

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200,- Kč.

England United FC

-

Bandidoz

6C

0:6

Nedostavení se k utkání; 500,- Kč.

WTF

-

s.Oliver A

6L

0:6

Nedostavení se k utkání; 500,- Kč.

Viktorčin smích

-

Praga Calcio CC

7D

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200,- Kč.

Holosmetky FC B

-

Buchmeister team

7F

6:0

Nedostatečný počet hráčů k utkání; 500,- Kč.

Terron AC Bozi B

-

Sedmikráskov Čimice

7J

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200,- Kč.

Guinness AC

-

Goldfingers Bastards

8H

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200,- Kč.

Stará Garda VET

-

Malostranský SK

V2B

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200,- Kč.

Sebranka FC VET

-

Domácí potřeby VET

V4C

6:0

Nedostavení se k utkání; 500,- Kč.

Monočlánek FC VET

-

Válcovna plechu VET

V4D

6:0

Nedostatečný počet hráčů k utkání; 500,- Kč.

6)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání – technická kontumace: 

                               Utkání:

Liga:

Výsl.:

Důvod::

Pekárny United FC

-

Pražští lvi

5B

0:6

Hráči při konfrontaci neprokázali svoji totožnost.

Made in Košíře

-

SAS fans

5G

0:7

Nedohráno pro pokles počtu hráčů (výsledek dosažený na hřišti).

Arctica Islandica

-

Smíchov PSK

7F

6:0

Hráč při konfrontaci neprokázal svoji totožnost.

Sokol V.-Notorax B

-

Torpédo Řepy

7J

0:6

Hráč při konfrontaci neprokázal svoji totožnost.

GE Team

-

Zelení študáci

8B

0:6

Start hráče, který je registrován v jiném týmu (Nappi L.)

Ňiňos F.C.

-

Ústavan 01 KK B

8K

0:6

Start hráče v trestu (Havelka J.)

7)   Projednala žádosti a podněty:              

Jméno:

Tým:

Liga:

Podnět:

Rozhodnutí:

 

Porter CF B

2B

Odvolání proti rozhodnutí STDK ze dne 6.10.2015.

Předat ORK.

 

Břewnow boys KMK, Vokra VV

3A

Konfrontace hráčů v utkání Břewnow boys KMK – Vokra VV dne 5.10.2015.

Odročeno, předvolání zúčastněných.

Bellada J.

Holosmetky FC B

7F

Žádost o prominutí zbytku trestu.

Činnost uvolněna dnem 15.10.2015.

8)   Předvolává na jednání v úterý  20.10.2015: 

Jméno:

Tým:

Liga:

Čas jednání:

Důvod předvolání:

Haleš M.

Břewnow boys KMK

3A

17:00

Hráč týmu v utkání Břewnow boys KMK – Vokra VV dne 5.10.2015.

Trkovský Z.

Vokra VV

3A

17:00

Kapitán týmu v utkání Břewnow boys KMK – Vokra VV dne 5.10.2015.

Presl F.

Holosmetky FC B

7F

17:00

Asistent rozhodčího utkání Břewnow boys KMK – Vokra VV dne 5.10.2015.

Jednání STDK se uskuteční v zasedací místnosti za recepcí v budově Casablanca (bývalý Strojimport), Vinohradská 184, Praha 3 (u stan. metra A Želivského).

Uložené pokuty se nehradí hotově, ale po skončení soutěže se týmům započítávají do celkového vyúčtování startovného.

Proti rozhodnutí STDK je možné podat odvolání elektronicky na adresu psmf@psmf.cz nebo osobně v sekretariátu PSMF (poplatek viz Soutěžní řád 5+1 – sazebník poplatků), a to do 14 dnů od zveřejnění zápisu z jednání STDK. Zápis zveřejněn dne 14.10.2015.

Zapsal: Jan Suhrada                                                            Za STDK: Jan Klozar (1. místopředseda)