STDK projednala případy a rozhodla takto:

1)   Uložila nepodmíněné tresty zastavení činnosti:

Hráč:

Tým:

Liga:

Trest zastavení činnosti nepodmíněně:

Důvod:

Hulinský P.

Restaurace U Pecků A

1A

1 SU od 6.10.2020

2. ŽK v soutěži

Turtenwald V.

Restaurace U Pecků A

1A

1 SU od 6.10.2020

2. ŽK v soutěži

Stibora V.

Borussia Bubeneč

3A

2 SU od 6.10.2020

ČK - faul zezadu

Šubrt J.

Hodkovičky United FC

3D

1 SU od 10.10.2020

2. ŽK v soutěži

Varkoček A.

Palouk SK

4C

1 SU od 7.10.2020

ČK po 2. ŽK - opakované zakopnutí míče

Brandejs J.

Vládci Prahy

4D

1 SU od 8.10.2020

2. ŽK v soutěži

Borsuk M.

Kapr tým 86 B

4F

1 SU od 11.10.2020

ČK - nesportovní chování

Flanderka M.

Torolka

5B

2 SU od 6.10.2020

ČK - hrubý faul skluzem

Jesenský O.

Na zdraví p.Macháčka

5G

1 SU od 10.10.2020

2. ŽK v soutěži

Zbořil M.

64! FC Kobylisy A

6E

3 SU od 8.10.2020

ČK po 2. ŽK - opakovaná hrubá urážka rozhodčího

Sádlo K. ml.

Dropa FC B

6I

od 25.10. do 14.11.2020

ČK - hrubá urážka rozhodčího

Kalenda T.

Klucy PFS

6I

2 SU od 10.10.2020

ČK - vražení do protihráče v přeruš. hře

Petrásek M.

Kult žlutého míče

7D

1 SU od 7.10.2020

2. ŽK v soutěži

Fišer M.

Real Spořilov

7D

1 SU od 7.10.2020

2. ŽK v soutěži

Vlk Martin

Perpetis

8C

3 SU od 8.10.2020

ČK - pokus o napadení protihráče a výhružky v přerušené hře

Vydra J.

Úderka Žižkov SUP

S2B

1 SU od 9.10.2020

ČK po 2. ŽK - nesp. chování, faul

SU = soutěžní utkání

Tresty na časové období v Hanspaulských soutěžích u hráčů „B“ týmů platí i pro jejich případný start za „A“ tým, u hráčů registrovaných ve více soutěžích (HL, VL ...) pro všechny soutěže.

2)   Uložila tresty dle SŘ a Propozic soutěží za absenci rozhodčích:

Tým:

Liga:

Absence:

Trest:

Plameňáci 1.FC A

3D

1 SU dne 11.10.2020

Odečtení 2 bodů, pokuta 400 Kč.

Viktorčin smích

8K

3 SU dne 7.10.2020

Odečtení 6 bodů, pokuta 1200 Kč.

Ňiňos F.C.

8L

2 SU dne 8.10.2020

Odečtení 4 bodů, pokuta 800 Kč.

3)   Uložila tresty dle SŘ a Propozic soutěží za absenci asistenta rozhodčího: 

Tým:

Liga:

Absence:

Trest:

Gold La Plate

S1A

1 SU dne 6.10.2020

Odečtení 1 bodu, pokuta 200 Kč.

4)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání: 

                                 Utkání:

Liga:

Výsledek:

Důvod; pokuta:

Sedm zbabělých B

-

Flyers Jinonice FC

4C

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Nalejto 1.FC

-

U.G.A.R. FC

4E

0:6

Nedostavení se k utkání; pozdní oml. Covid-19; 300 Kč.

Turbosršni CF

-

Klub odložených mužů

5A

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Karcinogenní

-

Tak dort jo

5C

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 0 Kč (Covid-19).

SAS fans

-

Sen Černý Most II PG

5H

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Netopýr TFC

-

H.K. 12

7D

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Rumburaci

-

Demínka A

7F

6:0

Nedostavení se k utkání; pozd. oml.; 500 Kč.

Misch Masch

-

Pigs FC

7G

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Pražská eS

-

Gambo Smíchov SK

8H

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 0 Kč (Covid-19).

Rapid Libeň

-

Kozlíkova 11 SK

8O

0:6 oba

Nedostavení se k utkání (viz odst. 6); oba 300 Kč.

Sen ČM PG supervet

-

Indus SUP A

S1A

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Stará Garda SUP

-

Ladronka

S2B

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 0 Kč (Covid-19).

Kuřátka FC

-

Klokan club Perón V

V1A

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Dirty Bastards VET

-

Damned CF

V1A

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

5)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání – technická kontumace: 

                                Utkání:

Liga:

Výsledek:

Důvod::

Torpedo Ohrobec SKA

-

La Famiglia

3B

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); Covid-19, doklad předložen.

6)   Projednala žádosti a podněty:              

Jméno:

Tým:

Liga:

Podnět:

Rozhodnutí:

 

Pětapůl TJ

6E

Stížnost na rozhodování utkání Yellow Dildos B – Pětapůl TJ dne 7.10.2020.

Zamítnuto, potvrzen výsledek 3:1.

 

Horno Porno

Pohoda FC

8H

Konfrontace hráče v utkání Pohoda FC – Horno Porno dne 5.10.2020.

Potvrzen výsledek 1:2, konfrontace vyžádána neoprávněně (po ukončení utkání).

Císař Jakub

Kanonýři

8M

Žádost o prominutí zbytku trestu.

Vyhověno, činnost uvolněna od dne 14.10.2020.

 

Kozlíkova 11 SK

Rapid Libeň

8O

Nepřítomnost obou týmů na utkání Rapid Libeň – Kozlíkova 11 dne 11.10.2020 (oboustranná žádost o přeložení utkání).

Oboustranná kontumace (viz odst. 2 Propozic soutěže – důvody přeložení termínu utkání); při prokázání testů či nákazy Covid-19 pro příslušný tým možnost změny na technickou kontumaci. Dále viz odst. 4).

 

Blesk VK VET A

TBC Lachtan VET

V3D

Konfrontace hráče v utkání Blesk VK VET A – TBC Lachtan VET dne 4.10.2020.

Potvrzen výsledek 0:2, neoprávněný start hráče nebyl prokázán.

     

Hráči s nepodmíněným trestem zastavení činnosti na časové období (viz přiložený přehled).

Trest se prodlužuje o dobu přerušení soutěže (DŘ STDK, čl. 30, odst. 3.)

Uložené pokuty se nehradí hotově, ale po skončení soutěže se týmům započítávají do celkového vyúčtování startovného. 

Proti rozhodnutí STDK je možné podat odvolání elektronicky na adresu psmf@psmf.cz nebo osobně v sekretariátu PSMF (poplatek viz Soutěžní řád 5+1 – sazebník poplatků), a to do 14 dnů od zveřejnění zápisu z jednání STDK. Zápis zveřejněn dne 14.10.2020.

Zapsal: Zdeněk Hopfinger                                                    Za STDK: Matěj Horn (předseda)