Přítomni:   Suhrada (1. místopředseda), Filip, Hopfinger, Kňap, Šebek
Omluveni: Horn  

STDK projednala případy a rozhodla takto:

1)   Uložila nepodmíněné tresty zastavení činnosti:

Hráč:

Tým:

Liga:

Trest zastavení činnosti nepodmíněně:

Důvod:

Kantor O.

Santa Tranta PC C

3B

1 SU od 15.9.2016

2. ŽK v soutěži

Marandici E.

Zimbru Olymp A

3D

2 SU od 18.9.2016

ČK - nesportovní chování

Pastyřík O.

Demoliční četa

5C

2 SU od 14.9.2016

ČK - nesportovní chování

Bičík J.

Parní válec

5C

1 SU od 15.9.2016

ČK - faul v šanci soupeře

Šišaj R.

Dromedarians Praha

5E

1 SU od 16.9.2016

ČK po 2. ŽK - nesportovní chování

Horyna M.

R.I.P. B

5E

od 16.9. do 22.9.2016

ČK - podkopnutí protihráče

Sahula Roman

Pradox 1.FC

5F

1 SU od 17.9.2016

ČK po 2. ŽK - fauly

Hammer J.

Defect Praha

5I

1 SU od 19.9.2016

2. ŽK v soutěži

Vácha J.

Žlutá křídla

6I

1 SU od 17.9.2016

ČK po 2. ŽK - fauly

Hartl O.

Sportbar ZIPO

6K

1 SU od 19.9.2016

ČK - nesportovní chování

Rohlík J.

Sedm zbabělých A

7B

3 SU od 13.9.2016

ČK - hrubé nesp. chování

Gorol T.

Kopanda team FC

7F

1 SU od 15.9.2016

ČK po 2. ŽK - faul, nesp. chování

Poupě K.

Torpédo Řepy

7J

1 SU od 19.9.2016

2. ŽK v soutěži

Porazil L.

M16 AC FC

7L

1+1 SU od 21.9.2016

Start v trestu.

Vávra M.

Beerchester United

8N

1 SU od 19.9.2016

ČK - nesportovní chování

Lukášek V.

Cosmo Hagibor FC

8N

1 SU od 19.9.2016

ČK - nesportovní chování

Šnajdr R.

Kulda team FC

F3B

1 SU od 14.9.2016

ČK - hra rukou v šanci soupeře

SU = soutěžní utkání 

2)   Uložila tresty dle SŘ a Propozic soutěží za absenci rozhodčích:

Tým:

Liga:

Absence:

Trest:

Libeň SK

7D

2 SU dne 12.9.2016

Odečtení 4 bodů, pokuta 800,- Kč.

Kopanda team FC

7F

3 SU dne 15.9.2016

Odečtení 6 bodů, pokuta 1200,- Kč.

Malvazinky 1.FC

8L

2 SU dne 18.9.2016

Odečtení 4 bodů, pokuta 800,- Kč.

3)   Uložila další tresty:

Tým:

Liga:

Trest:

Důvod:

Regio Team

8J

Pokuta 100,- Kč.

Škrtnutí rozhodčím omylem zapsané ŽK bez zapsání důvodu opravy v ZU Kvantanámo – Havri Havri dne 12.9.2016.

4)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání: 

                                 Utkání:

Liga:

Výsl.:

Důvod; pokuta:

Gladiators Beroun

-

Přezletice SK RSC

3C

0:6

Nedostavení se k utkání; 500,- Kč.

Fešáci ve vatě

-

Modrý Svině A

4D

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300,- Kč.

Bulánci

-

Executors United

6E

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300,- Kč.

Shooters Morava FC

-

Homunculus

6F

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300,- Kč.

Rum Zahořany HT

-

Slamník I.USP

6H

0:6

Nedostatečný počet hráčů k utkání; 500,- Kč.

Pragoflora TJ

-

England United FC

8A

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300,- Kč.

Samson Žižkov 1.FC

-

Homogen 1.FC A

8K

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300,- Kč.

Šílené veverky

-

Luver FC

8K

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300,- Kč.

ZAHR 1.FC

-

Sedmikráskov Čimice

8M

0:6

Nedostavení se k utkání; 500,- Kč.

Damned CF

-

Kuřátka FC

V1

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300,- Kč.

VV Vokra VV

-

Malostranský SK

V2B

6:0

Nedostatečný počet hráčů k utkání; 500,- Kč.

Tamu Pua 1.FC VET

-

Přezletice SG

V3B

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 100,- Kč.

Hojivý typy

-

Blizzard ZM VET

V4E

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300,- Kč.

Cormoran FC UVL

-

Benda 1964 OFC UVL

U1

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300,- Kč.

SG Metro

-

Modřany RSC

F4B

5:0

Nedostavení se k utkání; 500,- Kč.

5)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání – technická kontumace: 

                            Utkání:

Liga:

Výsl.:

Důvod::

Kluci z Vršovic

-

La Famiglia

4E

0:6

Start hráče, který je registrován v jiném týmu (Jonáš D.)

Hajduk Hůrka

-

Žlutá křídla

6I

6:0

Nedohráno pro pokles počtu hráčů.

M16 AC FC

-

Masokombinát

7L

1:7

Start hráče v trestu (Porazil L.); výsledek dosažený na hřišti.

Dolní Kralovice FC

-

Kaizer chiefs FC

8B

12:2

Start hráče, který je registrován v jiném týmu (Weiss J.); výsledek dosažený na hřišti.

Real Spořilov

-

Demínka B

8F

0:6

Start hráče, který je registrován v jiném týmu (Hladík J.)

Vendetta

-

PedF Praha FT B

F2A

0:5

Nedohráno pro pokles počtu hráčů.

Jokers

-

Šílení ševci

F3A

0:5

Start neregistrovaného hráče (Adamec P.)

6)   Projednala žádosti a podněty:              

Jméno:

Tým:

Liga:

Podnět:

Rozhodnutí:

 

Zimbru Olymp A

3D

Námitka proti postupu rozhodčího utkání Zimbru Olymp A – Noční dravci dne 17.9.2016.

Zamítnuto, potvrzen výsledek 1:5 a platnost ŽK a ČK.

 

Atomovej brouk B

4F

Námitka proti postupu rozhodčího utkání Atomovej brouk B – Sací komando Modřany dne 18.9.2016.

Zamítnuto, potvrzen výsledek 2:3.

 

Benda OFC

City Lhotka FC

5H

Stížnost na postup rozhodčího utkání City Lhotka FC – Benda OFC dne 11.9.2016.

Podání vysvětlení – viz odst. 7).

 

Vibromax 1985

6F

Žádost o přeložení utkání.

Zamítnuto.

 

Kalich club Žižkov

Šachťor Praha CF

7I

Utkání Kalich club Žižkov – Šachťor Praha dne 17.9.2016 nesehráno (uzamčené hřiště).

Utkání sehrát v novém termínu.

7)   Předvolává na jednání v úterý 27.9.2016: 

Jméno:

Tým:

Liga:

Čas jednání:

Důvod předvolání:

Vobnášil O.

Benda OFC

5H

17:00

Podání vysvětlení k utkání City Lhotka FC – Benda OFC dne 11.9.2016.

Jednání STDK se uskuteční v zasedací místnosti za recepcí v budově Casablanca (bývalý Strojimport), Vinohradská 184, Praha 3 (u stan. metra A Želivského).

Uložené pokuty se nehradí hotově, ale po skončení soutěže se týmům započítávají do celkového vyúčtování startovného.

Proti rozhodnutí STDK je možné podat odvolání elektronicky na adresu psmf@psmf.cz nebo osobně v sekretariátu PSMF (poplatek viz Soutěžní řád 5+1 – sazebník poplatků), a to do 14 dnů od zveřejnění zápisu z jednání STDK. Zápis zveřejněn dne 21.9.2016.

Zapsal: Zdeněk Hopfinger                                            Za STDK: Jan Suhrada (1. místopředseda)