Přítomni:    Suhrada (1. místopředseda), Filip, Hopfinger, Šebek
Omluveni:  Horn (předseda), Kňap

STDK projednala případy a rozhodla takto:

1)   Uložila nepodmíněné tresty zastavení činnosti:

Hráč:

Tým:

Liga:

Trest zastavení činnosti nepodmíněně:

Důvod:

Jelínek T.

MFK

1A

1 SU od 15.12.2020

ČK po 2. ŽK - opakované podražení protihráče

Verner M.

TJ Spoje Praha

1A

1+1 SU od 23.12.2020

Start v trestu po 2. ŽK v soutěži.

Soucha Matěj

Real TIDE XXL

2B

5 SU od 23.12.2020

Kapitán týmu, jehož hráč nastoupil na cizí RP.

Krivosheev M.

Homunculus

4D

1+1 SU od 23.12.2020

Start v trestu po 2. ŽK v soutěži.

Marandici E.

Zimbru Olymp A

5C

3 SU od 16.12.2020

ČK - nesportovní chování

Bohata J.

Výtržník HFC

5D

1+1 SU od 23.12.2020

Start v trestu po 2. ŽK v soutěži.

Smutný P.

Výtržník HFC

5D

4 SU od 17.12.2020

ČK - hrubé nesportovní chování

Borodáč D.

Warrior MAC

5D

1 SU od 17.12.2020

2. ŽK v soutěži

Schneider M.

Pavilon 8 AHC

5E

1 SU od 17.12.2020

2. ŽK v soutěži

Jermář M.

KáGéčko B

5F

3 SU od 18.12.2020

ČK - potyčka s protihráčem

Valenta J.

KáGéčko B

5F

2 SU od 18.12.2020

ČK - hrubý faul

Šindelář Marek

Kelímci 3.FC

5F

3 SU od 18.12.2020

ČK - potyčka s protihráčem

Horváth F.

Medvědi A

6C

1 SU od 16.12.2020

2. ŽK v soutěži

Paul O.

Vibromax 1985

6F

1 SU od 17.12.2020

2. ŽK v soutěži

Měsíček L.

Pražští lvi

7B

1 SU od 15.12.2020

2. ŽK v soutěži

Šašek M.

Suchá dáseň AC

8C

1+1 SU od 23.12.2020

Start v trestu po 2. ŽK v soutěži.

Šmejkal T.

Tyran Saens 1.FC VET A

V2A

1 SU od 15.12.2020

ČK po 2. ŽK - faul, nesp. chování

Růžek T.

Morová rána 1.FC VET

V2B

1 SU od 14.12.2020

2. ŽK v soutěži

Davídek D.

Lucián FC SUP

S2B

1 SU od 18.12.2020

2. ŽK v soutěži

SU = soutěžní utkání

2)   Uložila další tresty:

Tým:

Liga:

Trest:

Důvod:

Real TIDE XXL

2B

Odečtení 2 bodů.

Start hráče na cizí RP v utkání Real TIDE XXL – Torpedo Barrandov dne 10.12.2020.

3)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání:

                                 Utkání:

Liga:

Výsl.:

Důvod; pokuta:

K.T.S. FC

-

Alkohol Vršovice FC

4B

6:0

Nedostavení se k utkání (2. oml. v sout.); 400 Kč.

D.G.Team

-

Klub odložených mužů

5A

6:0

Nedostavení se k utkání (2. oml. v sout.); 400 Kč.

Rebel Circus

-

Serfy.cz

5D

6:0

Nedostavení se k utkání; 500 Kč.

Válcovny plechu MS FC

-

Tatran Válec

6C

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Credit Praha FC

-

Lunochod 1.MFK A

6G

0:6

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Punisher FC

-

Viktor 1.FC

7D

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

S nadhledem

-

Atomový veverky A

7E

0:6

Nedostavení se k utkání (s oml.); 0 Kč (Covid-19).

Gangbeng

-

Demínka B

7E

0:6

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Mořský panny

-

Killing power FC

8D

0:6

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Diablos Blancos C.F.

-

Lemplíci FC

8G

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Napoleoni

-

FC FC

8J

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Hell Avalanche

-

Orct FA

8K

0:6

Nedostavení se k utkání (2. oml. v sout.); 400 Kč.

Flamengo CR VET

-

Šrot FC VET

V2B

6:0

Nedostavení se k utkání; 500 Kč (omluva po termínu).

Ďáblická klička

-

Kikina bar 1.FC VET

V3A

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Zachovalí

-

Tuscarora VET

V3C

0:6

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Premiéra TV - Nowatron

-

Žalud United 1.PC VET

V4A

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Trenhos VET

-

Studenti Praha FC VET

V4B

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Flamengo FC SUP

-

Kickers 1990 ČFC

S2A

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

1.FC RUM SUP

-

Berger club SUP

S3B

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Estudiantes UVL

-

V.C.

U2A

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

4)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání – technická kontumace:

                                Utkání:

Liga:

Výsledek:

Důvod::

Les Miserables

-

TJ Spoje Praha

1A

6:0

Start hráče v trestu (Verner M.)

Real TIDE XXL

-

Torpedo Barrandov

2B

0:6 oba

Start hráče na cizí RP (R. TIDE XXL); start hráče v trestu (T. Barrandov, Šístek L.)

Homunculus

-

Mystique Dynamo CF

4D

0:6

Start hráče v trestu (Krivosheev M.)

Princ Praha FC

-

Výtržník HFC

5D

6:0

Start hráče v trestu (Bohata J.)

Sebranka FC B

-

Suchá dáseň AC

8C

6:0

Start hráče v trestu (Šašek M.)

5)   Projednala žádosti a podněty:             

Jméno:

Tým:

Liga:

Podnět:

Rozhodnutí:

 

Zimbru Olymp A

5C

Stížnost na řízení utkání Friends Prague – Zimbru Olymp A dne 15.12.2020.

Zamítnuto, potvrzen výsledek 2:2.

 

The Hamptons

7D

Stížnost na řízení utkání The Hamptons – Bee Well Čelákovice dne 15.12.2020.

Zamítnuto, potvrzen výsledek 5:1.

Uložené pokuty se nehradí hotově, ale po skončení soutěže se týmům započítávají do celkového vyúčtování startovného.

Proti rozhodnutí STDK je možné podat odvolání elektronicky na adresu psmf@psmf.cz nebo osobně v sekretariátu PSMF (poplatek viz Soutěžní řád 5+1 – sazebník poplatků), a to do 14 dnů od zveřejnění zápisu z jednání STDK. Zápis zveřejněn dne 23.12.2020.

Zapsal: Zdeněk Hopfinger                                               Za STDK: Jan Suhrada (1. místopředseda)