Přítomni:   Horn (předseda), Filip, Hopfinger, Suhrada, Šebek
Omluven:  Kňap 

STDK projednala případy a rozhodla takto:

 1)   Uložila nepodmíněné tresty zastavení činnosti:

Hráč:

Tým:

Liga:

Trest zastavení činnosti nepodmíněně:

Důvod:

Maštera V.

Deko

1A

1 SU od 21.5.2019

2. ŽK v soutěži

Halbich O.

Holosmetky FC A

1A

1 SU od 21.5.2019

2. ŽK v soutěži

Ježdík P.

Klokan Perón club A

1A

1 SU od 21.5.2019

2. ŽK v soutěži

Filip D.

Ekonom WT

3A

od 28.5.2019 do vyřešení

ČK - nesp. chování (oplácení)

Kučera M.

Líheň talentů 2015

3A

od 28.5.2019 do vyřešení

ČK - nesp. chování (oplácení)

Vlk J.

Líheň talentů 2015

3A

od 29.5.2019 do vyřešení

Napadení protihráče v utkání Ekonom WT – Líheň talentů 2015 dne 27.5.2019.

Semecký Z.

Nalejto 1.FC

4E

1 SU od 25.5.2019

2. ŽK v soutěži

Vokáč O.

El Barto

5C

1 SU od 22.5.2019

2. ŽK v soutěži

Jirák M.

President FC

5E

1 SU od 25.5.2019

ČK - kopnutí protihráče

Smolka P.

Princ Praha FC

5E

1 SU od 23.5.2019

2. ŽK v soutěži

Machulka F.

Démoni

5F

1 SU od 24.5.2019

ČK - faul v šanci soupeře

Hašek P.

Lucián FC B

5F

1 SU od 24.5.2019

2. ŽK v soutěži

Dongmo Kuete F.B.

Prague City FC

6A

2 SU od 21.5.2019

ČK - nesportovní chování

Chrástecký V.

Tycho de Brahe FC A

6B

1 SU od 22.5.2019

2. ŽK v soutěži

Marat P.

Zmaštěný stroje SC

6D

5 SU od 29.5.2019

Kapitán týmu, jehož hráči nastoupili na cizí RP.

Korub M.

Continental FC

6F

1 SU od 23.5.2019

2. ŽK v soutěži

Bichkenov B.

Komety FC B

6K

od 27.5. do 2.6.2019

ČK - kopnutí protihráče

Havránek M.

Fernet team Říčany

6L

1 SU od 27.5.2019

2. ŽK v soutěži

Churaň R.

Kopanda team FC

7G

3 SU od 24.5.2019

ČK - udeření protihráče

Hobza T.

Lazareth

7G

3 SU od 24.5.2019

ČK - hrubé nesp. chování

Vokatý J.

Parta AC

7G

1 SU od 24.5.2019

ČK - faul v šanci soupeře

Kuchta R.

Primitivové

8E

1+1 SU od 29.5.2019

Start v trestu po 2. ŽK v soutěži.

Rubeš D.

Dropa FC B

8K

1 SU od 25.5.2019

2. ŽK v soutěži

Dobrý J.

Demoliční četa VET

V4C

1 SU od 25.5.2019

ČK po 2. ŽK - nesportovní chování

Kopec D.

Wolch Praha

F3A

1 SU od 28.5.2019

ČK - hra rukou brankáře mimo PÚ v šanci soupeře

SU = soutěžní utkání

Tresty na časové období v Hanspaulských soutěžích u hráčů „B“ týmů platí i pro jejich případný start za „A“ tým, u hráčů registrovaných ve více soutěžích (HL, VL ...) pro všechny soutěže.

Upozornění: Všechny nevyčerpané tresty se převádějí do další sezóny (Podzim 2019).

2)   Uložila tresty dle SŘ a Propozic soutěží za absenci rozhodčích:

Tým:

Liga:

Absence:

Trest:

Smíchov PSK

4C

2 SU dne 23.5.2019

Odečtení 4 bodů, pokuta 800 Kč.

VSK MFF UK Praha A

7A

3 SU dne 21.5.2019

Odečtení 6 bodů, pokuta 1200 Kč.

Pivní draci

7J

3 SU dne 26.5.2019

Odečtení 6 bodů, pokuta 1200 Kč.

3)   Uložila další tresty: 

Tým:

Liga:

Trest:

Důvod:

Sporčestr City FC

5E

Vyloučení ze soutěže.

Nedostavení se ke 3 SU v soutěži (11.4., 3.5., 23.5.2019).

Zmaštěný stroje SC

6D

Odečtení 2 bodů.

Start hráčů na cizí RP v utkání Zmaštěný stroje SC – Real Praha A dne 21.5.2019.

Apači

7K

Vyloučení ze soutěže.

Nedostavení se ke 3 SU v soutěži (5.5., 19.5., 26.5.2019).

4)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání: 

                                 Utkání:

Liga:

Výsl.:

Důvod; pokuta:

Strašnická šlechta

-

Pivson a Pofel

4D

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Sedm zbabělých B

-

Gladiators Beroun

4E

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Díky čau Pirelli FC

-

Purple Team AFK

5A

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Sporčestr City FC

-

Polární záře

5E

0:6

Nedostavení se k utkání; 700 Kč (3. abs. v sez.)

Social Members FC

-

New Jersey Devils B

6A

0:6

Nedostavení se k utkání; 500 Kč.

ALT 1.AK

-

Pivní balet

6G

6:0

Nedostavení se k utkání; 500 Kč.

Gang of Jan Palach

-

Tempo 01 HFC

6K

0:6

Nedostavení se k utkání; 500 Kč.

Emergency

-

Planners Prague FC A

7D

6:0

Nedostavení se k utkání; 500 Kč (omluva po termínu).

Dynamo Prak

-

Midget

7E

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Sporting Luka

-

Apači

7K

6:0

Nedostavení se k utkání; 700 Kč (3. abs. v sez.)

Stodůlecký piráti

-

Terron AC Bozi B

7K

6:0

Nedostavení se k utkání; 500 Kč.

Benda OFC

-

Brazzers Praha FC A

7L

0:6

Nedostavení se k utkání; 500 Kč.

Bakera VET

-

Kliďas SFC

V2A

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Hertha ZMZ VET

-

Bránický tank VET

V3B

6:0

Nedostavení se k utkání; 600 Kč (2. abs v sez.)

Kehar club VET

-

Rumové pralinky VET

V3B

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 400 Kč (2. absence v sezóně)

Stará Garda VET

-

Stýbla Ďáblic VET

V3B

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Poštmistři VET B

-

Los Gigoalos VET

V4E

6:0

Nedostavení se k utkání; 500 Kč.

Radouč FC B

-

Koliba F.C.V.

S3B

0:6

Nedostavení se k utkání; 500 Kč.

Gold La Plate

-

Real Prd SUP

S3C

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

5)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání – technická kontumace: 

                                Utkání:

Liga:

Výsl.:

Důvod::

Zmaštěný stroje SC

-

Real Praha A

6D

0:6

Start hráče na cizí RP.

Laxní přístup

-

Dýně AC A

8M

6:0

Start neregistrovaného hráče (Horák J.)

Divočáci

-

Primitivové

8E

6:0

Start hráče v trestu (Kuchta R.)

Jemné a Solené 1.FC

-

BobyBrno Hrdlořezy FC

F2A

0:5

Start hráče bez uhrazeného členského příspěvku SF ČR (Gajdušek M.)

Vokovicer's

-

Kulda team FC

F3B

5:0

Start hráče neregistrovaného v databázi FUTis (Kerber M.)

1.PSKN

-

Rio Bravo

F3D

5:0

Start hráče neregistrovaného v databázi FUTis (Kuchař O.)

6)   Projednala žádosti a podněty:              

Jméno:

Tým:

Liga:

Podnět:

Rozhodnutí:

 

TJ Spoje Praha

1A

Podezření na start hráče soupeře na cizí RP v utkání G.I.C La Plate de Cünde – TJ Spoje Praha dne 29.4.2019.

Odročeno, další šetření.

 

Ekonom WT

Líheň talentů 2015

3A

Napadení a zranění hráče týmu Ekonom WT v utkání Ekonom WT – Líheň talentů 2015 dne 27.5.2019.

Předvolání zúčastněných.

Stsepankou A.

Komety FC A

4F

Žádost o prominutí zbytku trestu.

Vyhověno, činnost uvolněna dnem 29.5.2019.

Poupě K.

Torpédo Řepy

5B

Odvolání proti výši trestu.

Zamítnuto.

 

Jabadabadoo Prosek

Plameňáci 1.FC B

7J

Stížnost na údajné zkrácení hrací doby rozhodčím utkání Jabadabadoo Prosek – Plameňáci 1.FC B dne 25.5.2019.

Zamítnuto, potvrzen výsledek 4:5.

Měchura A.

Kalich club Žižkov

8L

Odvolání proti výši trestu.

Zamítnuto.

7)   Předvolává na jednání v úterý 4.6.2019: 

Jméno:

Tým:

Liga:

Čas jednání:

Důvod předvolání:

Žežulka J.

G.I.C La Plate de Cünde

1A

16:45

Brankář týmu, uvedený v ZU G.I.C La Plate de Cünde – TJ Spoje Praha dne 29.4.2019.

Adamec L.

Ekonom WT

3A

17:00

Kapitán týmu v utkání Ekonom WT – Líheň talentů 2015 dne 27.5.2019.

Vlk J.

Líheň talentů 2015

3A

17:00

Kapitán týmu v utkání Ekonom WT – Líheň talentů 2015 dne 27.5.2019.

Kocman D.

Ministerstvo obrany VET

(delegující tým)

V4D

17:00

Rozhodčí utkání Ekonom WT – Líheň talentů 2015 dne 27.5.2019.

Jednání STDK se uskuteční v zasedací místnosti za recepcí v budově Casablanca (bývalý Strojimport), Vinohradská 184, Praha 3 (u stan. metra A Želivského).

Uložené pokuty se nehradí hotově, ale po skončení soutěže se týmům započítávají do celkového vyúčtování startovného.

Proti rozhodnutí STDK je možné podat odvolání elektronicky na adresu psmf@psmf.cz nebo osobně v sekretariátu PSMF (poplatek viz Soutěžní řád 5+1 – sazebník poplatků), a to do 14 dnů od zveřejnění zápisu z jednání STDK. Zápis zveřejněn dne 29.5.2019.

Zapsal: Zdeněk Hopfinger                                                Za STDK: Matěj Horn (předseda)